Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

claudee
17. nov 2009

točila som rimmel, ale len body 😝

claudee
17. nov 2009

dakujem, baby 😀

aksulvap
17. nov 2009

na mede tesne vedľa 😝 12-13

layla
17. nov 2009

baby, odpisali u kucharky, ze maju problemy s dodavatelom, ale ze darceky poslu... tak uvidime 😝

titkovamiriam
17. nov 2009

jeje ja som zbehla na kucharku a prijali mi 4 strany receptov,som tam dlho nebola-no aj tak tam nic nove nedam kym neposlu darceky... 🙂 a maggi toto nove ma sere je to uplne neprehladne!!!!

layla
17. nov 2009

aj mne schvalili 2strany 🙂 a ked schvalia tak sa pripocitavaju body??? lebo mne nepripocitali... 😕

linkinkatka
17. nov 2009

baby a ako viete že vam schvalili recepty na kucharke?ja to tam nikde nevidim, že či je schvaleny alebo nie

layla
17. nov 2009

linkinkatka das si moj ucet a potom moje pridane recepty

linkinkatka
17. nov 2009

no layla, len ja tam nemam nikde napisane že su schvalene, a body mam pridane len 5 bodov za každy a niektoré mam aj s fotkou, asi v tom maju chaos, alebo ja

layla
17. nov 2009

linkinkatka, tak potom neviem 😒

linkinkatka
17. nov 2009

ani ja neviem a vkladate niekto na srecepty?

lienulenka
17. nov 2009

miriam ja som bola mrknúť na kuchárku,len tak pre zaujímaosť a mala som tam pridaných 47 receptov,asi všetky čo som tam dávala už si nepamätám. 😅 Ja tam tiež nič nepridávam,pokiaľ nepošlú darčeky 😝

sammy
17. nov 2009

Huraaa, prave som vyhrala na Mede 😵 😵 Tipla som 48 a vylosovali 48 😵

linkinkatka
17. nov 2009

sammy gratulujem, ja dnes tipujem od rana a stale nič

lienulenka
17. nov 2009

sammy gratulka 😉

lieenka13
17. nov 2009

ahojte, sammy gratulujem, konecne niekto
ako to baby vsetko stihate vyplnat? Ja vas vacsinou len precitam a uz takmer nic ani nevyplnam 😀

lieenka13
17. nov 2009

http://www.lesaffre.sk/domacnost/news.php?akcia... - ak pouzivate drozdie VIVO - Vianocna sutaz

babula90
17. nov 2009

lienka, ja som na tom podobne 😀 a zase mám migrénu 😠

ajinka19
17. nov 2009

a aka je vyhra na mede?zase tie ozdoby ?
aj mne odpisali z kucharky
odpovedali sme Vam uz dva krat, bohuzial nevieme preco sa nam vracia posta,
niekedy to moze byt na strane free mail servrov, body za fotografie Vam budu pridane hned po potvrdeni, cakame na automaticky modul v systeme, aby sme mohli automatizovat darceky, taktiez mame problemy s dodavatelom, tam musime zmenit dodavatela a najst si promptneho hraca. Nehnevajte sa snazili sme sa kazdemu preposielat skor darceky ak osme mali vymenny system na body a vela z Vas uz darceky dostalo, ale je vtom neporiadok, vela ludi nam totiz maily kopiruje a doplacaju na to ti poctivi, co nas mrzi dva krat. Davame do toho peniaze ale nebavi nas podporovat porusovanie copywritingu a preto vsetko musi prejst kontrolou.
Ak patrite k tym poctivym mrzi ma to este viac.

Darceky dostanete, o to sa nemusite bat, stranka je plne funkcna, je aj vo Vasom zaujme si pre istotu kontrolovat postu, respektive ci Vasa mail schranka nie je plna.

Ospravedlnujeme sa za nedorozumenie a dufam ze tento mail dostanete.

mikalove
17. nov 2009

mne malá ochorela,a mna bolí hrudník asi dostanem infarkt 😖

dufam,že bude dobre spať, blahoželám k medu,ja som tipla asi 3 x,zabudam na to

babula90
17. nov 2009

mikalove, infarkt nie, ale liečte sa ! 😉

lienulenka
17. nov 2009

mikalove to máš asi z chrbtice čo ju stále krivíš pri počitači 😀 😀

mikalove
17. nov 2009

idem si vyhrať kosmodisk 😀

lienulenka
17. nov 2009

skôr by to chcelo nejaký relaxačný pobyt bez PC!!! napr. v kupeloch 😀