Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

linkinkatka
18. nov 2009

no mne magi neschvalilo zatial nič

sabicka
18. nov 2009

no, maggi ani u mna nic. snad to do konca mesiaca stihnu 😉

nikinka82
18. nov 2009

Babulky keď máte RIMMEL šťastie nad 100, dá vám vždy točiť?
Mne teda nie... aj keď sa snažím prihlasovať.. no a samozrejme ak mám pod 100, tak nedá vôbec... 🙄

sabicka
18. nov 2009

je to individualne. ja som tocila teraz a mam stastie 70. vytocila som 81 ci tak nejak. Vcera som mala stastie vyse sto a nic som netocila. 😠

lenkanemeckova
18. nov 2009

Holky poslední dobou nějak nestíhám.. takže na net moc nechodím... a když k netu zasednu tak jen čučím co všechno jste pozháněli a vyplňuju a vyplňuju... teď vám chci ale šííííleně poděkovat, protože jen díky vám jsem dnes vyhrála... tedy vyhrávám pořád nějaký ty blbůstky a tak... ale tohle je prda!!!

Valentýnský pobyt pro dva v Paříži ... ubytování v Hiltnu, cesta letadlem... no prostě šílený štěstí!!! Přísahám, že jsem málem infarkt dostala když jsem si to přečetla. Nevím jestli se smát nebo brečet.. vlastně mi to ještě pořádně nedochází 😀 😀 😀

sabicka
18. nov 2009

vau lenka, to je parada, gratulka 🙂

babula90
18. nov 2009

lenka, to naozaj, či si robíš prdel? 😎 Ale nie, gratulujem, to už stojí za to!!!! 🙂 🙂 Super si to uži, ja som za to, že menej výhier, ale poriadnych 😀 A kde si vyhrala?
Gratulujem aj ostatným, roztrhlo sa vrece s výhrami, super.

lienulenka
18. nov 2009

lenka supeeeeeeeeer výhra,moc gratulujem 😀 😉

lienulenka
18. nov 2009

no veru ,dnes je to tu samá výhra,nejaký šťastný týždeň 😉 Inak na mede som dala 111 a bolo 112 😠 😠

tinesa
18. nov 2009

gratulujem to je super vyhra
ja som si prave vytocila balicek na rimelli sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

lienulenka
18. nov 2009

no nehovorím 😅

babula90
18. nov 2009

aj ja som sa raz trafila vedla o 1 cislo, je tam mala pravdepodobnost a cena mala, asi s ana to vybodnem 😝

sabicka
18. nov 2009

tak ide vyherna snura 🙂

babula90
18. nov 2009

tak neh zasiahne aj mna sabi 🙂

wighy
18. nov 2009

maggi konecne po starooom sa tesim hehe aj ked mi ece neschvalili recepty

lenka veeelmi gratulujeeeeem

uz rozmyslam nad tym ze sem prestanem chodit lebo zacinam mat depku z toho ze kazdy okolo mna vyhravava len ja nist 😀 😀 😀 😀

babula90
18. nov 2009

wighy, ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
chcela som napísať NECH 😀 preklep

lienulenka
18. nov 2009

wighy neboj aj ty sa dočkáš a o to viac si to tú výhru užiješ 😉

ukmima
18. nov 2009

mne schvalili na maggi dalsich 7 recetov.. 😉 este mi ostalo 5 na schvalenie, zajtra budem pridavat

lenkanemeckova
18. nov 2009

Holky všechny se dočkáte... a je to přesně... když dlouho nic... pak příjde pořádná výhra... takže žádný vakašlu, ale makej... vyplatí se 😀

Byl to ariel... nejdřív posílali tekutej ariel na vyzkoušení, pak přišel dotazník jak jsme byli spokojený atd a součástí byla soutěžní otázka. Mělo se napsat co pro mě znamenají barvy. Tři nejlepší odpovědi prý vyhrají... no nevěřila sem... vlastně stále nevěřím 😀

lenkanemeckova
18. nov 2009

ne vakašlu... chtěla sem napsat vykašlu 😀

katuskapd
18. nov 2009

lenka gratulka no po dlhej dobe zase nieco poriadne 😀
ja mam 980 bodov, ako keby ten jeden nemohli schvalit 😝

nikinka82
18. nov 2009

😀 😀 😀
SUPER LENKA!!!! No proste úžasná cena.. 😅 GRATULKAAAA.. aj Tinese 😉

ukmima
18. nov 2009

kauskapd- vsak aj ja tam mam 5 este, staci ak schvalia 3 a mam 500bodov...

nikinka82
18. nov 2009

MED som dala 46 a vylosovali 45 😔 včera večer tiež tesne vedľa...hm....

katuskapd
18. nov 2009

no maju mato este 12 dni, 😀 inak cakame dalsi mesiac 😝 😠

ukmima
18. nov 2009

urcie to stihnu...vsak idu Vianoce 😀

mikalove
18. nov 2009

baby blahoželám k vyhram 😵

wighy
18. nov 2009

nebojte sa baby ja satak lahko nedaaam a verim ze si stastie coskoro sadne na mnaaaa 😉 a nam vsetkym a bude dariiiiiiiiiiit