Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ela2710
24. máj 2011

@labus ahoj ja som mala 96 ale kde ich pripisuje? a ked mi da nahodne tocit tiez mi to nikde nepripisuje 😒

vera1132
24. máj 2011

@labus ty si na tom ovela lepšie mne vytočilo ešte smiešnejšých 10b 😀

smarti
24. máj 2011

Funguje vám táto stránka, mne sa už pár dní nezobrazuje.
http://www.clients.sk/ovko/

adulikka
24. máj 2011

mne rimmel ,že 96 bodov... 🙂 ,ale tiež neviem ,kde to pripíše

ajulienka81
24. máj 2011

@smarti mne tiez nefunguje

danielaj
24. máj 2011

@adulikka ja som si dnes na rimmel vytočila 186 bodov a tiež neviem, kde mi to pripisuje 😒

danielaj
24. máj 2011

@smarti ani mne nefunguje 😒

danielaj
24. máj 2011

@ela2710
@adulikka ja som našla, kde sú pripísané body, treba dať hore na lište Súťaž, potom ruleta šťastia a tam sú rozpísané body, a to čo ukazuje hore po prihlásení, to Rimmel šťastie, je asi niečo iné, myslím, že asi koľkokrát sa prihlásiš na stránku, nie?

ela2710
24. máj 2011

@danielaj 🙂 dakujem, uz vidim 🙂

labus
24. máj 2011

@vera1132 no sakra 😀 😀 😀 😀 a ja že menej sa ani neád vytočit no ked už nič iné dobre nás to vytočilo 😀 😀 😀

labus
24. máj 2011

@ela2710 ahoj neviem podla čoho dáva to rimel štastie ale tie body čo sa točia su podla mna na to že kto vytočí vdanom týždni najviac ten vyhráva ten balíček a ked dá točit náhodne tak tam ide hlavne o to že tam môžeš priamo vytočit ten balíček- aspon tak si to vysvetlujem ja pretože sa na stránke dá pozriet poradie kolko kto vytopčil...zrejme ked Ti dá opakovane 100% a 100b tak sa dostaneš na vyššie miesto v poradí .. asi tak nejak to zrejme funguje

vera1132
24. máj 2011

@labus čiže si stále lepšie na tom, inač ja som na ten rimmel ešte niak nerišla.... len točim v utorok.... 🙂

labus
24. máj 2011

@vera1132 ja tam zvyknem íst večer vtedy zvykne tak raz za týžden náhodne dat točit to koleso štastia s balíčkom... ale nikdy nič 😀 😀 😀 😀

vera1132
24. máj 2011

@labus na večer? hm... to je dobré, ja rano chodím. večer ma to nenapadne 😀
ale dík za typ

labus
24. máj 2011

hej hej zväčša tak streda- štvrtok večer .. ale už bolo aj v nedelu večer fakt skus sa občas prihlásit možno ten balíček vytočíš 😉

angelheart
24. máj 2011

Riešil sa tu Rimmel, tak ... Rimmel šťastie - je len náhodné číslo, mení sa každý deň, ale väčšinou je to tak, že čím je vyššie, tým je väčšia šanca, že v daný deň dá točiť o balíček.
V utorok sa točí klasika ruleta, body sa pripisujú, ak vytočíte 100%, body sa znásobia.
Tie body, čo sú v tabuľke (podľa poradia) sú za jeden mesiac a potom za rok. Kto vytočí najviac v danom mesiaci - vyhráva Rimmel premenu. Kto vytočí najviac za celý rok - Rimmel Shopping.
Balíčky sa dajú vyhrať len vtedy, keď dá Rimmel náhodne točiť ruletu - teda nie tú klasickú, čo je v utorok, keď si tú ruletu púšťate samé. Balíček vyhráte, keď vytočíte ten znak - teraz už neviem, čo to je presne 😉
No, a ja točím už asi 2 roky a nikdy som nič nevyhrala. Ale chodím tam minimálne, takže ani ma to nejako neirituje... 😅

boldy
24. máj 2011

chodte teraz tocit o balicek, ponuka, ja som si davno vytocila pri rimmel stasti 89 balicek, takze nejde o najvyssi pocet za cely tyzden

ela2710
24. máj 2011

Baby dalo mi tocit balicek, sice som nevytocila, ale tak aspon 86 bodov som mala 🙂 nemyslim teraz utorkovu ruletu stastia, tu som tocila rano, teraz mi ale dalo zas nahodne tocenie balicka 😉

labus
24. máj 2011

@ela2710 Eli dík aj mne ,ale len 63 b balíček bol daleko 😀 😀 😀 😀 točila som tiež práve teraz

labus
24. máj 2011

@boldy boldy ale to su dve odlišne veci... na utorkovom točení musíš nahrat najviac bodov v danom týždni a vyhráš balíček a náhodne točenie vyhrávaš vtedy ,ked vytočíš priamo ten balíček 😉

labus
24. máj 2011

@angelheart no Ty si nám to všetkým super vysvetlila dík 😉

ela2710
24. máj 2011

@labus a tie body z nahodneho tocenia sa nam niekde rataju, ci nie? 🙂 a nie je zaco, dnes som to kazdu hodku skusala a dalo, asi sa budem prihlasovat castejsie, mozno sa mi raz aj balicek ujde 😀

angelheart
24. máj 2011

@labus nie je zač 😉 Dnes mi dalo tiež točiť, ale ako vždy jedno políčko pred balíčkom 😖

boldy
24. máj 2011

@labus ano chapem, len utorkove nehram, len ked si spomeniem 🙂 stacil balicek za nahodne tocenie, a to som hrala asi 4 mesiace, takze to nevzdavajte 🙂