Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

miskasiska
2. apr 2012

Ahojte!Chcem sa vás opýtať, ako ste spokojné so stránkou palnedomacnosti.sk, či sa tam oplati registrovať?

14liba
3. apr 2012

@vera1132 a ty si kedy posielala kody?

martinka17
3. apr 2012

@rossio ešte je emco club, schwarykopf, Fa -ale tam treba bločky 😵

slavka11
3. apr 2012

@14liba no nebud smutna ani ja tam nie som a posielala som to hned 15. 3 ako bolo v pravidlach a posielala som to aj na maminine meno a ona tam je. Mam dlhsiu dobu podozrenie ze nasa posta kradne zasielky a robi si s nimi co chce. Prosto ludia su spiny

vera1132
3. apr 2012

@14liba v ten deň ako sa to malo posielat poobede doporučene. Ešte sa ma pytala na pošte či to chcem expresne, a ja že nie. Ale asi nabudúce v takejto suťaži dam expresne 🙂

14liba
3. apr 2012

@slavka11 som smutna, nakolko som zasielala kody na 4 plechy spolu doporucene, 15. som sa nedostala na postu tak doobeda 16.3. som to poslala a neverim ze za tri dni dostali tolko obalok, este ma nasrali ked mi baba napise ze dostali vela obalok uz prvy den, to mi akoze kto vysvetli, ako mohli dostat obalky hned 15.3. s razitkom 15?? toto neverim....a este im napisem

vera1132
3. apr 2012

@14liba je to fakt zaujímavé že tak rychlo a za jeden den sa nazbieralo 1000 ludi, čo som pozerala zoznam vyhercov, tak niektory sú tam aj 3x .

kvojtanikova
3. apr 2012

baby ja som uz 2x vyhrala s Maggi Hrave varenie, ozaj sa to oplati. Ale treba radsej cim skor v tyzdni, lebo potom uz ponuka asi len "lacnejsie" ceny. V cenach totiz figuruje aj odstavovac, gril a podobne spotrebice, a ja som vyhrala zatial "len" detsku dizajnovu lyzicu na jedenie a sadu prestierania, ale aj to ma velmi potesilo. Minuly tyzden som zadavala kod v stredu a ponuklo mi 2 vyhry na vyber, dnes mi ponuklo 3 vyhry. Mozno keby som skusila zadat kod hned v pondelok rano (v noci) tak by mi ponuklo viac cien, alebo to mozno zavisi od poctu kupenych vyrobkov.

cencula
3. apr 2012

ja som dr. oetkerovi písala a odpísali mi toto: děkujeme Vám za účast ve Velikonoční soutěži Dr.Oetker a přenosný plech. Moc nás mrzí, že jste nebyla mezi prvními 1000 výherci.

Soutěž měla nečekaný úspěch a během prvních 3 dní tj. 15.3. (s datem 15.3. na razítku), 16.3, a 19.3. jsme obdrželi více než 1000 soutěžních obálek.

Na našich webových stránkách jsme vyvěsili všechny výherce najednou tj. prvních 1000. Nejsou to tedy výherci za 1 soutěžní den, ale za 3 soutěžní dny, během kterých jsme obdrželi všechny soutěžní obálky. Doporučeně obálky neposílejte.

Mrzí nás, že jste nevyhrála. Věříme však, že na nás nezanevřete a budete i nadále naší věrnou fanynkou.

14liba
3. apr 2012

@cencula nechapem ako mozu dostat postu 15.3. s tym istym datumom??? a ked mali taky obrovsky naval, tak by sa mohli vzchopit a dodat este aspon tisic dalsich plechov, no nie? ako to urobilo kinder - chladnosky navysilo pre obrovsky zaujem z 20 000 na 70 000 tomu sa hovori serioznost. A nie ze clovek posle kopec kodov druhy den sutaze a uz sa na neho ani nedostane...su smiesny, mali by to prehodnotit si myslim...mali by im viaceri napisat nech este teda navysia mnozstvo....

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz