Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bambulka_079
21. feb 2010

miriam , dakujem pekne 🙂 .. dufam ze uz v pondelok bude , lebo v piatok este nemali v stanku nove , a povedali mi ze bud v sobotu alebo pondelok .. a dnes osm sa nejako pozabudla O🙂

bambulka_079
21. feb 2010
krinolina
21. feb 2010

jaaaj aj zeny o 4-tej si kukneme?

tlstik
21. feb 2010

krin, strateny symbol je super, ako všetky jeho knižky. Akurat ku koncu to už moc naťahoval 😉

titkovamiriam
21. feb 2010

jasne ja mam zatial vsetky jedine digitalna pevnost sa mi zle citala.... 🙂

tlstik
21. feb 2010

ja som bola spokojna so vsetkymi, a strateny symbol som predobjednavala. A potom som sa nevedela dočkať, kedy príde

glumdolf
21. feb 2010

no som rada, že sú tu aj iné maniačky hokeja. Už som sa bála že som jediná švihnutá.

bambulka_079
21. feb 2010

baby , uz ide hokej .. drzte palce nasim chlapcom 🙂

glumdolf
21. feb 2010

držím ostošesť ale sa mi zatvárajú dosŤ oči, dúfam, že dokukám aspoň prvú tretinu.

titkovamiriam
21. feb 2010

neboj ja som svihnuta aj na formulu 😀

krinolina
21. feb 2010

prepacte pozabudla som sa 😅
digitalna pevnost sa mi pacila asi najviac...je to vec vkusu,dufam ze bude dobra ta kniha 😔

krinolina
21. feb 2010

goooooooooool 😀

titkovamiriam
21. feb 2010

mne anjeli a demoni 🙂

krinolina
21. feb 2010

tu mam na druhom mieste potom da vinciho kod a na polsednom bod klamu 😉

claudee
21. feb 2010

ahoj, baby, kukáte to? parááádička, nech im to vydrží 😵 😵

claudee
21. feb 2010

miriam, F1? 😀 aj jaaa, som ferrari fanda, ale keďže sa teraz vracia schumi, budem držať palce aj jemu, aj keď bude v mercedese 😅 ja ho môžem 🙂

dalve
21. feb 2010

Ahojte! nebola som tu zopar dni, mala som denne, som normalne sokovana, ze aku temu ste tu mali. Naozaj nechapem niektore, prečo zavidia ostatným, ked vyhraju. Uz to take na mk nebude, ako vidim, ste odisli na fb, je mi smutno.

dindi22
21. feb 2010

prepáčte, opravujem otto 🙂
http://www.otto.sk/l-online-game.php

tabyta
21. feb 2010

neviem ci to uz tu bolo
http://www.azet.sk/percyjackson/

avanka
21. feb 2010

Krin, aj mne sa Digitalna pevnost pacila, najviac vsak asi Anjeli a Demoni.....strateny symbol uz cita manzel, tak ho surim, lebo aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

A Bod kalmu som ani nedocitala, este stale ma caka v policke, kym pride jeho cas, nejako ma nebavil 😝

a Nezvratny osud 4 nas neskutocne bavil....
no letim, lebo varim obed 😀