Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
7. máj 2011

http://www.minimaxprodeti.cz/soutez.html

pre školákov - triedy na 1.stupni - výhra: zájazd do Legolandu

labus
8. máj 2011

@angelheart tá sutaž o najkrajšiu záhradu len začína podla mna tie fotky uverejnia neskôr a potom môžme hlasovat .Hlasujuci maju možnost vyhrat záhradne nožnice 🙂

kvetinkajirinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelheart
8. máj 2011

Neviete, čo je to za súťaž, keď je tak veľa výhercov?

http://www.tornadocien.sk/

adulikka
8. máj 2011

angelheart to vyzerá ,že majú nejakú súťaž pohostinstvá ,krčmy ,stánky novinové ,kioksi ,tak si myslím ,že to môže mať nejakú súvislosť z cigaretami . ..ale tak nejak

tikivikiniki
8. máj 2011

@angelheart Súťaž je s cigaretami LM.Zbiera sa 5 kartičiek s kódmi.

cencula
8. máj 2011

točo bola za súťaž to tornadocien? dik za odpoved a výhercom gratulujem

cencula
8. máj 2011

sorry treba čítať

angelheart
8. máj 2011

@tikivikiniki ďakujem ... takže ja asi nič, ale ak sa niekto zúčastníte, veľa šťastia

stellamarina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellamarina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka17
9. máj 2011

babule, kto je vo FA klube....funguje to? Lebo 17.12 som si objednala taštičku a od vtedy mi raz odpísal, že ak nepríde do konca februára, tak mi vráti body a dodnes nemám ani body, ani darček a doma jeden bloček na poslanie, oplatí sa mi to vôbec posielať? 😠

zuzin78
9. máj 2011

@vera1132 to mas svatu pravdu 🙂

adulikka
9. máj 2011

mne dnes katalo´g od walmarku ,zas lístok o zapojenie do ankety ,výhra balík v hodnote 20 € .

fezoj
9. máj 2011

Môžem sa do diskusii zapojiť aj ja?

kitkat44
9. máj 2011

@fezoj môzes jasne 😀
@martinka17 ja s FA-ckom tiez nemam dobre skusenosti a ani moje kamosky takze uz na nich kaslem 😖

martinka17
9. máj 2011

@kitkat44 dík, tak už aj ja....ma to naštvalo 😠 som chcela ešte ten košííík 😅

mafia102
9. máj 2011

@martinka17 s tym fa je to cele dost divne, ja som posielala blocek asi pred mesiacov, a body stale nepripisane :(. uz fakt nevie, co si mam o tom mysliet, uz som tam aj pisala a ziadna odpoved.

slavka11
9. máj 2011

ahojte dievcatka podarilo sa mi vyhrat vikend.welness pobyt v Banskej Stiavnici na www.plusprevas.sk. Jupiiii jupiiii tak sa s manzelom tesime budeme mat taku mini svadobnu cestu po styroch rokoch 🙂

adulikka
9. máj 2011

slavka11 gratulujem ,ja veru súťaže zo zájazdmi nesúťažim

slavka11
9. máj 2011

@adulikka dakujem za gratulaciu
a ja tiez nezvyknem ale niekedy sa zapajam do sutazi tak akosi automaticky. Vidim zaujimava sutaz kde sa da relativne jednoducho dostat k odpovedi a tak odpoved poslem a castokrat si ani nepozriem o co sa sutazi 🙂 a toto bol asi ten pripad ja som registrovala iba maggi balicky a nie nejaky vikend pobyt

adulikka
9. máj 2011

dnes je utorok ...točí sa rimmel... 🙂