Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
31. okt 2009

to tento neviem najst a tusim som ho sem davala ja bolo to aj v katalogu metra 😠

babula90
31. okt 2009

milakove , máš penkný citát uvedený 😉

babula90
31. okt 2009

mikalove som chcela napísať 😀

babula90
31. okt 2009

mirka, vdaka, takže sutazne nemali v Tescu, skusim inde. Chystam sa vyhrat 😎 😎

titkovamiriam
31. okt 2009

a baby pamatate tie vizitky este zo par mam 🙂

claudee
31. okt 2009

hmm, tiež som tu niekde zaregistrovala súťaž s tento, ale že na ktorej strane to môže byť 😕 vážne netuším..

claudee
31. okt 2009

aha, medzitým ho miriam už aj pridala 😀 no nič 😀

babula90
31. okt 2009

babenky, bol by niekto taký ochotný, potrebovala by som také pohladnice reklamné- najlepšie vzadu prázdne, akú sú na stojanoch pri kinách v BA v nákup. centrách alebo pizzeriach- take free cards, bol by niekto taký zlatý a zobral by mi čo najviac, zaplatila by som poštovné..................... u nás také nič nie je.

mikalove
31. okt 2009

aj mna už eviduju,keby ma tak radšej láskavo vylosovali 😀

titkovamiriam
31. okt 2009

babula mna svihne pred tyzdnom som krabicu takych pohladnic dala kamoskinej dcere lebo ich zbiera!!!!!ja som ich zbierala od 89-rozne nielen od nas ale aj z celej europy no uz ma to nebavilo tak som zbierku posunula dalej...

babula90
31. okt 2009

jezis, Miriam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a ty si priamo z BA?? Pri kinach ich byva plno, ale davno som sa nedostala tam, kde je kino, len do Ikea.

mikalove
31. okt 2009

bab ,dík 😉

babula90
31. okt 2009

som ten citát čítala aj MM, veľmi pekný.

titkovamiriam
31. okt 2009

mna by ani nenapadlo ze to niekto chce...uz som dlho tie karty nebrala,volakedy som chodievala hrat bowling do jednoho klubu ,bola tam aj kaviaren aj biliard a kazdy tyzden tam mali nove...chalani to je jasne ze ich to nezaujimalo a ked tu bola kamoska cca 10r.dcerou sme dosli na zboeranie oznamiek zo sviadieb a ta jej mala ze zbiera toto a ja ze ved aj ja som ich zbierala-bola stastna ako blcha...musis si sem spravit exurziu jeden obchodny za druhym...

babula90
31. okt 2009

to nehrozi, teraz sa do Blavy nedostanem, snád sa niekto nájde. kamoška mi ich nosila z pizzerie, velmi pekné niektoré, aj srandovné, ale už tam nechodí... ☹

jojka120
31. okt 2009

babula a mozu byt take napr. pozdrav z oravy? ja ich mam celu kopu a pozivam ich na sutazenie 😀

babula90
31. okt 2009

jojka, jasne 🙂 aj ja ich chcem na sutazenie. napis IP a dohodneme sa. 😉

linkinkatka
31. okt 2009

baby ten twister už skončil mne to vôbec nejde

claudee
31. okt 2009

áno, twister už dávno 😝

linkinkatka
31. okt 2009

ahaaaaa a je niekde stranka kde sa zbieraju hentak body a potom za to si vyberate darčeky, teda okrem maggi, kucharky a buena?

dasa123
31. okt 2009

Ahojte baby,uz Vas sledujem asi mesiac, a je to super. Zatial som vyhrala len medvedika na hamanku 🙂 to je prva vec co som vobec v zivote vyhrala, tak dufam ze sa este nieco podari. Inak super tema, nikdy ma nenapadlo ze nieco take existuje. Momentalne som na materskej, tak ak mozem pridam sa k Vam 🙂

babula90
31. okt 2009

Ahoj Dáška, kludne sa pridaj, aj ja som sa sem vtrepala, lebo som maniak na súťaže 😀
Gratulujem k prvej vyhre 😉

wighy
31. okt 2009

miriam,myslis tie vizitky AMD ci ako sa to volalo juuuj tie boli super 🙂

a zisla by s nova sutaz napr ako bol yellow 😉 alebo dobry med

claudee
31. okt 2009

to yellow bolo o čom? 😨

dasa123
31. okt 2009

Dakujem babula 🙂 , ja som nikdy predtym ani nikde nesutazila, neverila som, ze by som nieco mohla vyhrat.

titkovamiriam
31. okt 2009

fakt med bol super,hej tiez vizitky co boli po 20-vyberali sme si pozadie ....

claudee
31. okt 2009

ja som už aj predtým, ako som sa pridala k vám, vyhrala nejaké vecičky 😀 napríklad vankúš z ovčej vlny, bonpari nafukovačku, taniere perla, obedár sedita, hrnček rama 😀 a takéto hlúpostičky..
najcennejšie bol asi tá sada mixeróv ETA 🙂

babula90
31. okt 2009

moja najcennejšia výhra bola tohtoročná dovolenka na Makarskej a k tomu plavky podla vlastneho vyberu za 3000 Sk 😎 😎