Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cencula
13. mar 2012

maya mne sa zatialnikto neozval, ale ked sa ozve, tak jej poviem, že nechcem nič 🙂

ajulienka81
13. mar 2012

@maya30 podla mna mozes, ale urcite nemusis🙂

maya30
13. mar 2012

@ajulienka81 praveze mne to bolo prezentované takto...na zaciatku som jej podakovala za katalog ale ze si neobjednam lebo mi to financne nevychadza a na to mi ona povedala, ze aj ked to vtedy v stanku nespomenula tak ze za ten krem si MUSIM nieco objednat...samozrejme nic si objednavat nebudem a zajtra si to prezistim priamo na centrale...a vsetky dilerky nech ma zdaleka obchadzaju 😀

maya30
13. mar 2012

@dada1212 a katalog si mozes nechat ? Lebo tu maju taku strategiu ze ak si neobjednas tak katalog treba vratit, zrejme rataju s tym ze radsej si objednas len aby si tam nemusela ist s hanbou naprazdno...

miracle
13. mar 2012

Ahojte, nemate niektora z vas prazdne obaly na chladnosku, mozem vymenit za emco, mozno aj nivea sa najde
Dakujem

ajulienka81
13. mar 2012

@maya30 mne katalog ani nedali... inak na tej ich stranke bolo napisane, ze darcek pre NOVE zakaznicky a NOVE spolupracovnicky...ale mne tiez nikto nepovedal, ze si musim objednat. kasli na to 😉 ked ti bude volat, nezdvihni a nemusis sa s nou viac natahovat.

dada1212
13. mar 2012

@maya30 môžem, ale som s ňou dohodnutá, že sa stretneme začiatkom budúceho mesiaca. ja v podstate mám aj záujem si niečo stade objednávať, predtým som od jednej objednávala, ale už nie sme v kontakte, ale to len tak občas raz za pár mesiacov bud ten hojivý zázrak alebo nejaký krém na ruky, prípadne penu do kúpeľa, lebo väčšinu kozmetiky mám z lekárne- biodermu a som s ňou aj spokojná.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rossio
13. mar 2012

@fezoj blahoželam 🙂 ja som tiez vyhrala pristroj soda stream a je to super vecička🙂

rossio
13. mar 2012

@maya30 je to uplna blbost to co od teba chcu...ja som poradkynov a tie vajicka sa mali rozdavat dobrovolne kazdej zene a zadarmo...lenze niektore "zienky" to dobrovolne poplietly v svoj prospech aby si ziskali novych poradcov a podobne...mozes im napisat na fb...oriflame Slovensko alebo na www.oriflame.sk, a kľudne sa stažuj!!! nech ta pani plati pokutu, lebo inac to budu robit dalsim zenam

rossio
13. mar 2012

@maya30 baby ak nechcete nic si neobjednavaje!!! malo to byt zdarma na obdarovanie a na nic ine, ale dobre ze ste to tu napisali, hned to idem riesit

martinka17
13. mar 2012

@rossio bôlahoželááááám, aj ja chcem sodastreem, kde si vyhrala 😀 😀 😀

rossio
13. mar 2012

@martinka17 dakujem 🙂 bola sutaz na stranke sodastream, tušim aj tu to bolo

lucik194
14. mar 2012

na stranke vpravo su 4 sutaze

http://www.kamdomesta.sk/sutaz/

baby nemate nahodou niektora na zaslanie (za postovne) / vymenu kody z racio.cz (to su vacsinou u nas predavane racio chlebicky ("polystyrenove chlebicky")

vera1132
14. mar 2012

dnes mi dosli z Mistral čajíky čo som včeraj vyhrala 🙂 poteší, sice nepijem zeleny čaj, ale priatel ma rad. 😉

lypka
14. mar 2012

sodastreem je aj tu ak chcete skúsiť šťastie 😉 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=38156666...

slavka11
14. mar 2012

vyhra pre kazdeho pridajte recept na najpecenie.sk a kazdy kto splna podmienky ma zarucenu vyhru 10€ kupon na fotoknizku od fotolab isto to bude nejak podmienene ze kniha musi byt v min hodnote xx € ale mozno sa to niektorej hodi

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miracle
14. mar 2012
labus
14. mar 2012

@martinkatinka hm ten kávovar je super už som kupila 2 kávy ale nevyhrala som ho ☹

labus
14. mar 2012

@rossio to už je super výhra blahoželám 🙂

labus
14. mar 2012

@fezoj super blahoželám