Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

sabicka
5. nov 2009

ahojko.
Z DM mam kartu zatial provizornu. Ta plastova ma prist postou. Na bloku myslim pise body len za posledny nakup, tak ani neviem ci mi priratolo tych startovnych 50.

sabicka
5. nov 2009

spominali ste vianocne sladkosti. u nas by nevydrzali 😀 ja tesne pred sviatkami. i ked pred 2 rokmi som salonky ledva zohnala.

lienulenka
5. nov 2009

Ahojte baby.No musím sa sem chodiť častejšie sťažovať,že žiadne výhry nechodia....Tuším to zaberá.Prišiel mi mail,vyhrala som na brácha vysávač Fagor juuuuuuuuuuj ja sa tak teším!!!! 😅 😀 😀 😀

lieenka13
5. nov 2009

ahojte, tu je nova sutaz v nay-ku - od zajtra:

http://www.nay.sk/index.php?id=2&subid=25&detai...

betka14
5. nov 2009

a kde si vyhrala
dnes som tu nebola a až teraz som vas dočitala ste toho teda popísali 😀

lieenka13
5. nov 2009

lienulenka, gratulujem!!! Bude sa hodit na predvianocne upratovanie 😀

babula90
5. nov 2009

aj ja gratulujem, super 😀

ajinka19
5. nov 2009

to viem,ze najskor je provizorna a postou ma prist normalna.len som chcela vediet,ze ci sa to da hned vymenit za nejaku poukazku.viem,ze v niektorej z tych kniziek je -25 precent na hocijaky jeden tovar.tak som chcela ist kupit plienky

ajinka19
5. nov 2009

congratulation lienulenka 😀
idem ja do rise snov,tesim sa na vas zajtra 🙂

lieenka13
5. nov 2009

ajinka19, tu DM-kartu mam zatial tiez len provizornu (papierovu), tak plastova by mala prist tusim do niekolkych tyzdnov - mam ju uz dva tyzdne a zatial nic. Malo byt na nej 50 bodov a ja neviem akym činom som na nej mala hned 63 bodov - este pred prvym nakupom 😉 nechapem preco, ale som rada.
Inak tie stare DM-kove body sa dali do 25.10. vymenit za tie kuponove knizky. Mne zostalo 10 nalepiek a dostala som za to 150-bodovu knizku. Su tam rozne zlavy na kozmetiku az do 50%, 15%-na zlava na jeden nakup a tusim 25%-na zlava na jeden lubovolny vyrobok. Plati to do 31.12.09.
Teraz po novom je za 1 € bude 1 bod a body sa potom vymenia za tie kuponove knizky - 50, 100 a 150 bodove.

bzzmajka
5. nov 2009

baby čo to maggi... okdial máte tolko receptov? aj sa stáva že niečo neschvália?

monnr
5. nov 2009

https://secure.cardsys.at/idmssk/loginvalidatio...
ak sa mi to dobre skopirovalo tak na stranke dm-drogerie vložíte čislo karty a ukáze Vam kolko máte bodov.

ajinka19
5. nov 2009

lieenka13 dakujem.ved ja sa zajtra opytam v dmku

lieenka13
5. nov 2009

Teoreticky by si mohla hned za ziskanych 50 bodov ziskat 50-bodovu kartu a tam je asi len 5%-na zlava na jeden nakup a neviem ci je tam aj nejaka zlava na jeden vyrobok.

lienulenka
5. nov 2009

Baby ďakujem,bol to mail z Hej.sk,ale mail písala nejaká česká teta z českého mailu,tak neviem z ktorej súťaže to bolo 😅 😀

lienulenka
5. nov 2009

Ja som bola v DM včera a zamenila som si tiež tie staré nalepovacie kupóny za bonusovú knižku a tiež som mala len tú papierovú kartičku,lebo tá "ozajstná"mi ešte neprišla 😀

petka1982
5. nov 2009

magdi gratulujem aj ja,super výhra 😉

ajinka19
5. nov 2009

ja uz stare kupony nemam,som ich rychlo minula

mitynka
6. nov 2009

maminky prosím pomooooc , přes noc nám naskákalo v jedné soutěži přes 1000 😕 srážejících hvězdiček a z třetího místa jsme někde vzadu končí to v neděli, dá se hlasovat 10x z jedné ip, prosím o pomoc
http://www.aquilateam.cz/video/38-Aquila-tanec,...

titkovamiriam
6. nov 2009

dobre rano 😀 konecne piatok 😀

ukmima
6. nov 2009

mitynka=mas to 10 krát od nás, ináč pekný deň

zuzin78
6. nov 2009

dobre ranko aj ked zamracene.
vcera ste spominali madarske salonky, ja kupujem madarske, ale s anjelikom, tie mi chutia najviac a stoja okolo 2,50€ . 🙂 🙂 🙂

alana1111
6. nov 2009

mitynka aj od nas 10x

mitynka
6. nov 2009

Moc vám děkuji , kdekoli ráda oplatím 🙂

glumdolf
6. nov 2009

http://wanda.atlas.sk/sluzby/sutaze/denna-sutaz... a heslo: Ak muž niekedy miloval ženu alebo vlasť, potom prežil výnimočné šťastie. A ak potom umrie, to už nie je dôležité...

ivako
6. nov 2009

na wande mi nejde dat PSC