Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

labus
7. mar 2011

@blankaj máš hlas 🙂

nataliaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dad25
7. mar 2011

ahojte na nadoma su dva nove kvizi. spravne odpovede kvizu o pocasi su : b,c,b,a,b.

tikivikiniki
7. mar 2011

Neviete niečo o figaro súťaži? Dnes sa to malo začať ale na stránkách majú ešte tú starú súťaž.tak neviem.Ani letáky nie sú v obchode.

majina1974
7. mar 2011

@tikivikiniki ked som volala na infolinku figaro,povedali ze vsetko bude na www.figaro.sk uz dnes,neviem kde je chyba.ahoj.

majina1974
7. mar 2011

@martinka17 prosim ta od kedy do kedy sa zbieraju body do buena?

labus
7. mar 2011

🙂 @nataliaaa máš hlas

d198815
7. mar 2011

@zuzka2010 a co ponukas???

slavka11
7. mar 2011

@majina1974 dievcata myslim, ze to figaro sa bude viazat iba na siet cba a ze bude treba nakupit hodnotovo 1500 g cokolad figaro a asi budu cchiet poslat blocek/y a ja netusim kde v BA mame nejaku predajnu cba myslim ze nikde aj ked ak by tam bol maskot vlcik toho by som brala pre nasho maleho

labus
7. mar 2011

@slavka11 Slávka ja som vydela reklamu na tuto novu figaro sutaž aj v Bille dnes len som nestíhala ..tak som neštudovala ale stálo tam nakup 1500g...tak to bude to iste čo v CBA podla mna

belova.r
7. mar 2011

caute kocenky mam super akciu v dm maju za nakup za krem 8 eur perfektne hodinky nivea vodoodolne damske gumove super digitalne

belova.r
7. mar 2011

a vo fannke su akcie tento mesiac starostlivost o ruky zadarmo, je to super, treba sa objednat vzdy je to inde raz v eurovei, v polusie je to rozlozene po tychto shopoch a vsetkych mestach

belova.r
7. mar 2011

minuly mesiac som tak bola na manikure vo fanke trva to hodinu a je to vsetko roben s mavalou, a nic netreba kupit, ani sa nic neplati super

belova.r
7. mar 2011

ja takto vyuzivam vela akcii kava zdarma v ikeii mimo vikendu na kartu ikea, a masaz ceragem tiez gratis, aj joga za polusom gratis, este su gratis spolocenske tance a salsa v upc v mlynskej doline, takze kopu prachov setrenych

martinka17
7. mar 2011

@belova.r super, už len sa presťahujem do Blavy ☹ 😀 😀 😀 😀 Ale to fann, to by sa dalo skúsiť 😵

angelheart
7. mar 2011

@majina1974 ten lagris bol možno tu: http://www.chcivybavicku.cz/ - nečítala som to, možno to už skončilo a možno to bolo len pre ČR ... nechce sa mi to študovať 😝

majina1974
7. mar 2011

angelheart,dik za odpoved o zbierani bodov ,nasla som tam ze je to uz ukoncene,nevadi.

angelheart
7. mar 2011

http://www.femina.cz/souteze/vyhrajte-kazdy-den...
super súťaž, každý deň 30 výhercov, spolu 900 balíčkov, registrovať sa dá aj zo SR

majina1974
7. mar 2011

@slavka11 pani z infolinky mi povedala ze sa tam budu potrebovat ean kody,no ktore vyrobky budu sutazne,to ma prave byt na tej ich stranke.Nam prisiel letak CBA su tam len obrazky vyhier,maskot sa paci aj mojim detom.Ked budem mat zajtra cas zavolam na tu infolinku a dam vediet,co povedal.ahoj.