Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

alexandra33
21. jún 2012

@adulikka
aj mne prisla o tom sprava, ale podla mna to rozposielanie tych vzoriek im bude chvilu trvat,
takze verim ze sa mozme tesit 🙂

vera1132
22. jún 2012

Včeraj som videla v Coop jednota ak kupite kašu Hami tak gratis ližička na papanie

leena24
22. jún 2012

Soutěž o 2 MEGAPLAKÁTY Štěňátka a 50 samolepek

http://dikulka.pise.cz/169079-soutez-o-2-megapl...

misska5200
22. jún 2012

baby mne sa tak zdá, že to fichee je podvod nejaký.. vôbec za minulý mesiac neposlalai peniaze a odrazu im nejde stránka. a posielala som im mail kedy budú peniaze posielať a vrátil sa mi späť čiže už je to ako keby nefunkčné://

alexandra33
22. jún 2012

@misska5200
Dúfam že nebudeš mat pravdu,ešte som totiz od nich ani euro nedostala,nech to len nieje podvod,lebo by to uz bolo 2.sklamanie za tento týždeň čo sa tyka takých vecí,

alexandra33
22. jún 2012

@martinkatinka
Nefunguje mi ten link čo si dala ten loreal facebook, o co tam ide ?

martinkatinka
23. jún 2012

@alexandra33 je to filmový kvíz

alexandra33
23. jún 2012

baby ktore hrate delimano o panvicu napisala mi na fb taku odpoved
ozvývame sa a vyjadrujeme sa... 🙂 problém bol na strane freemailových serverov, kde označovali v prípade niektorých prípadov pozvánky ako spam. tým pádom sa ani nedostali k tým, ktorých ste pozvali. reklamovali sme to a od pondelka mal byť problém fixnutý. žiaľ, ako píšem, tento problém nevieme priamo ovplyvniť a je nám ľúto, že sa vyskytol u pár ľudí."

a hned som sa aj spytala ci teda ti moji znami co sa zaregistrovali aj ked im to prislo do spamu , ci sa to bude ratat, ci sa teda mam este do konca juna snazit aby som ich mala 12 alebo nie

ale nerozumiem prisiel mi este mail od nich ale to uz tykal tej sutaz sefkucharov delimana, ze aj tam sa zbieraju body, ale nechapem ved ta hra o panvice je zvlast od tejto hry sefkucharov, ci nie ?
uz som z toho magor 🙂