Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lenkanemeckova
18. feb 2010

lenka chutná malým stejně tak i dospělým - tedy b 😉

lenkavano
18. feb 2010

leni díky 😉

tin007
18. feb 2010

... inak aj mne dnes prisla ta chlebova kucharka z penam, sme niekde o nu ziadali? ja si uz nepamataaaaam, hroza 😀

tin007
18. feb 2010

Idem spat, dobru noc.

lenkanemeckova
18. feb 2010

lenka nz 😉

ta penam kuchařka mi přišla taky, ale dost zklamala... taky jsem čekala že tam budou recepty na chlebíky... i když pak mi došlo, že je to vlastně blbost. Penam asi nebude příliš podporovat domácí pekárny že 😀 😀 😀

kdo soutěží na hauseru tak odpověď na otázku s tím bondem je a) May Day 😉

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laulau
19. feb 2010

baby, neviete ako casto schvaluju body na kucharke? prosim, prosim o odpoved. 😔
inak, sutazim asi od polky jan. najskor behom tyzdna 3 vyhry a odvtedy suchoty... som z toho deprimovana... ☹ uplne ma to poblaznilo a teraz toto...

lusana
19. feb 2010

buchta11 komentáre na buene, "fórum koník je niekde inde"k téme Rady matek sa mi zdajú trocha trápne, ak nemáš, čo napísať, k danej otázke. Samozrejme, že keď chceš aby bola súťaž zrušená podobne ako maggi, tak pokračuj

varticek
19. feb 2010

Dobré ránko 🙂
lusana, fórum je o tom, že si každý môže vyjadriť svoj názor bez toho, aby bol sprdávaný, že tak urobil. A bez ohľadu na to, že je aj čistá pravda, že koník je ohľadom rád matkám niekde úplne inde, príde mi vcelku komická predstava, že by kvôli tomuto názoru mali zrušiť bueno 😎

katuskapd
19. feb 2010

http://www.topky.sk/cl/20/675437/Vyhrajte-vstup...

dobre ranko 😉

basnicka perfektna 🙂 len kto si to vie zariadit, ten ma 😀 ako nic v zlom 😀 😉

buchta11
19. feb 2010

Presne ako vraví vartíček.. to ani nie je nápadné ze kazdá druhá otázka sa týka detí ich krmenia, volneho času a chorôb.. svoj názor si povedať môžem. Na hlúpu otázku hlúpa odpoveď ako sa vraví.

aksulvap
19. feb 2010

básnička je úplne presná, práve som si "odkrútila" materskú 😀

lusana
19. feb 2010

vartiček ide o to, že dáva do pozornosti túto vašu diskuziu, kde si radíte ako súťažíte na x adries, preto by mohla byť súťaž zrušená. To či to bola blbá otázka nebudem rozoberať, veď väčšina tém je tam iba o tom, aby sa získali body.

lusana
19. feb 2010

presne tak to bolo na maggi, niekto v diskuziach piísal o modrom koníkovi a a na koníkovi ste si radili ako zaregistrovať aj babku prababku 2 ročné deti. Mne nevadí, že to tak robíte, každý nech si vyťaží koľko chce, ale trocha diskrétne

mikalove
19. feb 2010

ahojte, ja stojím za lusanou, všade kam sme sa nahrnuli to dopadlo zle 😒

avanka
19. feb 2010

ahojte, ani mne sa nepaci, ze vsade propagujete konika.......chcelo by to trosku diskretnosti aj tu.....
majte aj zo 30 mailovych adries, len tu o tom nepiste.....

varticek
19. feb 2010

lusana, chápem, ako to myslíš, ale ten jej príspevok mi prišiel fakt neškodný. a pokiaľ ide o to, myslíte, že na buene tu o tejto našej diskusii nevedia? som si istá, že áno, tak ako nás tu našla kuchárka, delikatesy a kto vie, kto ešte, len sa k tomu tak otvorene nepriznal ako oni.

buchta11
19. feb 2010

mikalove dobre vieš ze ja som tu jedna z vas od zaciatku.. nikdy som nikam nepisala, nikoho okrem Krinoliny ktore sem krasne prispieva a nielen vyciciava nevolala.. ja sa nikde neregistrujem ani na x ludí len na seba.. a ked napisem niekomu do komentara ze konik je inde tak mi chces povedat ze podla toho sem rpide??????,, nedaj sa vysmiat lusana.. to či niekto vypisoval na inych forach ja neviem.. ja som to kazdopadne nebola

krinolina
19. feb 2010

suhlasim s vami ani ja nikde nepisem a nespominam konika

mikalove
19. feb 2010

buchta ved nemyslím, že sem prídu súťažiť, len stačí že sem niekto nakukne a hned pochopí ako to tu chodí,že tam chodíme len drístať aby boli body, každá veľa adries a tak...

glumdolf
19. feb 2010

hmm zaujímava diskusia. Ja si tiež myslím, že netreba nikde písať o tejto téme. Kto chce nájde si ju, ale netreba na ňu nejako upozorňovať. Hlavne preto, že podľa mňa sem chodí veľa ľudí, ktorý len súŤažia, ale nijako neprispievajú. Nehovorím, že ja prispievam veľkým množstvom, ale ide o to, že aspoň raz za čas niečo každá dáme. Takže súhlasím s mikalove, lusanou, krinolinou.. - nemusíte robiť tejto téme propagandu.

mikalove
19. feb 2010

na woman je nová súťaž