Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka11
3. apr 2012

no myslim ze OETKER to tento krat riadne pohnojil. Podla prispevkov vyssie vraj mali za 3 dni 1000 ludi nazbieranych tak by ma zaujimalo ze kde skoncila moja obalka ked som to posielala toho 15 a podla psc je ich POBox v podstate asi nasa vedlajsia posta takze kludne to mohli aj toho 15.teho mat a mne sa plech neusiel a z 19.3 dorucenym sa usiel. Fakt neviem ci je problem v nasej poste alebo v Oetkerovi su vrcholne neseriozni a tak ako je tomu v inych spolocnostiach uprednostnuju sa vlastne rady ako sa tomu stava napr. v Nestle. Hlavne ze vsade pisu ze rodinny prislusinici, pracovnici apod. sa nemozu danej akcie zucastnit. Ved staci aby sa napr. dcera vydala, alebo matky ci sestry a uz je ine meno a kto overuje rodinne vztahy nikto. Je to nespravodlive a Oetker by mal urcite dodat dalsie plechy. Ved to avizovali tak skoro takze sa kazdy nastartoval a oni daju iba smiesnych 1000 ks. 😝

benca
4. apr 2012

v siko na galvaniho, kupelnove studio si mozte zobrat kacicky pre deti do vody

benca
4. apr 2012

kazdy mesiac sa da objednat na yves rocher stranke katalogy so vzorkami kremov a parfemov

lypka
4. apr 2012

ak by ste chceli niekto 10 eurovú zlavu na fotoknihu tak sa ozvite. 🙂

zhalickova
4. apr 2012

Aj někdo vyhrál s Lidlem tento rok ty Kinder vajíčka. Neviděla jsem, že by se někdo pochlubil výhrou. My asi zase nic, nikdo nám nevolal.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulikka
4. apr 2012

http://www.pluska.sk/zena/volny-cas/spenazte-sv...

super súťaž pre tie čo vedia variť

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benca
4. apr 2012

@lilli00 ja mam s tym prave problem tns som tam registrovana, poslali mi dotaznik, a ked nan kliknem, tak to ukazuje mi vyber krajiiny a nasa tam ani neni

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
4. apr 2012

Baby, čo ste na GFK, tak dnes nám volali a vraj sa body pripisujú tak, ako chodí výplata 😀 takže za apríl vám pripíšu až v polovici mája