Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
7. feb 2010

marinka len CR

krinolina
7. feb 2010

soutez vzdelani -1755

leena24
7. feb 2010
susanap
8. feb 2010

22:47 je tam do 28.2.2009 - asi rok stare, nie?

krinolina
8. feb 2010

dobree ranko vsetkym

http://nahlavu.net/souteze_128-knizka-koktejlu-... sklenice na michane napoje

tajomny pribeh: B- 1961

na buene novy test reky a ked som dala spoznej dvojicu tak hore je nadpis uhodni slavnu zenu takze asi prebieha prestavba a dneska budu nove ulohy dufam uz aj tam 😉

ukmima
8. feb 2010

dnes len z kindersurpise..hra a nalepky s abecedou...

krinolina
8. feb 2010

test na buene reky mam za 18 bodov ale baby mali aj 20 co pisali komenty tak neviem komu s anechce hladat a uspokoji sa s 18 bodmi , tak tu su moje odpovede:
1D,2B,3C,4D,5C,6B,7C,8D,9B,10A

susanap
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renettka
8. feb 2010

susanap a čo tam?

susanap
8. feb 2010

Na azet mi prislo, ze blahozelame. Aby som si objednala tak neváhajte a vyskúšajte veľký uvítací balíček zo zbierky RADOSŤ Z PEČENIA
v hodnote 50 eur za mimoriadnu cenu*.
Objednajte si veľký uvítací balíček PRÁVE TERAZ a dostanete navyše atraktívnu SÚPRAVU CESTOVNÝCH TAŠIEK celkom ZDARMA! za 5,99

Neprislo nahadou niektorej z Vas? Objednali ste to?

krinolina
8. feb 2010

aha to ti dslo mailom asi z chytrej zeny no nieee ja som si to neobjednavala

renettka
8. feb 2010

susanap..ja to mám doma.. 😉

katuskapd
8. feb 2010

inak dnes nic 😝

lenkanemeckova
8. feb 2010

Ahojky... tak konečně taky nějaká radost... v poslední době jsem se pošťačky spíš bála... páč mi zrovna nedělala radost... ale dnes udělala. Krásná výhra z české televize, už přesně nevím, ale byla to nějaká otázka týkající se opery tuším... v balíčku jsou dvě krásný dětský knížky, DVD, pexeso, samolepky, razítka, magnetka, odznáček - vše s pohádkovým potivem a navíc dva lístky do národního na Macha a Šebestovou. No do Prahy asi s malou nepojedu, ale udělám radost pražské kamarádce 😀

Jinak teda stále netrpělivě čekám jestli se něco pohne s tou Milkou... zatím ticho po pěšině. Jen jsem se dobře pobavila... u mě vyhrál slogan typu? " Reo miluji tě... bla bla... Petr " a jako nejnovější vzkaz někdo přidal: " Reo pozor, Petr je robot! " Visí to tam na hlavní stránce... fakt dobrý 😀

lenkanemeckova
8. feb 2010

Susanap mě ta nabídka přišla tolikrát že už mě z toho šla hlava kolem... navíc i poštou... není to špatný... já ty kabele mám už z předešlé objednávky... ale nesmíš zapomenout to hned po té co ti dojde ten první balíček zrušit další... jinak ti to bude furt chodit... a to už teda není výhodný ani náhodou !!! Ale zrušit to jde v pohodě... jen na to nezapomenout a nejlépe si nechat poslat alespoň mailem potvrzení o zrušení 😉

cencula
8. feb 2010

10,59 nedziplyn - odpoved podla jazdaca really
10,44 ja som dala aloe vera

mitynka
8. feb 2010

Ahoj všem - - http://zdravi.idnes.cz/ankety.asp?id=A20100207_... prosím o hlas - RADKA RYBNÍČKOVÁ
http://fotosoutez.impuls.cz/index.php?o=1&r=1&m=02 - MOSKVA ČTVRŤ OSTANKINO 🙂 pište mi klidně na mitynka@atlas.cz oplatím všem 🙂