Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

chrenkovae
15. sep 2012

@benca dakujem 🙂

lienkap
15. sep 2012

ahojte, darujem 3 body do milka súťaže. kto mi napíše prvý do správy ident. číslo, tomu pošlem. kto potrebuje?

lienkap
16. sep 2012

bodíky sú už darované, nech poslúžia 🙂

miriiama
16. sep 2012

Ahojte kto je na mika sutazi a zvysuju mu body bola by som velmi vdacna keby ste mi poslali, chyba mi 5 na jeden darcek. moje cislo uctu je 2865624085 dakujem velmi pekne 🙂

angelheart
16. sep 2012

Ak posielate kódy Milka, zbytočne to neposielajte doporučene, nemá to cenu ... kódy zaslané doporučene 3.9. pripísali za 10 dní, kódy zaslané 12.9. prvou triedou (nie doporučene) mi práve pripísali 😉 Medzitým poslané body doporučene (spolu 7) stále nemám na účte 😲 😕

radkatalajkova
16. sep 2012

kočky, tie kódy od Milky sa dajú poslať len poštou? Veď keď to odošlem od nás poštou, než im to dôjde, tak aj súťaž skončí 😒 🙂 ďakujem za rady

darymorka
16. sep 2012

http://reklamna-potlac.printshark.sk/vzorovy-te... ste si niekto poslat to tricko zadarmo? prislo vam? a kam ste im pisali,neviem to tam najst_..dakujem

stanushqa
16. sep 2012

@darymorka ja som im písala už pred týždňom ale žiadna odpoveď ked príde dám vedieť

angelheart
16. sep 2012

@radkatalajkova posielajú sa len poštou, iný spôsob nie je možný, a potom sa ešte dajú zvšné body presúvať medzi sebou

radkatalajkova
16. sep 2012

@angelheart ďakujem aspoň jednej dušičke, ktorá mi na to odpísala 🙂!

radkatalajkova
16. sep 2012

@darymorka mne to ani stránku nechce načítať 😲

radkatalajkova
16. sep 2012

@angelheart lebo som tak rozmýšľala , že by to teda aspoň pre mňa bolo lepšie, keby sa to dá tak, že opíšeš ten kód 🙂 😉

benca
16. sep 2012

pecieme na vianoce.sk je to od otkeru od 15.10 sutaz, skoda ja som zbierala obaly cely rok ja ze budu davat dozy alebo pekace

martinkatinka
16. sep 2012

@radkatalajkova no to by asi nešlo , opísať len kód, lebo ak kukneš na net, tak v podstate tie kódy sú rovnaké pre jeden druh výrobku.... oni jednoducho reálne potrebujú vidieť, že si tie obaly nazbierala... ja idem posielať tento týždeň.... tak uvidíme kedy to pripíšu

labus
16. sep 2012

@benca dík za link máme čističku takže ecover vyskušam 🙂 a zasutažím 😉

http://soutez.ristorante.cz/sk/homepage

benca
16. sep 2012

lirene.sk alebo lirene.cz poslali kremy vzorky

benca
16. sep 2012

loccitane.sk poslali kremy vzorky, treba sa registrovat

benca
16. sep 2012

forlife for madaga.cz kremy vzorky

benca
16. sep 2012

yves rocher.sk kremy vzorky

benca
16. sep 2012

emimino.cz diskuse vzorky zdarma je to plno o vzorkach

alexandra33
16. sep 2012

@martinkatinka
ja tiez zajtra posielam milku, ale asi pocuvnem ze netreba doporucene staci 1. trieda, to vyjde aj lacnejsie ak dobre viem 🙂

alexandra33
16. sep 2012

@zhalickova
s cba anketou som pozerala vyhercov a nic som nevyhrala, viem ze vacsinou vzdy nejak daju vediet bud mailom alebo volaju, ale mam skusenosti ze posledne dve vacsie vyhry co som vyhrala mi nikto nedal vediet, az kym mi balik neprisiel domov a druhu vyhru som si sama precitala svoje meno medzi vyhercami ale teraz smola nic ☹

nicopopa
16. sep 2012

@stanushqa Vám a ďalším 37 používateľom sa to páči.
Vám a ďalším 38 používateľom sa to páči.
Vám a ďalším 39 používateľom sa to páči.

stanushqa
17. sep 2012

@nicopopa dnes vám aj ja dám like od pár ľudí🙂 len teraz som na mobile ale ráno budem na pc tak dám tiež🙂

radkatalajkova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz