Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
11. júl 2011

@liana189 a to uz na zena in sa da vyhrat aj ak si zo SR? Ja som sa tam registrovala pred par rokmi ale kedze sutaze boli urcene iba pre CR tak som tam prestala chodit. Skus im na ten mail napisat ze co a ako mozno budes vediet viac, mnozno sa iba pomylili a miesto textu poslaii iba prazdny mail

liana189
11. júl 2011

to vazne?ja tam obcas zasutazim,no asi im skusim napisat ...dakujem za pomoc

tweety919
11. júl 2011

@liana189 aj mne prišiel prázdny mail s predmetom,že výhra...to ohľadom farieb na vlasy Garnier,čo posielali na vyskúšanie

liana189
11. júl 2011

tak to som uz aj zabudla,ze som sa tam zaregistrovala a tebe aj ta farba prisla?

angelheart
11. júl 2011

@liana189 žena-in vždy posiela prázdny mail s predmetom výhra - tentokrát to bola určite tá farba - testovanie pre 500 osôb, mám to aj ja. Inak výhry na Slovensko neposielajú. Ja mám brata v Čechách, preto viem, ako oznamujú o výhre, vyhral tam 2x 😀

angelheart
11. júl 2011

@liana189 jaj, a farba mi prišla dnes, vlastne zároveň s mailom. Neviem, kto to sem dal, ale ďakujem 😅

michsme
11. júl 2011

Mam otazocku, posielali ste uz niektora kody Podravka? Mate uz niektora ten mixer? Oplati sa? Staci poslat kody v obalke alebo ich treba nalepit? Posielate aj z Lagris a Eva? Lebo mne kody berie aj z nich tak s nimi ratam. Dakujem

michsme
11. júl 2011

a podarilo sa mi vyhrat balicek adidas kozmetiky na femina.cz. super sprava na rano 🙂

angelheart
11. júl 2011

@michsme gratulujem k super výhre 😉

slavka11
11. júl 2011

@michsme dakujem za hlasok a zaroven gratulacia k vyhre ved nic tak nepotesi ako vyhrat v nejakej sutazi aj ked je to iba malickost. Tak nech sa dari aj dalej

danielaj
12. júl 2011

@michsme gartulko k výhre 🙂

majina1974
12. júl 2011

@michsme super aspon niekomu sa zadarilo.ahoj.

snazilkananr
12. júl 2011

Zlatý prsteň s certifikovaným diamantom v hodnote 2.500,- Eur.

http://www.nevesta.sk/sutaz-zazite-briliantove-...

majina1974
12. júl 2011

ahojte dievčatá,volala som dnes na infolinku Milka,no v blízkej dobe ich firma na žiadne výrobky sútaž nepripravuje,takže sklamali.ahoj.

slavka11
12. júl 2011

@majina1974 a myslis ze by ti aj povedali pravdu. Len ci sa netvaria akoze nic aby si ludia nerobili zasoby obalov a potom v prvy den sutaze sup a uz to aj posielaju. Takto ked povedia ze nic a potom odrazu nieco pustia tak maju istotu ze sa bude viac predavat ich vyrobkov, lebo aj ked si teraz nieco kupila tak obal uz je v kosi a musis o to viac kupit

majina1974
12. júl 2011

@slavka11 ja si pre istotu obaly aj tak odkladám,síce neviem či sa niekedy hodia,no niektoré sa občas zídu.No teraz aj tak vaščinou už vybabrú firmy so zákazníkmi,ked dajú podmienku poslat sms v ktorej sa píše číslo bločku alebo dátum predaja,aby zvýšili predajnost ,tak keby človek vedel,ktoré obaly odkladat,lebo zas všetko skladovat a potom to obchádzat-mám už tak odložené 2 krabice roznych obalov,lebo dúfam,že raz na tie výrobky sútaž bude,potom to sem-tam pretriedim,lebo je toho vela.ahoj.

slavka11
12. júl 2011

@majina1974 my sme tiez kedysi odkladali rozne obaly ktore zvykli byt z produktov na sutazenie ale uz toho bolo vela a potom nejak sutaze na cas stagnovali tak sme to odhodili. Teraz mam akurat nejake kinder, heru a palmarin a ako na potvoru hera a palmarin nic k velkej noci neponukli mozno k vianociam alebo ako pises budu aj oni uz iba smskami sutazit. Ved v podstate ucel to splni a oni sa nezahlcuju mnozstvom odpadu