Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

belova.r
5. júl 2011

poslala som do fa body a nic ani odpoved na mail, ake mate skusenosti

belova.r
5. júl 2011

a schwarzkopf mi ma poslat darcek dva vyrobky a neriesia skuste mi o tom napisat ci sa vam v tomto dari a ako postupujete dalej, prajem fajn vecer a pekne leto

martinka17
5. júl 2011

@belova.r ja som ešte v decembri objednala taštičku, nič neprišlo, najprv sa tváril, že to vyrieši a prd, prišla som len o body, už ani neposielam 😠
a ten schwarzkopf...to si ako objednala za čiaraky a neprišlo čo malo?

angelheart
5. júl 2011

@adya01 ahoj, no ja neporadím, ale budem dúfať s Tebou, že to príde, lebo som vyhrala 30.5. alebo tak nejako ... 😉

angelheart
5. júl 2011

Jaaj, a vytešujem sa, prišli mi kuchárske knihy 5ks 😅 Vyhrala som ešte niekedy dávno, vo februári a rozposielali až teraz, som myslela, že už nič nepríde
http://www.skutocnachut.sk/sutaze/proslavte-svo...
Ešte som to nevidela, cez víkend idem domov, tak som zvedavá, mám tam recept - budem slávna ha ha ha 😀 Asi preto poslali každému po 5ks, budem rozdávať 😅

majina1974
5. júl 2011

@angelheart srdečne blahoželám k super výhre Kuchárskych kníh nie je nikdy dost,je super že budeš mat okrem pre seba aj na darčeky .ahoj.

majina1974
5. júl 2011

@belova.r zo schwarzkopfom mám zatial skúsenost s poslaním bodov na registráciu,tiež som myslela,že z toho nič nebude a asi po vyše 3 mesiacoch mi prišla obálka,že som zaregistrovaná,aj list papiera,na ktorý si možem objednat darček a nalepit kody,neskor mi prišiel od nich aj časopis,tak si myslím,či neodosielajú hromadne poštu 1xza 2-3 mesiace,aby nechodili na poštu.Lebo čo viem podobne to je aj v Harmony klube,ked som volala,že nemám doma dlho darček za kody,povedali mi ,že chodia na poštu len občas,aj to,ked sa toho nazbiera viac,tak možno to tak majú aj vo Schwarzkopfe.ahoj.

tikivikiniki
5. júl 2011

@belova.r darčeky nedávajú už vyše rok.Škoda.

majina1974
5. júl 2011

@belova.r od kial si sa dozvedela o tom maggi?Pred pár rokmi mávali sútaže,kde sa dali za napísané recepty,v ktorých boli použité Maggi výrobky vzhrat ceny /1xsom dostala velkú zapekaciu misu a 1Xvelkú teflonovú panvicu vtedy za vyše 1800sk,takže ma velmi potešila výhra,lebo som ju dostala domov v den svojej 30,takže super/,no teraz o ničom takom neviem.Raz asi pred 3 rokmi ešte také niečo bolo,že sa písali recepty do Vitany-podmienkou bolo použitie gulášovej polievky,vtedy som napísala aj za mamu a prišli mi balíčky s Vitana výrobkami,tiež to potešilo.No žial teraz o ničom takom neviem.Ked chcem vediet,či nemá Maggi nejakú novú zaujímavú sútaž,zavolám si na ich bezplatnú infolinku a tam povedia všetky sútaže,ktoré majú vyhlásené,dá sa tam volat aj mimo prac.hodín,lebo majú všetko aj na záznamníku,t.č.0800135135.ahoj.

veronica1
5. júl 2011

http://www.algida-twister.sk/souteze/cukrarna-2...
Zbieram obaly zo zmrzlin Twister a Max, vymenim za cokolvek, ponuknite, urcite sa dohodneme 😉

angelheart
5. júl 2011

@majina1974 ďakujem 😅

angelheart
5. júl 2011

@martinka17 ahoj, to je alebo skôr bol tiež nejaký klub ako Nivea, Harmony ... to sa veľmi nestarajú o zákazníkov, keď hrajú "mŕtveho chrobáka" 😠 Mali by ste tam každá písať každý druhý deň, možno by ich to prestalo baviť a poslali by niečo ... 😠

martinka17
5. júl 2011

@angelheart ako ja som 4 darčeky objednala, len jeden prišiel ako mal, jeden neprišiel vôbec a 2 prišli iné ako mali 😠 raz mi poslal sprcháč a keď neprišiel darček, ani nereagoval, im kašlem.
A kto má niečo doma zo schwarzkopf? Oplatia sa tie prekvapká?

adulikka
6. júl 2011

dnes mi dve obálky čaju Mistral vzorky

adulikka
6. júl 2011

v časopise Nový čas pre ženy dve vzorky jar na umývanie riadu

slavka11
6. júl 2011

dievcatka tak ma napadlo tie co ste sa zucastnili karickavylety.sk neskusite im napisat ziadost o pripadne navysenie hier pre prvych najrychlejsich mozno ked dostanu viac takychto ziadosti zacnu to zvazovat. Ja som im napisala ale odpisali mi ze zatial o tom neuvazuju ale podnet bol asi iba ten moj. Nikoho do nicoho nenutim ale ale sa Vam to bude pozdavat kludne im napiste na stranke maju formular
D.

miracle
6. júl 2011

@adya01
rimmelu to trva dlhsie, ja som tusim cakala asi 2 mesiace

angelheart
6. júl 2011

@martinka17 som rada, že som sa nezapojila...ani som o tom nevedela, ale asi je to tak lepšie...dúfam, že sa na Teba nalepí nejaká lepšia výhra, už by sa patrilo 😉

majina1974
6. júl 2011

@slavka11 ahoj napísala som im pripomienku ohladne množstva darčekov,verím že nebudem jediná okrem teba.

martinka17
6. júl 2011

@angelheart ako som pred týždňom v piatok vyhrala na FB na jednej stránke a jasné, hrajú sa mrtveho chrobáka, ma picne 😲 😀

slavka11
6. júl 2011

@majina1974 dakujem si zlata.uz mi slubila aj dalsia zienka tu z MK a napisat jeden mail to cloveka nic nestoji a ked by sme mohli na tom ziskat tak to stoji za pokus. Zatial teda budu mat 3 reakcie v tomto duchu

veronica1
6. júl 2011

@slavka11 - aj ja som im uz pisala 😉

d198815
6. júl 2011

@belova.r ahoj aj ja som si to objednala a strasne dlho mi nic nechodilo, aj som zabudla ze som si to objednala a dnes mi prisiel balik schwarzkopf🙂takze treba len cakat😀

angelheart
6. júl 2011

@martinka17 Ty to normálne priťahuješ alebo čo ... ☹ čo to bolo za server? Ja na FB ani nie som... 😅

angelheart
6. júl 2011

La Femme - bude tam energy drink Diva´s

michsme
6. júl 2011

@slavka11 skusim aj ja, ale silne pochybujem, že by to spravili, snáď sa nám podarí vyhrať aspoň ten výlet.

martinka17
6. júl 2011

@angelheart tam sa súťaží každý deň, aj potvrdili na ich stránke výhru a nič sa nedeje, tak uvidím, čo z toho bude...a ináč si to vystihla, ja priťahujem smolu v hre 😀