Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
2. okt 2012

Do buena koľkokrát denne mozes vytvorit tému ?

martinka17
2. okt 2012

@alexandra33 vojdeš do kaviarne, tak napríklad klikneš na Pavlač a vytvorí TI 2 okná, do vrchného napíše názov témy a pod neho potom samotný text 😉

martinka17
2. okt 2012

@alexandra33 raz do každej skupiny, teda spolu 3 témy denne 😉

labus
2. okt 2012

@ajulienka81 nejde mi rozvorit ten link redbull

tinal
2. okt 2012

Ahojte dievčatá! Prišiel mi jeden e-mail, na základe ktorého som sa registrovala na jednej americkej stránke, ktorá by mala platiť za sledovanie reklám. Nemám to ešte overené, len som s tým začala nedávno robiť, tak keby ste niektorá chcela tak to tu dávam ja. Ak by to tu nejaká baba už poznala, prosím aby dala vedieť ako sa jej darí v tom, či dosiahla už tú hranicu na vyplatenie alebo či sú s tým zlé skúsenosti, aby sme s tým sekli skôr než o po mesiacoch snaženia. Ďakujem. A tu je ten mail s podrobným popisom:

Dobrý den,
Nabízím Vám velice slušný přivýdělek-jedná se o práci pro americkou firmu zabývající se reklamou.U nás se kliká za pár korun,ale tam je to jiné,tam platí mnohokrát víc.Nic Vás to nestojí,pouze trochu času,projděte si návod a uvidíte,že nic neriskujete.Bude se Vám zdát,že těch výplatních 10000 dolarů neuděláte,ale to se Vám jenom bude zdát, za každou reklamu kterou stihnete máte 10 dolarů a těch reklam je každý den 5-6,někdy i deset.Máte-li někoho známého a on bude chtít dělat taky,tak za něho už budete mít 5 dolarů z každé reklamy.Moje kamarádka má těch lidí pod sebou už 15 a za necelý měsíc ji vyplatily 176 000.-Kč. Já jsem se do toho zapojila nedávno, za pár dnů mi připsali na účet docela slušnou částku. Zkoušela jsem už mnoho věcí ale nejsem typ někoho honit nebo platit dopředu,nebo nedej
bože někoho pořád přesvědčovat.Lidé ničemu nevěří,tak ať nevěří,radši chodí na úřad práce/kde na ně kašlou/nebo jdou někam příležitostně pracovat za mrzký peníz,kdežto tady jsou doma v pohodlí,sedí si u počítače a vydělávají těžké peníze.Záleží jen na Vás. Přeji pěkný den Anna
p.s.-zaregistrujete-li se už dnes,hned běžte na reklamu ať Vám započítají dnešek.

Přihlašovací adresa: http://www.fineptc.com/index.php?ref=tinal

Návod na registraci:
1) Klikněte na oranžové políčko: Create Account
2) Vyplňte registrační formulář:
- Username = uživatelské jméno, login – tímto jménem se budete přihlašovat do
- systému (může obsahovat pouze písmena a číslice)
- Password = heslo pro vstup do systému
- Verify password = ještě jednou uveďte heslo, pro kontrolu
- Referer = je předvyplněno
- Your Name = Vaše jméno a příjmení
- Your email adress = Vaše e-mailová adresa
- Country = země – vyberte rozbalením roletky Czech Republic/Slovakia
- I accept the terms of service = souhlasím s podmínkami – vyberte
- rozbalením roletky: Yes, I accept = souhlasím
3) Klikněte na „Create Account“ na konci formuláře= vytvoř uživatelský účet
4) Nyní se můžete přihlásit do systému - kliknutím na zelené políčko Account
- Login (zde vyplníte Vámi zadané uživatelské jméno (Username) a heslo)

A nyní vysvětlení jak po registraci odklikat své denní reklamy:
1) http://www.fineptc.com/index.php - zde je hlavní stránka kde se vždy přihlásíte přes zelené políčko Account Login
2) Naskočí Vám vaše osobní stránka. Na horní liště klikněte na VIEW ADS tam se denně můžete dívat a každý den zde bude 5 řádků (zeleně napsané)
3) Vždy na jeden kliknete -> otevře se Vám okno, nebo panel, kde se v levém horním rohu začne odpočítávat 60 sekund. Po celou tuto dobu nesmíte reklamu (okno, panel) vypnout, můžete si jí klidně shodit na lištu, ale nezavírat křížkem.
4) Po uplynutí 60 sekund se Vám v tomto rohu zobrazí číslo: např. CLICK 7 a vedle budou čísla - např. (8 6 4 7). Vy pouze kliknete na tu 7 a necháte načíst reklamu (otevře se Vám okno) a po jejím načtení už ji můžete zavřít křížkem. Vždy je tam jiné číslo : např, CLICK 3 a 6932, tak zde zase na 3 atd.
5) A za tento krok Vám na Váš učet naskočí 10 USD (cca 180 Kč) - za tuto jednu reklamu.
6) A takto to uděláte i se zbývajícími 4mi řádky, ale vždy postupně! Ne zároveň! Odkliklý řádek Vám z tabulky VIEW ADS poté zmizí, abyste nemohli klikat vícekrát a alespoň budete mít přehled, na který řádek jste ještě neklikli. V žádném případě si však nezakládejte více uživatelských účtu. Každá registrace je kontrolována (z jedné IP adresy smí být registrován pouze jeden uživatel) a porušení pravidel vede ke zrušení Vašeho uživatelského účtu! Možná to teď zní trošku složitě, ale je to opravdu jednoduché. Popis je opravdu podrobný, aby to pochopil opravdu každý.

A teď asi to nejdůležitější:
Aby jste si mohli nechat vyplatit svou odměnu, musíte se dostat na výplatní hranici. Výplatní minimum je 10.000 USD. Výhodou však je, že pod sebe můžete registrovat další nováčky a z každé jejich reklamy pak dostáváte navíc dalších 5 USD. Pokud tedy pod sebou budete mít např. 3 nováčky a sám/sama budete pravidelně klikat, nebude trvat dlouho, než se na výplatní minimum dostanete.Odkazy se zobrazují pravidelně po sedmé hodině ranní. V průběhu dne někdy třeba některá zmizí,proto doporučuji klikat třeba při ranní kávě.Výplata probíhá pomocí internetové brány pay-pal,stačí
se zaregistrovat zde:www.paypal.com/cz. Zde se zaregistrujete a přepošlete si vydělané peníze na tento účet,z něhož si je potom necháte poslat třeba na Váš účet, ale na to máte cca měsíc čas. Začněte vydělávat tisíce tím,co jste dodnes dělali zadarmo.Źádné vklady,pouze výdělky!!

Teď Vám ještě ukážu,jak budete vydělávat,když budete sám/sama.
------------------------------------------------------------------------------
6 reklam x 10 dolarů = 60 dolarů x 20Kč = 1200 Kč za den
60 dolarů x 7 dní = 420 dolarů za týden = 8400.-Kč za týden
420 dolarů za týden x 4 týdny = 1680 dolarů za měsíc = 33600.-Kč za měsíc
1680 dolarů za měsíc x 6 měsíců =10.080dolarů = 201.600.-Kč za půl roku

Co na to říkáte? To je úžasný ne,a to můžete mít ještě dříve,když se k vám připojí další spolupracovník. Ještě jednou Vám přeji hodně úspěchů a ať Vám to změní Váš život.

alexandra33
2. okt 2012

@tinal
Ja poznám takých kopu, aj niektore robím, niektore aj vyplatili a niektoré bod podvod, daj si do vyhladavaca ptc scan a tam by ti malo vyhodiť podvodne stránky

tinal
2. okt 2012

@alexandra33 ja robím zatiaľ s tými, čo chodia e-maily do schránky, potom som začala aj s videami, ale tam to chcelo nových účastníkov pod seba, čo ťa potom pustilo ďalej, ale ja nie som typ človeka, čo chce nasilu pod seba niekoho, tak som to nechala tak. Ja mám skúsenosti aj s vypĺňaním dotazníkov atď. Len som hľadala, či náhodou niektorá konkrétne nepracuje s touto stránkou. Skúšala som už hľadať letno niečo cez google, ale nenašla som zatiaľ nič ohľadom podvodu. Idem ešte pohľadať. Ďakujem. 🙂

tinal
2. okt 2012

no našla som zopár debát o tom, že je to podvod. Tak to beriem späť!!!!

labus
2. okt 2012

http://www.orbitklub.sk/festina/
@tinal aj som si to myslela ja na tieto veci neverím... aj mne došiel včera z holandska email...už mi ich došlo viacero od iných ludí v znení že zbohatnem bla bla...blbost na entu

tinal
2. okt 2012

našla som stránku, že ktoré stránky sú "neplatiči" http://snadnapracenanetu.mypage.cz/rubriky/scam... Tak keby niekomu v budúcnosti pomohlo.
@labus tak na e-maily si aj ja poviem, že hovadina. Toto vyzeralo dobre, aj som sa čudovala, že tak veľa peňazí, tiež si teraz pripadám ako najväčšia krava. Asi mi už na tej materskej šibe. :(

angelheart
2. okt 2012

@tinal @labus ja sa vždy držím jediného hesla - ak znie niečo príliš dobre na to, aby to bola pravda, tak to pravda nie je 😀 😀 😀 Za pár reklám denne by NIKTO nedal toľko veľa peňazí. Možno na začiatku zopár ľuďom, ale nie tým na konci - klasická pyramídka ... takých už bolo ...

labus
2. okt 2012

@angelheart presne tak 😀 😀 😀

labus
2. okt 2012

@tinal vôbec si nepripadaj ako krava čo si....take veci sa stávaju to nieč...proste sa na to vykašli ja si nič zle o Tebe nemyslím občas sa každemu stane že podlahne a naletí aj pri velkej opatrnosti to je život

martinkatinka
2. okt 2012

@tinal kašli na to a skús tú kravičku, čo som sem dala https://www.facebook.com/MojeHamiSK/app_1858996... je to sranda, odreaguješ sa 😀

tinal
2. okt 2012

@martinkatinka Aj ja som si ju už všimla na FB. Hrám to odvtedy ako to tam dali. 🙂 Som na 19. mieste. :( Hrá to aj moja polovička. Nervačí pri tom ako pri Playstation so strielačkami. 😀 😀 😀 😀
@angelheart vieš a čo keby aj to príliš pekné raz bola pravda? :D Niekedy treba aj snívať, aj keď treba žiť v realite.

stanushqa
2. okt 2012

@martinkatinka to vyhravaju aj tí co skoncia na prvych troch miestach ci to nepomoze aj ked budem napr, prvaM

alexandra33
2. okt 2012

@martinka17
myslis raz denne temu do pavlace, do porady a do tipov pred dvoch ? 🙂
dakujem za rady doterajsie ohladne kaviarne 🙂 🙂

tosijo
2. okt 2012

baby, z akych vyrobkov sa oplati odkladat obaly? kde byvaju sutaže, že sa posielaju obaly, prípadne kody z obalov. dakujem

alexandra33
2. okt 2012

ako dlho bude trvat to bueno kazde kolo mesiac ?

martinka17
2. okt 2012

@alexandra33 áno, presne tak sa prispieva, ako si napísala🙂

samulsonka
2. okt 2012

Nechapem, teraz som sa prihlasila do buena a znicoho nic mam 500 bodov. Rano som ich tam mala cca do 300. Som rada, ale sokovalo ma to 🙂

samulsonka
2. okt 2012

Tak nasla som to v poste, za vyplnenie neakeho kvizu mi priratalo 150 bodov, to uz ako za ten zamilovany film? No netusim som z toho jelen. Dufam, ze tam budu tie body aj zajtra 🙂

ajulienka81
3. okt 2012

@labus tak si daj len redbull.sk a vpravo je uputavka na sutaz

cencula
3. okt 2012

baby prosím vás kliká niekto emailling.cz? mám tam 100,43kč a chcela by som ich vytiahnuť,len mám strach, lebo pýtajú aj RČ, aj číslo pasu a to sa mi zdá byť aj moc, má s tým niekto skúsenosti prosím?

martinka17
3. okt 2012

@samulsonka blahoželám 😵 😵 😵 mne neprirátalo nič ☹