Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

chrenkovae
2. aug 2012

na akych strankach dostanem zaručene vzorky zdarma pre dieťe od hami sme dostali ešte by nas niečo potešilo ak vieťe o dajakej stranke tak ma potešite dakujem.

martinkatinka
2. aug 2012

Dnes prišiel balíček z Oreo, tak zajtra frčím na poštu, až viem, čo poslali

ibajeho
2. aug 2012

@chrenkovae ja som sa prihlasila na stranke hami, nestle, hipp a este vselijakych pre deticky a nic mi nedoslo hoci pisali ze poslu...aj baby mi tu pisali ze hami posiela...no neposlali...vlastne od nestle mi cosi doslo, ale len dve vzorky...neviem podla coho to posielaju respektive neposielaju ale tiez ma to stve lebo vsetky tie kase a neviem co su drahe a ked to kupim a malemu to nebude chutit tak ma asi prekoprcne lebo 5€ kasu budem asi musiet dotlacit ja sama... 🙄

chrenkovae
2. aug 2012

@ibajeho dakujem krasne za info no skusim možno sa zlutuju a dačo pošlu hihi 🙂

martinkatinka
3. aug 2012

@chrenkovae my sme napríklad v porodnici okrem baby boxov dostali aj takú tašku od časopisu Mama a ja ... a v nej boli tiež vzorky plienok a podobne, tak skús mrknúť ich stránku, možno dačo také aj posielajú poštou ... a okrem Hami mi tiež neprišlo, teda, vzorka bepanthenu ale dosť im to trvalo....

ajulienka81
3. aug 2012

@chrenkovae do nestle skus zavolat na tu infolinku, co by mali mat na stranke...ze by si chcela vyskusat nejake vzorky. mne poslali aj podbradnicky, aj ponozticky, kozmeticku tasticku a dve vzorky mlieka. ale to uz su aj 2 roky dozadu.

beata75
3. aug 2012

Ahojte.Mám na výmenu Nivea kód=3 body,a2 kódy Podravka.Kto by mal záujem?Ja potrebujem Emco.

slavka11
3. aug 2012

zial plati iba v CR Globuse takze ak ho mate po ruke alebo sa chytate do CR tak mrknite na http://www.hellmanns.cz/akce/soutez-grilovani-h...

martinkatinka
4. aug 2012

Včera mi prišiel mail z Delimana, že majú nejaké technické problémy a tak im mám poslať adresu na ich mail, nie cez registračný formulár, ohľadom výhry panvice na palacinky.... Tak predpokladám, že mali problém aj s tými receptami....

danielaj
4. aug 2012

@martinkatinka
@angelheart ahojte kočky, tak snáď sa môjho fotoaparátu dočkám, po tom čo ste mi poradili, som bombardovala Markízu e-mailami 😀 , nikto samozrejme nereagoval, až ke´d som napísala celý príbeh opäť na FB a začali to ľudia lajkovať, tak sa asi zobudili a odpísali mi na FB, že všetky výhry budú posielať teraz v pondelok, tak som zvedavá, ako to nakoniec dopadne, každopádne Vám ďakujem za rady 😉

alexandra33
4. aug 2012

@martinkatinka
No takže tak sa veci majú s tym delimanom, ako si vtedy písala, že určite mali nejake technicke problemy aj a tými receptami na dnes, mne ináč na moju sťažnosť nikto neodpisal ☹

liliandax
4. aug 2012

http://www.eucerin.cz/contact_form.asp

napiste si do spravy, aby vam poslali vzorku kozmetiky 🙂

rossio
5. aug 2012

@danielaj a kde su vysledky tej rannej sutaze markizy ktora bezala v telerane, alebo to len tam citali mena? ja som to hladala ale nenasla

danielaj
5. aug 2012

@rossio ja som to tiež nenašla nikde a nepozerávam Teleráno, takže neviem 😒

putney
5. aug 2012

mate na mysli tu sutaz "dovolenkovanie"? Vysledky za kazdy den su hned na tej istej stranke 🙂

zuzka2010
6. aug 2012

nemate niektora zaujem o 10e kupon do obchodu hej.sk?

majina1974
6. aug 2012

ahojte dnes nám prišiel balíček z Krašu-totál tam toho bolo málo oproti minulému roku,aj menej sladkostí,v minulý rok dali tričko,aj další čistý album,no sklamali.