Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
3. okt 2012

@labus
ja to uz hrajem, su to celkom chutne keksiky, predavaju ich v predajniach milk-agro a stoji jeden len 15 centov 🙂

alexandra33
3. okt 2012

@ajulienka81
tato sutaz plati aj v hypermarkete hypernova ci len v alberte, lebo u nas albert nie je 😒

samulsonka
3. okt 2012

BUENO - na facebooku mi odpisali na to, ze do kedy je sutaz:" do 30.listopadu, tedy dva měsíce"

rossio
3. okt 2012

@labus su to plnene chrumky, vyborne pre deti. Maju ic v milk agru aj CBA

darymorka
3. okt 2012

@labus maju ich aj v kauflande-do dnes boli v akcii tusim za 0,16 🙂

darymorka
3. okt 2012

na kam za karsou-bolo ze ak sa stanete fanusikom mozete vyhrat-tu su vyhercovia-mozno sa tam najdete-ja tam nie som ☹ http://www.kamzakrasou.sk/Facebook-sutaz-kazdy-...

darymorka
3. okt 2012

neviete niekto prosim vas,ze do kedy trva sutaz vesela pastierka-tie pasteky???nemozem to najst. Dakujem

darymorka
3. okt 2012

@adulikka ja stale kupujem jak blba tu veselu kravu-este to u nas ani nikto neje-a staaale nic ☹

darymorka
3. okt 2012

a ten smadny mnich zas posunuli---Nakoľko sme ku koncu súťaže obdržali od Vás veľke množstvo súťažných bločkov, ktorých spracovanie bude trvať dlhšie ako sme predpokladali boli sme nútený posunúť termín žrebovania z 19.9.2012 na pondelok 1.10.2012.

martinkatinka
3. okt 2012

@darymorka tak to my sme mali aké šťastie... prvý krát sme kúpili Kiri, že nech malý skúsi, zjedol to a ešte sme aj pexeso vyhrali... fakt náhoda!

lothy
3. okt 2012

jup zase vyhra... vapur eko flasa

alexandra33
3. okt 2012

@lothy
ked sa dari, tak sa dari, blahozelam 🙂

labus
3. okt 2012

@darymorka je super dakujem za radu pôjdem ich mrknut

alexandra33
3. okt 2012

v milke uz nic nieje co chcem, takze darujem body niekomu kto sa prvy ozve 🙂

alexandra33
3. okt 2012

uz su body darovane, dufam, ze posluzia 🙂

ajulienka81
4. okt 2012

@alexandra33 plati aj u nas, je to v letaku HN

cencula
4. okt 2012
zuzka2010
4. okt 2012

baby neviete kde sa da ziskat zlavovy kupon do zasielkoveho obchodu orion?

putney
4. okt 2012

tak vcera som vo Vajnoroch nasla prvy kod do tesco sutaze CHL1S

markot1
4. okt 2012

ide vam tatiana? mne vobec neodkryje dalsi sektor

martinkatinka
4. okt 2012

@putney jééééééj, dík... predstav si, že mi vypísalo, že som sa stala výhercom dennej ceny 30 eur.... veľmi ďakujem, uvidím, či niečo príde na mail...

samulsonka
4. okt 2012

@markot1 Ani mne neide

@martinkatinka Blahozelam 🙂

putney
4. okt 2012

@martinkatinka tak to je super, tesim sa s tebou, snad sa nam podari ziskat aj dalsie 😉

martinkatinka
4. okt 2012

@putney som rada, že existujú ľudia, ktorí takto doprajú aj iným.... dúfam, že aj z linkov, čo som sem dávala, sa niekomu niečo podarilo vyhrať...

rossio
4. okt 2012

ANI MNE NEIDE TATIANA

putney
4. okt 2012

@martinkatinka no ja som sa zase vdaka tebe dostala na tu fokusovu skupinu a zarobila som 35eur, takze sme si skoro fifty fifty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinkatinka
4. okt 2012

@putney tak to ma teší... Inak, nerozumiem, lebo tých ľudí v zozname je dosť a v pravidlách je, že by mali byť 14, tak neviem, či z toho zoznamu ešte nebudú losovať.... ale bolo by to blbé, keďže je tam jasne napísané, že zoznam výhercov, nie zoznam postupujúcich do zlosovania o denné ceny

olinka166
4. okt 2012

našla som výbornú stránku, kde sú všetky súťaže na jednom mieste a nič vám neujde,
stačí sa len registrovať a hráte v súťažiach a môžete získať aj bonusové veci

http://www.soutezplus.cz/s/fEfkqXZ1/