Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
18. feb 2011

@ajulienka81 to neviem, len som sa na to vopred pripravila 😀

majka35
18. feb 2011

@babatko88 stačí nezapínať pred malým počítač

nata_
18. feb 2011

ahojte dievcata, pred tyzdnom som sa registrovala na nivei, dodnes som nedostala nic, ziadne clenske cislo...nic...je to normalne, alebo sa stala niekde chyba?? dakujem

ajulienka81
18. feb 2011

@nata_ podla mna je tyzden kratka doba, ved oni to tiez neposielali hned v ten den, ako dostali list od teba 🙂 este pockaj, urcite ti to coskoro pride

ajulienka81
18. feb 2011

@martinka17 jaaj, no vidim, ze si "optimistka" ako ja🙂

nata_
18. feb 2011

@ajulienka81 eee ja som sa cez stranku registrovala...to treba list poslaaat???

martinka17
18. feb 2011

@nata_ treba poslať čiarové kódy pokiaľ viem...brkni na ich infolinku 😉

@ajulienka81 áno, ja vždy prd vyhrám, ale aspoň občas zase skúšam. Na druhej strane, vo vernostnom systéme viem, že keď nazbieram, "vyhrám" 😀

ajulienka81
18. feb 2011

@nata_ ano, kedysi to bolo tak, ze tusim 4 kody bolo treba poslat a neviem o tom, ze by zmenili podmienky.

ajulienka81
18. feb 2011

@martinka17 ja som naposledy to pepino z woman.sk vyhrala a nic neprislo a asi ani nepride 😒

martinka17
18. feb 2011

@ajulienka81 tak to je super výhra. Mne teraz ide o to bueno, tam mám šancu na čoko, dúfam, ešte mi treba asi 600 bodov, len to nové mesto neviem ☹ Musím počkať na zajtrajšiu pomôcku 😅

babatko88
18. feb 2011

@ajulienka81 veď jasné, len baby to viditeľne nepochopili ako to je myslené 😎 ja sem chodím, nepíšem sem síce každý deň, ale keď neviem nič nové, tak čo sem budem písať čuate!? to je trochu na hlavu zase

inak baby, prišla mi dnes myška z kinder 🙂 je trochu veľká na mňa, lebo ja mám tú mini, ale celkom ujde 😀

babatko88
18. feb 2011

@majka35 a čo budem potom celý deň robiť!? 😀 😀 😀

ajulienka81
18. feb 2011

@martinka17 super vyhra, len asi mi nepride, lebo na tej stranke su same staznosti, ze vyhry nechodia. a nevadi...
Bueno by mohol byt Istanbul, ale nebudem riskovat. Aj ked minule to boli tie Drazdany, co som si ich hned tipla, ale cakala som este dva dni, kym som napisala 😅

martinka17
18. feb 2011

@ajulienka81 aj mňa napadol istanbul, ale počkám...akurát neviem, či sa zajtra dostanem na net...uvidím.Radšej 60 bodov ako 0🙂

ajulienka81
18. feb 2011

http://www.jena-nabytek.cz/rs/akce-a-slevysoute...
nie je napisane, ze by bola len pre CR

slavka11
18. feb 2011

dievcatka co ste registrovane na www.fa-zone.sk neviete mi prosim povedat ako casto obmienaju darceky? Mne sa pozdava odtial akurat ten nakup. kosik ale ten je az za 14 bodobv a ja mam mom 6 a ked je to limitovane este tymi max 2 blockami mesacne tak mi to chvilku potrva a tak sa pytam, ci sa mi to vobec podari nasetrit
Dakujem

martinka17
18. feb 2011

@slavka11 ten košík bol pôvodne za 40 bodov 😀 Ja ho mám doma, je super. Veď nakúp trebárs 4 veci na jeden bloček a pošli, ja to tak robím, je to min. 8 bodov väčšinou- veľký sprcháč, pena do kúpeľa, mydlo tekuté....to som mala za 8 ak sa dobre pamätám 😉
Ja som tam asi pol roka, zataiľ to veľmi nemenili, len ten košík zlacnel

imiro
18. feb 2011

Nové soutěže na Bezva Facebooku. Vloženo 23 novinek se správnými odpověďmi. Stačí zkopírovat a odeslat. Soutěže pro ČR i SR. Řekněte o naší Facebookové stránce Bezva. Předem všem děkujeme. Můžete si také přidat náš Facebook do přátel a pak již Vám neuteče žádná soutěž se správnou odpovědí. - http://www.facebook.com/bezva

Každý den jeden FOTOrecept zdarma do vašeho e-mailu a mnoho dalšího: http://fotorecepty.mnoho.info/klub-fotorecepty/...

Nová stránka na Facebooku: Chechtal. Vtipy, fotografie a videa u kterých se budete bavit. Přidejte si nás do oblíbených, nebudete litovat - http://www.facebook.com/pages/Chechtal/18949926...

yuuki
18. feb 2011

🙂

belova.r
18. feb 2011

dobry vecer martinka chcem sa vas spytat do fa zone som poslala 4 body a to ked poslem dalsie to sa zrata ci ako, ci to musim v jeden mesiac poslat aby sa dalo vybrat nieco

belova.r
18. feb 2011

kocky ja posielam kazdu sutaz a nevyhrala som tu nic z konika, iba vernostne programy a take ze prvych 1000 registrovanych

angelheart
18. feb 2011

@martinka17 To mesto bude podľa mňa Istanbul. Ja som zatiaľ v každej súťaži odpovedala hneď prvý deň, takže mám plný počet. Mohli by vyhodnotiť to minulé mesto, to by som mala mať dobre a potom už "len" okolo 380 bodov a budú čokolády ... teda dúfam. Lebo keď sa na net dostanem o polnoci, tak ... budú fuč! 😖

angelheart
18. feb 2011

@belova.r to faakt? Ja súťažím veľa, lebo ma to baví, ale výhier bolo viac než dosť ... ja to zvyknem mať v takých vlnách, 2-3 po sebe, potom 2-3 mesiace nič a znovu niečo. Je pravda, že keby občas neboli výhry, asi by ma to tak nebavilo 😀 Držím palce, ono to určite vyjde!

slavka11
19. feb 2011

@angelheart
hi hi hi ja som na tom asi tak nejak podobne tiez mam navaly ze naraz par vyhier potom je par mesiacov klud a opat zasa nieco
Vacsinou su to malickosti ale potesi vsetko a myslim ze to cloveka ozaj povzbudi v tom ze sa ma opat niekde zucastnit a vyhrat

d198815
19. feb 2011

nova hadanka a test na buene...hadanka je mesiac🙂