Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dada1212
15. apr 2010

charlizee Tak to ma mrzí, ale čo už, je to len súťaž.
To čo si k tomu napísala,je dosť zvláštne, jediné, čím by sa to dalo trochu vysvetliť je to, že niekto ich na teba upozornil, že akože podvázaš.
Nemyslím, žeby sami od seba kontrolovali či z jednej adresy neprišli v jeden deň napríklad dva hlasy a zaujimavé je aj to, že ti neuverili, ale okamžite ťa vyradili.
A napríklad tej prvej ešte divnejšie naskakujú hlasy a tú asi nikto nekontroval.
Takže asi niekto z tvojich súperok ich na teba upozornil, či to boli tie, čo odišli na FB, ale aj tak sem nakúkajú, alebo niekto iný, kedže je to verejné fórum, ťažko povedať...
Každopádne, niektorí ľudia sú bez chrbtovej kosti a pre výhru urobia hocičo. 😒

dada1212
15. apr 2010

Inak z maggi mi prišiel balík včera, ale mame ešte nie.

lienka85
15. apr 2010
zuzin78
15. apr 2010

ahojte holky,
chcem sa vas spytat, tie co ste posielali EAN kody z figaro cokolad, uz vam prisla vyhra, myslim tie babiky? ja stale cakam, a nic nechodi. ☹ ale tie vystrihovacky som uz na nete videla.

mimco1
15. apr 2010
mimco1
15. apr 2010

http://www.powerfactory.sk/
len pre registrovaných

chaarliizee
15. apr 2010

dada 🙂 ja plne súhlasím s tebou a myslím si že máš aj pravdu 😒 ale už to nechcem riešiť, každému sa to raz vráti.

katika187
15. apr 2010

No ja som teraz vyhrala hru na www.algida-twister.sk
a charlize to fakt je nefer ked ta tam vyradili pzoerala som tie nechty fakt suverejne tvoje boli tie najkrajsie 🙂

liana189
15. apr 2010

baby ako sa volala ta uplne prva tema na vzorky potrebovala by som nieco pohladat.....diki

bzucinka2
15. apr 2010

baby nezbiera niektora kody z jagurtoveho mliecka dobra mama, mam doma asi 3, ale je to len pre cr 😉 tak ak ma niektora zaujem, rada poslem 🙂 napiste mi IP 😉

djd
15. apr 2010

zuzin78, aj ja som posielala ean kody z Figaro cokolad 😉 Zatial nic.. 😀 😀 😀
A co ostatne baby?...

nankaa2
15. apr 2010

Chaarlizee to je fakt nefer..... 😒 a co sa tyka tych ,,sukromnicok,, na FB tak asi su vyhravat co najviac ale sutaz je o stasti 😉 tak neviem neobvinujem nikoho ale nebola by som nicim prekvapena 😀

nankaa2
15. apr 2010
titkovamiriam
15. apr 2010

ahojte dik za kopec sutazi ja som rada ked si pozriem postu a nieco hodim:
http://www.soutez.cz/contest.aspx?id=3154

dnes len toto 🙂