Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ibajeho
13. jún 2012

@tikivikiniki alebo si to tie svinky nechavaju a potom to zvalia na postu 😀

tikivikiniki
13. jún 2012

@ibajeho Aj to je možné.Viem ako to v takých obchodoch chodí,švagrova žena robí v Tescu v BA,hlavné motto u nich: Prečo to dať zákazníkovi,keď si to môžem nechať pre seba. No nič proti nej,ale berie domov vo veeelkom množstve napríklad aj vzorky detských plienok aj keď má doma 9 ročné dieťa,a vie že to v živote nevyužije. A potom švagor jej to nestačí vyhadzovať,lebo sa im kopia zbytočnosti.Neverila by i čo všetko má doma čo by mali rozdávať k nákupu pri akciách. Tie predávačky sú už asi takto naučené.Česť výnimkám.

ibajeho
13. jún 2012

@tikivikiniki vsetci si to nechavaju je mi to jasne. Sak minule sme boli v mc donalde a pri objednavke mas dostat malu plechovku koly a ta co nam vydavala tovar bola podla oblecenia veduca prevadzky a uz sa nas pytala ci sme dostali plechovku alebo tam ma naletiet 😀 Prislo mi to komicke ale na druhej strane je to spravne ze ich takto kontroluju lebo potom fakt clovek nedostane to co mu patri a mozno sa mu to viac hodi nez tej predavacke. Ale tak ludia su rozni no 😠

martinkatinka
13. jún 2012

@tikivikiniki
@ibajeho
@fugu77
Posielajú podľa počtu bodov a podľa toho ako míňate....
Mne tiež prišla čierna ceruzka na oči, ale je mi nanič, keďže sa nemaľujem. Inak kuponiky chodia tak čo dva mesiace.
Ja hodne nakupujem plienky a beriem potom tie 50 bodové knižky, takže body obraciam takmer stále 😀

ibajeho
13. jún 2012

@martinkatinka ja v dm nakupujem stale a nie male peniaze tam nechavam. A tiez body menim za knizky. A zjavne nic z toho takze o tom to nebude.

martinkatinka
13. jún 2012

@ibajeho no neviem, ja som to porovnala s kamoškou, ktorá sa sťažuje, že ja dostávam kuponiky a ona nič, ale ona tam oproti mne ozaj minie minimum....preto som si to myslela... my zas máme super poštárky, nedovolili by si niečo proste nedoniesť, neviem ako je to u vás... Skús napísať na FB, tam odpovedajú celkom rýchlo na otázky.

ibajeho
13. jún 2012

@martinkatinka a jaka stranka to je na fb?sa skusim spytat teda 🙂

kvojtanikova
13. jún 2012

@ibajeho
@tikivikiniki
No ja teda neviem, zeby som zrovna ja bola vzor sympatickosti sa neda povedat, mozno to zavisi od toho ako casto tam nakupujes, ci pouzivas tu ich karticku a tak podobne. Ale zas ja tam tolko neminiem, v priemere mozno 20E za mesiac. (plienky, mydla, obcas pracie prasky, kupujem tam aj cisty Vitamin C, niekedy dam robit fotky atd.)

ibajeho
13. jún 2012

@kvojtanikova no ja tam nechavam 100€ mesacne +/- takze urcite by som si zasluzila darceky a zlavy nejake 🙂

dada1212
13. jún 2012

@tikivikiniki s tými predavačmi máš pravdu. ale čo už ak robia za almužnu a nie vo veľmi dobrých pracovných podmienkach. potom je tam veľká fluktuácia zamestnancov a je im jedno, koho zoberú. len nech nemusia dať trochu viac peňazí alebo zlepšiť pracovné podmienky.
potom to tak vyzerá v mnohých prevádzkach, predavači sú neprofesionálny, neochotný, klamú zákazníkov atd...

elinam.
13. jún 2012

Neviete kde by som našla výsledky žrebovania súťaže S miláčikom k moru?

rossio
13. jún 2012

vymenim emco body za nieco ine??? co mate?

martinka17
13. jún 2012

@rossio a čo zbieraš? 😵

martinkatinka
13. jún 2012

@elinam. napríklad aj tu by mali byť https://www.facebook.com/pages/AGRO-TAMI-as/250...
vraj budú žrebovať tento týždeň, no konkrétne nenapísali a stále nnič ☹

alexandra33
13. jún 2012

@kvojtanikova
no aj mne prisla ta ceruzka ale ta kajalova linka ziadna nedosla, kuponiky chodia pravidelne,
dufam ze sa este vaic polepsia 🙂

fugu77
13. jún 2012

@martinkatinka taktiez minam mesacne slusne peniaze a nic. Vyzera to,ze je toloteria 😉

nicopopa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicopopa
13. jún 2012

@martinkatinka chodia na gmail, ja som dostala. Iba že sú v "Spam"

nicopopa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
14. jún 2012

@kvojtanikova ja tiež nakupujem kozmetiku a všetky čistiace iba v DM, a mesačne tiež okolo 100E miniem, do inej drogérie ani nechodím a tiež mi v živote neprišiel poštou nejaký darček ☹ len kupóny mi chodia, sem-tam dostanem niečo k nákupu, ale tiež záleží od predajne a predavačky 😒

nicopopa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz