Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
22. sep 2011

@ela2710 ja som tiez vyhrala tu zlavu na insperky, ale nevyuzila som...maju podla mna dost obmedzeny vyber a prehnane ceny...

irisshop
22. sep 2011

@ajulienka81 ahoj, chcela som sa opýtať, aké podmienky sú na uplatnenie tej zľavy na insperky, mala by som záujem ak nevyužiješ ... hm? ďakujem za info

angelheart
22. sep 2011

@roxynqka v Eva Girl boli darčeky - samozrejme po jednom kuse, nikdy nedajú 4, na to zabudni 😉 Bol tam rúž (na mňa príliš tmavý), alebo kajalová ceruzka na oči (tuším modrá), potom iná ceruzka na oči (čierna), lesk na pery (ten mám ja a je úúúúúúúplne perfektný!!!!!) Za 1,13€ by určite nedali všetky 4 darčeky...už aj tak je to viac, ako dali inde, ale určite je to preto, lebo je to prvé číslo. A ten časopis samotný...letel do koša po prelistovaní, som naň moc stará, nič ma nezaujalo 😀

roxynqka
22. sep 2011

@angelheart Ďakujem za odpoveď :P Myslela som si, že po jednom tam budú darčeky ale tak ako prvé číslo, mohli dať aj všetky 4, nie? :P

ajulienka81
22. sep 2011

@irisshop no skoda, ta moja uz prepadla...bola platna len tyzden 😒

michsme
22. sep 2011

@ajulienka81 suhlasim s tou zlavou na sperky, ani ja som ju nevyuzila a to som dala vediet vsetkym znamym

angelheart
22. sep 2011

Myslím, že preto je toľko výhercov, lebo chcú rozdať tie zľavy, ktoré nikto v predošlých týždňoch nevyužil...Moja kamoška tiež "vyhrala"zľavu...a ďalšej volali dnes.

labus
23. sep 2011

@ajulienka81
@irisshop ahojte ja som vyhrala zlavu na inšperky ešte v máji kedže som mala meniny doplatila som si a vzala si náramok je fakt užasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý a retiazku som alergička a tieto veci bez problemov nevadia mi a hlavne ten náramok by som nedala za nič...je svetový...zlavu som mala 50%

slavka11
23. sep 2011

vysledky zo sutaze na baby web mrknite ci nie ste medzi vyhercami bolo dost cien ja som vyhrala akurat este neviem co 🙂))) jupiiii http://baby-web.topky.sk/Clanky/a3575-Sutaz-Zap...

slavka11
23. sep 2011

takze asi som vyhrala CD Richar Canaky a Maria Podhradska detom. Vychadzam z logiky ako su mena vyhercov zoradene a podla poctu cien mi to tak vychadza. Maju dobre pesnicky malemu sa pacia a aj si ich spolu spievame len asi vyhra bude CD ktore uz doma mame. Ak by niekto chcel vymenit za nieco ine privitam, ale zatial nemam istotu ci uvazujem spravne takze je to otvorene

cencula
23. sep 2011

gratulujem slavka11 nech sa ti darí

ela2710
23. sep 2011

@slavka11 super, gratulko 🙂

labus
23. sep 2011

@slavka11 super blahoželám 🙂

tweety919
23. sep 2011

@slavka11 gratulujem,keby si mala rovnake a chcela vymenit,tak sa ozvi...vzala by som ho detom do skoly 🙂

lothy
23. sep 2011

tak mne sa dnes podarilo vyhrat minireproduktor canyon od shark.sk

labus
23. sep 2011

@lothy super výhra blahoželám 😉

slavka11
23. sep 2011

@tweety919 SUPERDAKUJEM A OZVEM SA AK BY TO BOLO AKTUAL

misska5200
24. sep 2011

dievcata hrali ste niektore v twister cukrarni?.. lebo pozeram ze som vyhrala, ale ziaden mail ani nic mi neprislo. Tak ci nahodou neviete.

miracle
24. sep 2011
michsme
24. sep 2011

@slavka11 jej dakujem, aj ja som vyhrala len neviem co, idem skusit patrat, alebo sa necham prekvapit 🙂

slavka11
24. sep 2011

@michsme no super tak gratulujem a ja som vychadzala z toho ze kolka v poradi som bola tak som si opocitala ceny a vyslo mi to CD, ale ako som uz pisala neviem ci je to spravny kluc. Kedze to losovali 4.9 tak pocitam buduci tyzden ze by to mohlo dorazit tak potom uvidime

slavka11
24. sep 2011

p.s. a dakujem dodatocne vsetkym dievcatkam co mi gratulovali k vyhre a pripajam sa ja gratulaciou pre tie ktore mali stastie v hre.

krimhilda
24. sep 2011

@titkovamiriam http://www.tomuneuveris.sk/sk/stat/2/66-3-x-50-... prikladam nieco super pre maminy a deticky....

krimhilda
24. sep 2011
aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz