Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

nikoletkaa
21. aug 2012

Ahojte pamätáte na tú tesco anketu kde sme za vyplnenie mali dostať 300 bodov ???Mne dnes prišlo vyučtovanie a žiadne body naviac nemám. A čo vy ????

slavka11
21. aug 2012

@nikoletkaa mne sa to ani nedalo vyplnit

martinka17
21. aug 2012

@nikoletkaa pamätám a vyúčtovanie síce nemám, ale sledovala som bločky a nič nepripisovali. AK nebudú, napíše mail, taký ten hnusný 😠 údaje áno a body nič 😨

novotnajanka
21. aug 2012

ahojte maminy,pozrite si Feedo.sk- sú tam celkom fajn zľavy a ak by sa niekomu hodili,tak poskytnem 7180 bodov. 🙂

tital
21. aug 2012

Holky, opravdu se nikdo nechce zbavit bodiku z Globusu ??? Vcera ukoncili jejich vydavani... a me jich tolik chybi ☹

martinkatinka
22. aug 2012

Včera sa mi zadarilo na facebooku na stránke fleur de santé, odpovedala som prvá na otázku a vyhrala som kondicionér na vlasy 😝

danka9999
22. aug 2012

včera nám prišla krabica z Nutradefence...jooooj tak sa tešíme....prišlo mliečko, macko a náramok...( ale ten je len jednorázový )....ale tešíme sa 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
22. aug 2012

@martinka17 ja som dnes volala na infolinku, vraj sa im to nepodarilo do tohto zuctovania spracovat, tak to bude v dalsom...tak dufam, ze naozaj

martinka17
22. aug 2012

@ajulienka81 joj, sizlatáááá, dík za info. Tak počkám a uvidíme, či sa podarí potom 😀

leena24
23. aug 2012
martinkatinka
23. aug 2012

Napísala som dnes do niekoľkých firiem, či neposielajú vzorky produktov zdarma/milka, figaro a nestlé/, potom budem informovať ako odpovedali a či prišli...

majina1974
23. aug 2012

ahojte musím sa pochválit,dnes som 1X vyhrala na internetovej sútaži- zo stránky Femme mi prišlo,že som výherca OREO,potešili lebo obidve deti sú septembrové,takže budú mat viac sladkostí.Písala som tam len príspevok,čo sme robili cez prázdniny.Konečne sa aj na mňa usmialo štastíčko.
Dnešný výherný kod---www.kaufland.sk/sutaz :DK923651 .
v MAX-lekárni som videla oznam,že kto prinese starú zubnú kefku,novú dostane za 1/2 cenu,no neviem či to platí všade,videla somto v Trnave.ahojte.

danielaj
23. aug 2012

ahojte, dnes mi prišla tá futbalová lopta, čo som vyhrala v súťaži s pivom Corgoň 😉 tomu sa hovorí rýchlosť, predvčerom mi písali SMS, aby som poslala svoju adresu a dnes ju už máme doma 😉

zuzka2010
23. aug 2012

baby nemate niektora zaujem o zapojenie do sledovania nakupov?su za to body a potom ceny..ak ano, napiste IP

cencula
23. aug 2012

ak má niekto záujem o vyplnanie dotazníkov prieskumy, je to za body a sú krásne darčeky na výmenu hodnotné a aj vyplanie dotazníkov, čo mám overené a peniaze na účet chodia

martinka17
23. aug 2012

ja som včera dostala mini balíček Fa, bol tam sprcháč, tekuté mydlo a gulička 😀

zuzka2010
23. aug 2012

@martinka17 kde si to dostala?

cencula
23. aug 2012

baby prosím vás je niekto zaregistrovaný v mailmacher.com? je to preposielanie mailov, ale natrafila som na to len teraz , môže mi to niekto vysvetliť? dakujem

martinkatinka
23. aug 2012

@zuzka2010 myslíš GFK, prieskum domácností? My skenujeme už pol roka 😀

martinkatinka
23. aug 2012

pre tehotné
http://cordbloodcenter.sk/vyhrajte-kocik/?utm_c...
alebo ak nie ste tehotná a máte kamošku, šancu máte obidve, vy aj kamoška http://system.cordbloodcenter.com/sutaz/registr...

martinka17
23. aug 2012

@zuzka2010 na starostlivost.sk bola súťaž s farbami na vlasy Natural. Bolo 100 výhercov, tak asi sa ani toľký nezúčastnili podľa vymenovaných výhercov 😵 😵 😵