Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

majinaf
23. nov 2009

už je 48.týž.budu žrebovat www.sedita.sk

titkovamiriam
23. nov 2009

margot rezy:2 vajcia, 1 šálka cukru, 1 vanilkový cukor, 1 veľká Margot čokoláda, 1/2 šálky oleja, 1/2 šálky mlieka, 2 šálky polohrubej múky, 1 prášok do pečiva, 200 g várovej čokolády

Celé vajcia vyšľaháme dopenista, pridáme postrúhanú Margot čokoládu, olej, mlieko, múku, prášok do pečiva, poriadne premiešame, ak je cesto príliš husté, pridáme trochu mlieka. Pečieme cca 20-30 minút v rúre vyhriatej na 150°C. Na koláč natrieme roztopenú čokoládu

čoko rezy:150 g masla, 150 g cukru, 100 g čokolády, 4 vajcia, 50 g polohrubej múky, prášok do pečiva, 100 g marmelády

Žĺtky pomiešame s maslom a cukrom, pridáme nastrúhanú čokoládu, oriešky, múku, prášok do pečiva a nakoniec zľahka vymiešame sneh z bielkov. Vypracujeme hladké cesto. Na tukom vymazaný a múkou vysypaný plech rozlejeme cesto a zvoľna pečieme v rúre. Po upečení namažeme navrch marmeládu a polejeme čokoládovou polevou. Po ztuhnutí nakrájame na kocky.

rafelo rezy:1 pohár cukru, 1/2 pohára práškového cukru, 2 poháre polohrubej múky, 2 vajíčka, 1 pohár mlieka, 1/2 pohára oleja, 1 prášok do pečiva, 1 pohár kokosu, 1 šľahačka

Pripravíme si zmes na posypanie - 1 pohár kokosu a pol pohára práškového cukru, zamiešame. Vajíčka s cukrom vymiešame do peny, postupne primiešame olej, mlieko, múku zmiešanú s práškom do pečiva. Cesto nalejeme na vymastený a múkou vysypaný plech, posypeme nachystaným kokosovým posypom a dáme piecť pri teplote 170 stupňov 20 – 30 minút. Keď je koláč upečený, ihneď ho polejeme nevyšľahanou šľahačkovou smotanou

banana rezy:700 g práškového cukru, 125 g Solamylu, 12 vajec, 250 ml mlieka, 1 balíček vanilínového cukru, 1/2 balíčka krémového prášku so Zlatým klasom, 1 zarovnaná lyžica hladkej múky, 2 žĺtky, 250 g Flóry, marhuľový džem, 4 - 5 banánov

Cesto: 6 vajec vymiešame s 200 g cukru a vyšľaháme nad parou do zhustnutia. Necháme trošku vychľadnúť, pridáme Solamyl a prášok do pečiva. Rozotrieme na vymastený, múkou posypaný plech a upečieme. Krém: V mlieku rozmiešame pudingový prášok, 1 lyžicu cukru, vanilkový cukor, múku a jeden žĺtok a uvaríme hustý puding. Necháme ho vychľadnúť. Tuk vymiešame so 150 g cukru a s druhým žĺtkom a spolu s celkom vychladnutým pudingom vyšľaháme na jemný, hladký krém. Na vychladnuté cesto natrieme džem a naň polovicu krému. na krém poukladáme kolieska banánov, na ne natrieme druhú polovicu krému a nakoniec sneh (nad parou ušľaháme 6 bielkov s cukrom).

toto su moje oblubene je tam malo veci a rychle je to hotove vsetky su z maggi stranky

😀 😀 😀

ja cakam z magi na dve sady tych pizza tanierov a synovi na 50+100 tak som zvedava kedy to pride

ajinka19
23. nov 2009

mikalove,ešte si nemala problém s prevzatím výhry,ked to máš na dcérku?

a.oni
23. nov 2009

mne dnes z www.dkk.sk knižka- výhra za kvíz, ináč ten klub je super, tam stále niečo vyhrávame, ešte čakám osušku leví kráľ...

majinaf
23. nov 2009

a ked som mala za 1000 ,Tak kolko dostanem baliky 4?

mikalove
23. nov 2009

nie,nikdy 😉

avanka
23. nov 2009

Mikalove a na tom vonavom svete sa ako sutazi??
inak gratulujem 😉

krinolina
23. nov 2009

uz chodia pizza taniere nechodila zapekacia misa???jaaaj mne tam chyba nejakych 10 receptov ale nechce sa mi to tam vkladat uz 🙂

ladenkaa
23. nov 2009

Ahojte,
na stranke http://www.recepty.pozri.sk bude uz o tyzden koncit sutaz v domacich receptoch, ale este stale je
sanca vyhrat. Celkom zaujimave ceny su tam – domace spotrebice.

betka14
23. nov 2009

ja ma iečo na pošte z Prahy- nič ste nedostali dnes z čiech?
som trochu zvedavá

lienulenka
23. nov 2009

betka nevyhrala si na tej Burde?To by mohlo byť z Prahy 😕

renettka
23. nov 2009

Magdi..tebe to už prišlo?

majinaf
23. nov 2009

avanka-treba sa zaregistrovat a potom cakat 🙂

dalve
23. nov 2009

Dobry den,
sme spolocnost, ktora nasim odberatelom poskytuje odber zaujimavych stranok za odmenu pre vas.
Ak mate zaujem o zaslanie adresy stranky a suhlasite so zaslanim tychto informacii, odpovedzte prosim na tento mail a do predmetu alebo tela spravy napiste slovo Suhlasim.

Dakujeme za Vas cas
toto mi prislo z mailing@webpodpora.sk , co to môze byt, neviete nahodou?

lienulenka
23. nov 2009

Reni ešte nie,ale myslím si,že to bude asi trvať kým to dojde 🙄

betka14
23. nov 2009

nie tam som nevyhrala, tak budem musieť asi potlačiť svoju zvedavosť 😖

lienulenka
23. nov 2009

škoda, som dúfala,že je to ono 😒

betka14
23. nov 2009
mikalove
23. nov 2009

ja som dala A

betka14
23. nov 2009

už viem 5 eur z tvoj dom mi prišlo

iplusr
23. nov 2009

babulky, zahlasovala som, kde sa dalo
mne na maggi cez vikend schvalili asi 20 receptov - po straaasne dlhej dobe

dalve
23. nov 2009

viem, ze to sem nepatri, ale nikde neviem najst jedly tortovy obrazok robota Wall-e, nahodou niektora z Vás nevie, ze odkial by som vedela objednat? dakujem

mikalove
23. nov 2009

tá kabelka je z marionaud,bola v nej vizitka,ale ved tá súťaž trvá...bohvie kolko takýchto súťaží vyplníme a už sú davno ceny rozdané..

mikalove
23. nov 2009

jáj,prepáč som sa nepozrela 😀

petka1982
23. nov 2009

dalve:
http://www.ukocicek.cz/katalog.php?kategorie=61086
ale neviem ako je to s doposielaním na SK