Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ttina23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka54
27. nov 2011

Baby, čo hrajete ostrovy na buene, da sa vam ist na rozdiely? lebo mne to vypisuje ze niesu dalsie obrazky, ktore by som nevidela 😒

dmxtobso
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michsme
27. nov 2011

@janulka54 ani mne sa neda

mariangela
27. nov 2011

no to bueno sú takí klamári mne stiahli 500 orieškov a nikde som sa nepohla..asi im to celé akosi padá

dada1212
27. nov 2011

@janulka54 tiež mi píše to isté. inak podarilo sa niektorej z vás alebo poznáte niekoho, kto nepláva sám? lebo ked som ja chcela niekoho pozvať, nešlo to, preto chcem vedieť, či to už potom nejako šlo alebo vôbec.

cencula
27. nov 2011

viete čo? ja to bueno kašlem, nepáči sa mi to

piskotik
27. nov 2011

@janulka54 nie nejde, mňa tam už veľakrát nepustilo a tiež sa mi zdá že sem-tam mi stiahnu viac bodov,
na buene som čítala, že tam ktosi vyhral na ostrovoch jednu tyčinku bueno, mňa to tiež niekedy jeduje lebo im to akosi blbne a som zvedavá či niekto vyhrá tie lepšie ceny, s neterou sme prešli skoro celý ostrov Tropiko a je tam prd, a nedá mi to po toľkých plavbách ani lepšiu loď 😠

d198815
27. nov 2011

ani mna to bueno uz nabavi stale len stahuje orechy a nic

tosijo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucik194
27. nov 2011

tiez davam len ako oznam :

http://www.pluska.sk/zdravie/108-drahsich-lieko...

ak pouzivate gynoflor - treba rychlo kupit, lebo sa sialene ide zmenit cena....

misska5200
27. nov 2011

objjednavali ste nieco na femine? lebo ja som si objdnavala uz 13.11. a este stale nemam objednavku vybavenu stale mi pise ze nova. ak ste objednavali tak za ako dlho vam doslo?

asmira1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana727
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iriskazilinka
29. nov 2011

ahojte... môžem sa tu votrieť s požiadavkou, či máte niekto denný kód z Datartu? môžem vymeniť za zahlasovanie niekde. ak nie, tak sa ospravedlňujem 🙂