Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

luseta2000
2. dec 2012

ahojte aj mne ide kaufland ale neviem kedy budu vyhlaseni vyhercovia, ci kazdy den alebo ako to je? nikde to neviem najst? neviete niekto?

luseta2000
2. dec 2012

baby to musite byt zaregistrovany na tie sutaze ? ja som citala v Obchodnych podmienkach je na kaufland sa palti 19,90€ je to pravda???

adulikka
2. dec 2012

@luseta2000 ten kaufland mal aj min.rok túto súťaž a nič sa neplatilo...aj čítala podmienky a nič o čom si písala som neprečítala

alexandra33
2. dec 2012

@angelheart
mas pravdu, treba skusat ked mozes hned po polnoci, len keby urcili kolko vyhier je na ten den ci tri, desat alebo kolko
ale treba vyskusat nie ? 🙂

luciaaak
2. dec 2012

@luseta2000 idu ti otvorit obchodne podmienky? lebo mne nie, len ochrana osobnych udajov

alexandra33
3. dec 2012

@stina
tie nivea vyrobky som aj ja nakupila a mam tiez tie palcaky, su velmi pekne 🙂

alexandra33
3. dec 2012

@stanushqa
no som pozerala tu sutaz, ale zatial som nic nenasla, napr. na 3.12 som dala vyhladat clanok o pedikure, ale nic mi nenaslo ziaden banner

danielaj
3. dec 2012

@alexandra33 tá Lovela, to bolo niekedy v lete, som sa tam registrovala a poslali mi tú osušku, ale vtedy len žrebovali z registrovaných, tuším 20 kusov týc osušiek bolo, no a aja som bola medzi nimi, ani som o tom nevedela, až mi prišiel balík s osuškou 😉

vera1132
3. dec 2012

neviem ako vám, ale chcela som si stiahnuť ten kupon od clubcard tesco, a stale mi to vypisuje súbor poškodený nejde otvoriť. Ide to niekomu?

zuzin78
3. dec 2012

holky ak niekto este zbiera kody z rajca tudamjeden za 3 body L47E2
JA ho nevyuzijem

zuzin78
3. dec 2012

@vera1132 mne to ide otvorit v pohode.

petrav78
3. dec 2012

mam dalsi rajec, ak este mate zaujem 🙂 dala som aj pani postarke, za to ze mi to stale nosi, tak sa potesila 😎

stanushqa
3. dec 2012

huraa uz sme sa aj my docakli lega prisiel nam tiez tygrik 🙂

venita
3. dec 2012

chcem sa spytat skusenejsich 🙂... ako to je s buenom? ako casto spustaju sutaze? tie ostrovy su len v lete?

majina1974
3. dec 2012

ahojte už vám prišli tie Pay passy?Mám nejaký doporučený list na pošte-odosielatel ERICSON-či to už nie je ono?

martinkatinka
3. dec 2012

Vraj sú nálepky z Mastercard už na pošte!

chrenkovae
3. dec 2012

taak dneska dobry den baliček z buena je doma už v piatok bol na pošte 🙂 a nalepka mestercard payPass tiež doma teraz len zistiť kde sa to da využiť.Poprosim potom o info ktora ho už použila alebo použije dakujem 🙂

zhalickova
3. dec 2012

@chrenkovae Nejlepší bylo dm drogerie. Ve vetšině obchodu jsem měla problémy a hleděli na mě, ale v dm to znají.

beatrixe
3. dec 2012

No ak je to pravda...tak som dnes vyhrala na www.hyperzlava.sk v advetnom kalendari 🙂 ... niektora ste pisala, ze vyhrala tiez...len sa chcem opytat...kam si posielala len mail s kontaktnymi udajmi? Na obchod@hyperzlava.sk ?

Dakujem 🙂

beatrixe
3. dec 2012

Alebo to treba poslat riadne postou pisomne?

chrenkovae
3. dec 2012

takže ak som dobre zistila tak by to malo fungovať v dračiku takže to využijem ešte na darček pre dcerku 🙂 ,len dufam,že to bude fungovať ta karta 🙂 🙂

chrenkovae
3. dec 2012

@zhalickova dakujem skusim najprv dračik a ked nič tak potom dm drogeriu. 🙂

stanushqa
3. dec 2012

@beatrixe postou pisomne treba poslat 🙂