Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
11. dec 2012

baby ten imperator kedy ako konci kolo, lebo mne vypisuje ze uz som tento tyzden poslala hlas, ale to bolo minuly tyzden, ako dlho tam trva jedno kolo 😒

zuzaneckaa
11. dec 2012

@markot1 ani mne ešte neprišli tie výhry.... ale hlasovať sa mi dalo, teraz bolo súťažné kolo od 6.12. - 11.12. a dnes začalo nové, tak zase pôjdeme hlasovať ;)) každé kolo sa dá hlasovať iba raz

alexandra33
11. dec 2012

@martinkatinka
ja som akurat vyskusala imperatora hlasovat za mamu a slo to 😒

alexandra33
11. dec 2012

uz ste dnes nasli slovo na bupi, ja hladam ale zatial nic ani na fb nic nove nevidim ☹

putney
11. dec 2012

@alexandra33 oni to Bupi davaju vacsinou az niekedy poobede

martinkatinka
11. dec 2012

@zuzaneckaa ja som dnes tiež skúsila, ale stále mi vypisuje to isté, že som už hlasovala.. a neviem o tom 😀 chcem skúsit štastie, možno sa podarí termoska, to je super výhra!

martinkatinka
11. dec 2012

Baby, nezabúdajte na advetné kalendáre na facebooku - Slovenská sporitelna, advent s nadhladom, schwarzkopf, tchibo, jacobs ...

zuzaneckaa
11. dec 2012

@martinkatinka ano aj ja som skúšala až potom keď som to napísala... možno ešte neprepli kolo alebo ako im to tam funguje... však skúsime neskôr.. ;))

prahaxx
11. dec 2012

@martinkatinka ja nestiham absolutne :-/ v O2 sa Ti nieco podarilo?

zuzaneckaa
11. dec 2012

baby práve som na DARCEKY V ULICIACH vyhrala - našla darčerek na MicroUSB nabíjačka alebo autonabíjačka, neviem načo mi to bude, mohli tam byť aspoň maňušky ;))

luna22
11. dec 2012

@martinkatinka skúšam kalendár SLSP a neviem ako sa volala sestre Popolušky, ani Dorinka a ani Dorota

martinkatinka
11. dec 2012

@prahaxx ja si poklikám, keď štuplík spí 😀 na O2 nie, chvílu som tam sedela, v nedelu, muž sa hral s drobcom, ale vzdala som to, akože to chodenie po ulicich je super, chodila som po našom meste, ale inak ma to je o ničom...
@luna22 Dora

markot1
11. dec 2012

mam jednu otazocku. Vam pravidelne chodia potvrdzujuce maily ked sa zapojite do adv. kalendara na markize? Mne prisiel jeden a to po piatich dnoch 😒

alexandra33
11. dec 2012

@markot1
chodi to ale do spamu, treba tam pozriet

stanushqa
11. dec 2012

@markot1 mne tak isto

janulka54
11. dec 2012

babule pochváľte sa čo sa ktorej podarilo vyhrať v týchto vianočných súťažiach... mne zatiaľ nič 😀 a ani neverím že sa niečo podarí 🙂

luna22
11. dec 2012

Ja som vyhrala mesiac VOYO či ako na markize, ale to je taká blbosť, že to mohli darovať každému zúčastnenému 😀

putney
11. dec 2012

@markot1 mne nechodia, niekedy vobec, niekedy pride po troch dnoch, nikdy nie do spamu.....maju to nejake divne

beatrixe
11. dec 2012

@luna22 Aj ja som to vyhrala...ale pochybujem ze to vyuzijem...lebo TV takmer vôbec nepozeram.

beatrixe
11. dec 2012

Najneskôr v piatok by mali byt zverejnený výhercovia súťaže s Miláčikom na www.agrotami.sk

beatrixe
11. dec 2012

@luna22 Dora

luna22
11. dec 2012

@beatrixe ja som to darovala, 🙂

stanushqa
11. dec 2012

@janulka54 mne zatial len na hyperzlave kanvicu 🙂) taka som bola happy ze az moja prva vacsia vyHRA 🙂

stanushqa
11. dec 2012

@zuzaneckaa pekna vyhra ja som to tiez hrala ale dajak nemam na to nervy 🙂

malinkaaninka
11. dec 2012

@janulka54 termosku.zrejme preto že máme doma ešte tri 😉