Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ivako
19. jan 2010

mikalove asi je už neskoro odpovedat na otazku ci ma kontaktovali z energy 😀 kedze ti už volala ta pani-aj mne volala,tak dufam,že to už konečne aj dojde 🙂

domeenika
19. jan 2010

ahojte baby, tak prvy krat som vyhrala aj ja.. vyhrala som v tej sutazi ako ivako, 1. cenu - vakuovaci pristroj.. No len este misky dokupit :o(

babula90
19. jan 2010

no super, gratulujem , zišlo by sa. 😉

ivako
19. jan 2010

domeenika a mne už len ten prístroj 😀 ale tie misky využijem ako klasické dózy 🙂

saisa1
19. jan 2010

wow, som si vytocila 10!!!! bodov na rimmeli ;)

domeenika
19. jan 2010

ivako ved mne dali na vyber, ze bud ten pristroj, tusim je tam aj jedna doza k tomu alebo v hodnote 122,90 si vyberiem misky.. Ale zobrala som ten pristroj a ak tam ta miska bude, uvidim ako to funguje a popripade dokupim este jednu. Vyjde nieco pod 700sk.. teda na slovenske este

babula90
19. jan 2010

veru, baby, dávajte si pozor na tie maily a údaje a hlavne prosím, nezverejňujte tu svoje priezviská 😕 vo Vašom záujme. 😉

ivako
19. jan 2010

Výhercovia súťaže " Štedrá VIANOČNÁ 2009 " o 5 originálnych cien:

1. Cena: KRÁSNA ČIERNA ŠPERKOVNICA ZNAČKY GIVENCHY - Ivana JÓKAIOVÁ, VRÁBLE-HORNÝ OKRAJ
2. Cena: BIELA OSUŠKA ZNAČKY LACOSTE - Robert KARAFA, KOŠICE
3. Cena: ČIERNA ŠPORTOVÁ TAŠKA ZNAČKY PLAYBOY - Simona RAČKOVÁ, BORY
4. Cena: TAŠKA CEZ PLECE ZNAČKY REPLAY YOUR FRAGRANCE! - Xenia NÉMETHOVA, NOVÉ ZÁMKY

5.Cena útechy: BALÍČEK KOZMETIKY - MIX: L´ORÉAL, MAYBELLINE, MAXFACTOR, LIRENE - Angelika LÁDYOVÁ, BRATISLAVA

Výhercom srdečne gratulujeme!

majka22
19. jan 2010

Ahojte, chcela by som sa spytat, kde sa daju objednat vzorky na kase a mliecka pre babatka. Moj maly uz pomaly zacina s prikrmami a chcela by som vyskusat vyrobky od viacerych firiem.

majka22
19. jan 2010

dakujem, skusim tam zavolat 🙂

wighy
19. jan 2010

inak baby z toho dashoferu vam uz poslali vyhr&???mne neprisla ani jedna so mim teraz pisala tak som zvedava

varticek
19. jan 2010

ahojte. tak uz mi teraz prisiel mail od maggi zuzky za december, tak sa uz mozme zacat tesit ... pomaly 🙂

majinaf
19. jan 2010

Ahojte 🙂 ,dlho som tu nebola,blahozelam k vyhram.Tiez mi prisiel mail od maggi. 🙂

betka14
19. jan 2010

ahoj do stránky dnes nič
na mail- pisala mi maggi zuzka takže bude balik
stanka s tým kopčením mailov som prekvapená

mikalove
19. jan 2010

aj mne zuzka písala ,chcela som panvice a taniere na pizzu,ešte nemám

varticek
19. jan 2010

aj ja som si vybrala taniere na pizzu, ked ich Miriam tak chvali ...

babula90
19. jan 2010

som nahnevaná na slov.poštu 😠 Reklamovala som 2 výhry z Maminky a vrátilo sa im to naspäť, samozrejme, žiadne avízo mi neprišlo!! 😠 Vraj už skončila záruč.lehota- posielali to v novembri, tak pošlú niečo iné 😖
Najhoršie je, že to nemám ako dokázať, že mi avízo neprišlo!

susanap
19. jan 2010

Kocky a to za kolko bodov Vam prisiel ten mail od magi?
Ja mam schvalene recepty za 520 bodov tak mam tiez cakat mail?

majinaf
19. jan 2010

susanap----áno 🙂

susanap
19. jan 2010

majinaf - dik. Snad nejaky pride.

varticek
19. jan 2010

no podla toho, susanap, ze kedy ti ich schvalili

majinaf
19. jan 2010

no mne napr.neprisiel ani za november.ale stale cakam,dufam ze pride aspon za december 😉