Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vall1319
22. nov 2012

http://www.hracky-fisher-price.sk/hovoriace-klu... Prosím o hodnotenie..... Ďakujeeeeeeeeem..... 😉

benca
22. nov 2012

na stranke diva.sk nove testovanie makeupu, a bioderma znova nedosla

benca
22. nov 2012

baby nepamatate si, ktora ste mi hodnotila malu v sutazi, rada by som jej to oplatila,

putney
22. nov 2012

Ahojte, ak ma niekto Tesco mobile a mali by ste zaujem o 100 volnych minut v sieti Tesco, poslem vam kod, ktory som dnes dostala pri nakupe.

markot1
22. nov 2012

mne dnes dosla druha bioderma

zuzka2010
22. nov 2012

nemate niekto zaujem o body harmony?

simulienka24
22. nov 2012

@markot1 prosím ťa, odkiaľ vám to chodia tie biodermy? diky za odpoved vopred 🙂

stina
22. nov 2012

tak už som to nahodila....filipko tam má "flašu" granko sirupu v hubičke a modré pásikové dupačky (hned prva foto by to mala byt).

http://www.plusprevas.sk/fotosutaze/granko-foto...

gituserik
22. nov 2012

dnes zase HAPPY Day!!! v schranke ma cakali vzorky Bioderma a balik s kozmetikou zn. Zija. Je to pre mna neznama znacka, ale balik obsahoval krem na ruky, balzam na pery, Denny krem a Krem s morskymi riasami. Vlastne ani neviem kde som to vyhrala, ale velmi potesilo, su to normalne velke balenia, takze veeeeelka radost. Pani postarka takto moze kazdy den chodit ku nam 😀

stanushqa
22. nov 2012

jeej kočeny my sme zase vyhrali lego teraz so si vsimla mailik 🙂

martinkatinka
22. nov 2012

@stina mne v tomto nejde hlasovať :( normálne mi to zasekne :(

stina
22. nov 2012

@stanushqa potom daj vedieť aké ti prišlo...vymením zoo dodávku za niečo iné...máme dve

lussy353
22. nov 2012

http://www.imunoglukan.com/sk/skusobne-balenie-... ja som tam už zaregistrovaná a dnes mi prišiel e-mail, že môžem vyskúšať zadarmo nový Imunoglukan P4H® ACUTE 🙂

martinkatinka
22. nov 2012

@markot1 mne ešte ani jedna :(

stanushqa
22. nov 2012

@stina ak pride mi vrtulnik rada vymenim 🙂 tebe prisli rovnake?? myslite ze ked objednam na priatela tak mi pride aj ked mame spolocnu adresu? ci mam dat radsej inu

moname
22. nov 2012

@stina
@liliandax
@kajca84 zahlasované

valilienka2
22. nov 2012

kočky určite ste to tu niekde písali ale je tu strašne veeeľa strán 😲 , čo ste také šikovné 😉 , neviete mi niektorá poradiť kde sa registrovať aby mi občas chodili vzorky ml. kaší alebo niečo také? Na nestlé som sa zaregistrovala..vďakaaaa

liliandax
22. nov 2012

mne dnes prisla obalka od Nestle (www.dojcenskavyziva.sk) a bolo otvorena! som zvedava, co z nej chyba 😠
oni zvykli posielat kadeco, tak neviem 😕

martinkatinka
22. nov 2012

na tom Fisher price sa dá hlasovať viac krát, tak vám to idem zase poklikať... hádam sa medzi tých 100 výhercov dostaneme 😉

zhalickova
22. nov 2012

Co blázníte s tím fisher price však to není na hlasování. Přečtěte si pravidla.

vierockas
22. nov 2012

prosim kde sa daju objednat tie vzorky nivea bb krem? dakujem

stina
22. nov 2012

@stanushqa hej rovnake

stina
22. nov 2012

@martinkatinka nehlasuj moja...vyberá porota