Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
14. feb 2011

@angelheart nemas za co a co sa tyka fam v diskusiach tie si nevsimaj. Ja som pisala priamo do unileveru a od nich som dostala odpoved, ze stranka sa nerusi ale ze sa pracuje na novej verzii a darceky vraj budu nove tak snad budu stat za to, lebo z tych poslednych som si nic nevybrala akurat pred rokom dve misky nadoma (cierne s lyzickou) a od vtedy sa nic nemenilo a tak som si aspon nasetrila nejake tie bodiky tak snad ich bude za co vhodne vymenit a ked nie tak budem setrit dalej a mozno o rok

martinka17
14. feb 2011

@slavka11 si ma potešila, lebo mám málo bodov nadoma a nič sa tam nedalo vybrať, mohli by aj upraviť bodovanie, to by sa hodilo, takto to ide riadne pomaly🙂

ankan
14. feb 2011

Neviete aká bola stránka kde sa zbierali body za kódy z pasty Elmex?

ajulienka81
14. feb 2011

nadoma aj mna dnes prekvapil, ja tam nechodim kazdy den, ale tiez uz mam nejake body, ze by som si aj mohla nieco vybrat. len su to zatial len take somariny, o ktore nemam zaujem 🙂

slavka11
14. feb 2011

@martinka17 no vies pomaly ako pomaly lepsie nieco ako nic. Ved kto ti da dnes nieco zadarmo nikto. A takto v podstate uz len za to ze si natukas kazdy den nadoma.cz sup jeden bod. Ak je anketa ci sutaz mozes ziskat dalsie body. Blbe je ze ich je max 35 za mesiac a ked je niektory mesiac aktivnejsi tak koncom mesiaca sice sa nalogujes ale inak nic sa ti na konte nemeni, ale hrnecky a misticky su fajne, plus sa mi podarilo uz parkrat vyhrat aj v nejakej suatzi tam u nich takze je to fajn.

slavka11
14. feb 2011

Ozaj dievcatka ak mate niektora zaujem tak sa mi ozvite mam este 14 volnych mailov ked niekoho zahlasim na jednu stranku ktora posiela z casu na cas dotazniky. Tie sa vyplnaju anonymne len na zaklade vyber kriterii v registracii a za vyplnenie dotaznika sa pripisuju rozne bodove hodnoty tie sa scitavaju a este ked denne si na nete za to mas vzdy jeden bodik a bodiky si v shope vymenite za lubovolny tovar knihy, vikend. pobyt, oblecenie Adidas apod.
Prvych 14 dostane odomna mail. oznam

slavka11
14. feb 2011

Pre vsetky NADOMACKY
dievcatka neviem ci viete ale ak sa Vasa aktivita znizi z predchadzajucim rokom body sa Vam odcitaju. Neviem presne ako to funguje. Ja som na tej stranke fakt denne ak sa nieco vynimocne nestane takze som tomu viac casu nevenovala ale niekde som o tom citala. Takze ak mate moznost tak sa nalogujte kazdy den a sutazte a kvizujte a anketuje ako sa da nech sa Vam bodiky neodpocitaju

martinka17
15. feb 2011

na BUENO je nová hádanka, mne o vychádza na nedeľu a vám?

martinka17
15. feb 2011

teda STREDA 😲 fakt ma to zblblo alebo je to zase zapletené 😵

labus
15. feb 2011

kočky je utorok točí sa rimmel 🙂

slamienka
15. feb 2011

ja som dala utorok, kocky uz sa vam pripisali body za to mesto predtým??

ajulienka81
15. feb 2011

ja som najprv myslela, ze utorok, ale ked sa v tom tak zamotavam, vychadza mi streda🙂 a podla poctu hviezdiciek tych, ktori uz tipovalo, vychadza stvrtok 😀

martinka17
15. feb 2011

@ajulienka81
@slamienka mala by to byť streda, našla som aj kdesi na nete ako hádanku s odpoveďou, len to neviem teraz nájsť. JE to ale fakt pomotané
takže STRĚDA? gramaticky? Toto je ináč nefér, že česká gramatika, mohli akcptovať aj slovenskú☹

A tie body za minulé mesto ešte neposielali,a ani hádanku🙂

ajulienka81
15. feb 2011

@martinka17 tak dam aj ja středu 🙂

martinka17
15. feb 2011

@ajulienka81 som to našla v slovníku, tak sa to aj píše 😀 Hľadať v slovníkoch češtinu, by som neverila, že to raz budem robiť 😵

ajulienka81
15. feb 2011

@martinka17 aj mne to robi problem, hlavne ked to musi byt bez akejkolvek chyby, lebo oni asi ani preklep neuznaju

martinka17
15. feb 2011

@ajulienka81 presne, tak nech rýchlo hodnotia,alebo apsoň správnu odpoveď nech ukážu 😅

martinka17
15. feb 2011

tak bueno už dalo body za Brusel, aspoň niečo 😀

martinka17
15. feb 2011

aj černoško mi prišiel, tak hurá, mám o 180 bodov viacej. Ešte som zvedavá na to zrkadlo 😀

petka1982
15. feb 2011

to bueno môžete dať kludne STREDA,nemusíte to písať po česky,nie je to uvedené v podmienkach...po česky platí len mesto