Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

domeenika
9. feb 2010

avanka a nemyslia tym, ze ide o prvu triedu? Vies, mozu len zavadzat.. Lebo na tom balone je napisane balony.eu ale zas na druhej strane, potom by sa tak volali 2 balony.. aj ten pre 12 osob..

girka
9. feb 2010

ahojte, ja dnes nic take len katalog z Harmony klubu, ani ziadna vyhra, tak sa drzte 🙂

domeenika
9. feb 2010

uz viem, to je vyrobca balony.eu takze bude to first class

susanap
9. feb 2010

ani u mna dnes nic. Dokonca ani ten casopis Walmark mi neprisiel. Vychod je vychod 😒

susanap
9. feb 2010
girka
9. feb 2010

www.fann.sk dnes C 🙂

glumdolf
9. feb 2010

pre bývalé milkáčky. Došla mi odpoveď ohľadne preverenia hlasov. Som sa nasmiala:

Ještě jednou děkujeme za vaši účast v soutěži Řekni to s Milkou na sv. Valentýna.Na mnoha reklamních plochách probíhal boj o hlasy doslova do posledních vteřin, ovšem na plakát se mohl dostat vždy pouze jeden vzkaz. Tyto výsledky již nelze měnit. Děkujeme za pochopení.Zamilovaný vzkaz můžete své lásce říct z očí do očí, anebo ho poslat po našem mluvícím Amorovi. Uvidíte, že uděláte stejně sladký dojem.

varticek
9. feb 2010

Tak ten, kto caka este na nejaku spravodlivost co sa milky tyka, tak moze rovno zabudnut, toto mi prave prislo na moj mail, kde som im pisala o podvadzacoch:
Dobrý den!

Ještě jednou děkujeme za vaši účast v soutěži Řekni to s Milkou na sv. Valentýna.

Na mnoha reklamních plochách probíhal boj o hlasy doslova do posledních vteřin, ovšem na plakát se mohl dostat vždy pouze jeden vzkaz. Tyto výsledky již nelze měnit. Děkujeme za pochopení.

Zamilovaný vzkaz můžete své lásce říct z očí do očí, anebo ho poslat po našem mluvícím Amorovi. Uvidíte, že uděláte stejně sladký dojem.

Krásného Valentýna přeje

Milka

glumdolf
9. feb 2010

Varticek vidím, že sme to sem dávali v tú istú minútu.

varticek
9. feb 2010

hej glumdolf 🙂 ja som im uz medzitym aj stihla na to odpisat par teplych slov 😝

sabicka
9. feb 2010

hm, ta milka ma mrzi. Nemam rada tieto foto hlasovacie sutaze kvoli podvodnikom a profikom na PC. Radsej mam, ked vybera porota. 😉

claudee
9. feb 2010

prišiel mi mail, že som vyhrala na femme, nejaká súťaž Lilly 😵 neviete, čo to môže byť? nemám to v archíve..

claudee
9. feb 2010

bože, už som to našla 😀 oblečenie pre psa v hodnote 50 € 😀 😀 😀 ja umrem

susanap
9. feb 2010

claudee - gratulka. a psa mas?

krinolina
9. feb 2010

a mne sa z milky ani neunuvali odpisat keby ja viem tiez sa pokusam najst si sposob ako podvadzat...moj brat robi s pocitacmi aj ma kopec kamosov, urcite by niekto vedel ako to obist

susanap
9. feb 2010

to 14:50 je uz stare - pardon

krinolina
9. feb 2010

claudee a akeho mas psika ci s potesi aj ja som to vyplnala skoda

danulienka24
9. feb 2010

Ahojte. Tak aj som dala balony.eu, logicky mi to tak vyslo. Ak chcete dajte si odpoved First class a najlepsie bude, ak jednu odpoved napisete ako balony.eu a druhu first class a je po probleme 😝 😀