Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
6. feb 2010

tiež si myslím

saisa1
7. feb 2010

no, tak ja som do polnoci nevydrzala, uz o jedenastej som zalomila, uz ma boleli oci z cumenia do monitora... my sme vcera uz moc nehlasovali na nasu milku, klikaca nam vyradili, takze sme boli prvi a druhy mali o polovicu menej hlasov. takze sme priebezne len kontrolovali stav, ci sa niekto nesplha... takze my sme zatial prvi. Ale co ma mrzi, prezeram teraz vsetky milky zaradom a zadial som nikoho dalsieho prveho nenasla... ☹ ☹ ☹ 😢 😒 😠

glumdolf
7. feb 2010

No ja hlásim neúspech, saisa ešte raz Ď. nakoľko na chate je fakt chabý ten mobilný net, tak som do bojov moc nemohla sa zapojiť. Ale bola som na stránke o 22:20 a vyhrávala som o 10 hlasov. A teraz ráno pozerám a ona vyhrala o 600 hlasov. No čo som sklamaná. Ale poučená, že žiadne klikacie súťaže. Skúsila som ešte napísať do milky tak uvidím. Inak prajem pekné nedeľné ráno a gratulka saise - aspoň jedna bude mať bilboard.

varticek
7. feb 2010

Ahojte. No Milka bude dnes inak zavalena staznostami 😝 Ale veru som uz aj ja poucena, bola to moja prva a aj posledna takato sutaz i v pripade, ze by som nakoniec vyhrala. Este sutazim v jednej s basnickou, ale zacina to tam vyzerat presne ako na Milke, takze tak.

veronica1
7. feb 2010

Dobre rano, dalsi neuspech sa hlasi, ved u mna vcera behom 4hodin si tí prví dvaja naklikala cez 500hlasov, tak snad s tym nieco spravie. Saisa - blahozelam, zatial som nemala cas kontrolovat vsetky Milky, no ty hovoris ze ziadna nebola prva? No to je mi luto, ale verim, ze snad este niektorich vyradia a vyhra este viac bab.
Tiez sa uz nebudem do ziadnej podobnej sutaze zapajat, ale aj tak chcem podakovat vsetkym babam za kazdy hlasok. 😉

krinolina
7. feb 2010

ahojte aj ja hlasaim neuspech ...mam im aj dneska napisat ze ako to tam vcera vyzeralo lebo obaja si ostosest naklikavali ...saisa gratulujem som sa rada ze aspon niekomu sa zadarilo

nikanika28
7. feb 2010

ahojte..tak u mna tiez neuspech...aj ked z Milky odpisali, ze klikacovi odoberu hlasy...tak som zvedava, kedy a ci vobec aj... ☹

dindi22
7. feb 2010

Dievčatá, ja vás obdivujem, že ste sa dali na tú Milku. Držala som vám všetkým palce, aby to vyhrala niektorá z vás. Ja som sa na tú súťaž neprihlásila, som poučená z minulého roka, keď som sa tiež zúčastnila podobnej klikacej súťaže-Svadba snov...Prehrali sme na celej čiare...A to som si myslela po celý čas, že ja s priateľom to máme vyhraté, kedže všetci známi(a tých bolo dosť)hlasovali, dokonca i neznámi ľudia mi písali, že sme sympatický, že hlasovali za nás....Ako som narátala, tak sme mohli mať dokopy 1000 hlasov..A nič. Boli sme medzi poslednými. Mám ponaučenie. I keď doteraz nechápem, ako sa dá za pár hodín nazbierať cca 500 hlasov. To sa nedá ani z dynamickou IPčkou...alebo dá????

krinolina
7. feb 2010

nikanika a kedy ti to napisali...nie je blbe ze im tam pojdem pisat tretikrat ale ked je tam tolko klikacov co mam roibit 😅

ja neviem neda sa to len tak ved uz len to pisanie kodu by ma otravovalo...niekto sa ozaj musi vyznat do pocitacov kto si tak az hlasoval

ingulienocka
7. feb 2010

😉 ahojte do poslednej chvile som vam hlasovala kazdej...niekedy mi to strasne mrzlo...a hlavne ku polnoci to bol deees 😖 ale snad sa nieco pohne, lebo ked som videla, ako ostatnym rastu hlasy, tak fuj 😠

ingulienocka
7. feb 2010

holky a pls kamoska sutazi, poprosim o hlasky pre obe fotky, diki http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?orde... 😅

dada1212
7. feb 2010

Saisa Teším sa s tebou, že si to vyhrala 🙂
A dúfam že Vás bude ešte viac, že tých nepoctivých vyradia.

katuskapd
7. feb 2010

http://valentinskykomiks.zoznam.sk/

alternativa milky, ale bez sutazenia 😉

adulikka
7. feb 2010

ahojte zas somvčera potrebovala kvasnice ,tak ak má niekto záujem pošlem mu kód...ja nejdem posielať

chaarliizee
7. feb 2010

ahojte, dúfam že ste niektorá tú milku vyhrala,ja som rada že som to vzadal už o den skôr, lebo ako to tu čítam, včera by som prišla o nervy... 😒 😒 Ale gratulujem všetkým a budte hrdé na to, že ste hrali fér a bojovali dokonca. 🙂 🙂 🙂 snáď ešte niekoho vylúčia....a potom hodte nejakú tú fotku z bilbordu 😅 😅 😅 😅

krinolina
7. feb 2010

V Rakousku v Therme Laa....nahlavu.net

bubadlo27
7. feb 2010

nahlavu.net
Kdy byla ve firmě Lybar zahájena výroba aerosolových výrobků 1961 😀 😀 😀 😀 😀

kijonkova.k
7. feb 2010

Ahoj,tak jsem konečeně taky zabodovala a vyhrála na vune24.cz,třetí cenu.Snad se teď začne dařit 😉

lenkanemeckova
7. feb 2010

Tak jsem koukala že s tou milkou zabodovala jen Saisa... přeju ti to, aspoň někdo.. já už jsem se večer musela jen smát... večer 5.2 jsme měli všichni tři na předních místech kolem té 1000 ráno už měli ti dva náskok cca 300 a v noci vyhrál s více jak 3000 body a ta druhá měla něco pod 3 ... co dodat. Ještě vtipnější jsem našla v Praze... kluk co přidal odkaz 5.2 vyhrál s více jak 4500 hlasy... jsem opravdu zvědavá jestli to milka bude nakonec řešit... obávám se že stížností tam bude mít tolik že to nebou stíhat ani číst 😝 ... naděje umírá poslední ale raděj si od toho nic neslibuji 🙄

Jdu povyplňovat nějaké soutěže... díky milce mám resty, jen jsem to házela do oblíbených 😀

Přeji všem pěknou neděli 😉

avanka
7. feb 2010

Saisa, gratulujem 😉

Babule, ako sa pise blog na nanic mame??? ako pozeram, tak, ale nic tam nevidim

saisa1
7. feb 2010

dakujeme za gratulacie 🙂 ale ja sa este netesim, kym nedostanem mail, ze sme ozaj vyhrali, segra uz skace meterdvadsat, ale ja si radsej pockam 🙂 a dufam, ze nakoniec nebudem jedina 🙂