Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
4. nov 2011

Baby, sutazite na stranke vyhravam.sk? to je nejaka nova a zatial som tam nesutazila, sa bojim, ci to nema nejaky hacik 😒

tanidlo
4. nov 2011

@ajulienka81 Ja na vyhravam.sk súťažím od začiatku, je to v pohode, dokonca mi už aj jedného známeho vyžrebovali, takže háčik tam nie je žiadny 😉

ajulienka81
4. nov 2011

@tanidlo dakujem🙂

zbednicek
4. nov 2011

Ahojte, ja sa spätne ozývam s tou kampaňou na www.zaciname.eu - rozdávajú nákupné poukážky na 20 eur. Akurát včera mi prišiel zľavový kód s informáciou na čo to bude. na novovznikajúci e-shop www.skladackazdravia.sk - s produktami pre zdravie, probitiká, vitamíny a tak - cez zimu probiotiká kupujeme, tak to určite využijem, ešte som zvedavá na ponuku a ceny. E-shop spúšťajú v pondelok 7.11.2011 - do nedele sa dá zaregistrovať a získať nákupnú poukážku, ak by ste niekto mali záujem. 🙂

martinka17
4. nov 2011

@zbednicek nenaľla som podmienky registrácie, nebojíš sa, čo z toho bude?

angelheart
4. nov 2011

@ajulienka81 ja som prvýkrát súťažila pred pár dňami - háčik by som nehľadala, do súťaže svoju adresu nepíšeš ... len meno, telefón a mail ... akurát sa možno budú možno množiť telefonáty typu "vyhrali ste, ale ... (usporiadať párty, ísť na obed a bla,bla)", ale takýchto posielam doslova do prdele, takže mi je to jedno. 😉

angelheart
4. nov 2011

@martinka17 ani tu by som nemala strach - registrácia spočíva v mailovej adrese - nie v korešpondenčnej adrese - určite bude tá poukážka za nákup nad nejakú vysokú sumu, inak by sa im to nevrátilo, ale registrovala som sa tam zo zvedavosti už dávnejšie a uvidím ... 😉

zbednicek
4. nov 2011

ahoj, ja to beriem tak, že údajov dávaš tak málo, že nemáš čo stratiť. V e-maili, ktorý posielali s poukážkou na konci písali, že všetky údaje budú po skončení kampane zlikvidované. To ti málokto napíše, nie to ešte dodrží, čiže ak to dodržia tak klobúk dole. 🙂 🙂 🙂
@martinka17

labus
4. nov 2011

@ajulienka81
@angelheart ja som 1x sutažila dnes

biba25
4. nov 2011

ahojte baby, neviete niekrorá kde nájdem viac info o súťaži "rozžiarte si vianoce " ti nálepky na okná z reklamy, Ď.

adulikka
4. nov 2011

http://www.cesketripy.sk/sk/kviz?utm_source=adw...

inak aj ja súťažila na stránke vyhrávam.sk
aj ja vyhrala kupón do zaciname.eu ani neviem ,že som sa tam zaregistrovala

roxynqka
5. nov 2011

Ahojte baby, nemali by ste záujem niektorá o nálepky z BILLY? 🙂
Ja zbieram NIVEA čiarové kódiky, tak by sme sa možno mohli dohodnúť 🙂
Dajte vedieť 😉

monnr
5. nov 2011

@biba25 to nie sú nálepky ale svetielka z prísavkou a dostat ich vo vybraných predajniach za nákup 4 zlatých oplátok, cok.milky tusím dve a jednej kávy.

lucinda7
5. nov 2011

@biba25 aktuálne tie svetielka dávaju v Kauflande🙂

katkattt
5. nov 2011

ahojte ak mate zaujem mam nalepky z billy, ktore viňymenim za ciarove kody z nivea alebo harmony ak mate zaujem napiste spravu a ja vam napisem ake mam cisla diky

martinka17
6. nov 2011

baby, zháňam stále čiaraky Walmark, nemá niekto na výmenu?

vera1132
7. nov 2011

my mame doma z kampane rozžiarené vianoce zo všetkého po dva ks 🙂 a malý sa tomu tak teší.
a boli sme v obchode kupili sme tri čokolady, a k sobikovi sme dostali ešte vločku. potešilo nas to. - hlavne malého. asi ludia to niak nenakupujú.