Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slamienka
13. feb 2011

to mesto na buene mi vychádza Drážďany

slamienka
13. feb 2011

dalo mi tocit rimmel

tikivikiniki
13. feb 2011

Ahojte,vie mi niekto poradiť,kde by som našla nejaký fórum na vymieňanie súťažných obalov od cukríkov,čokolád a tak? Nikde také neviem nájsť.

ela2710
13. feb 2011

@martinka17 dakujem, aj ja vam vsetkym drzim palce, tebe sa uz podarilo daco vyhrat? 🙂

martinka17
13. feb 2011

@ela2710 ja nič, ja vyhrávam vo vernostných programoch, keĎ na výhru nazbieram body 😀 😀 😀 😀

ela2710
13. feb 2011

@martinka17 aha je jedna stranka, kde sa mi pripisuju body, ale dako tam nie je napisane, ze za kolko bodov co dostanes...

martinka17
13. feb 2011

@ela2710 takých je asi viacej.....a ktorá to je? Možno tam niekto chodí a vysvetlí ti to🙂

ajulienka81
14. feb 2011

Baby, co zbierate, ake kody/obaly? ja len niveu a walmark. podme vymienat, lebo takto na ziaden darcek nenasetrim 😀

martinka17
14. feb 2011

@ajulienka81 ja nivea, walmark a jojo...len ten walmark teraz niiiiič nemám,len dotazník nesiem dnes na poštu🙂 A sestre zbieram od včera Harmony 😀

ajulienka81
14. feb 2011

@martinka17 prisiel ti teraz niekedy walmark? lebo mne este nie. strasne pomaly ide to zbieranie, mi to lezie na nervy, ked si nemam za co darceky vybrat 😀

martinka17
14. feb 2011

@ajulienka81 z walmarku prišiel minulý týždeň časopis a bol aj dotazník za 30 bodov. Ja som dllllho zbierala walmark, po 2 rokoch som sa dostala k osušne a potom mi pred mesiacom prišiel ten vak Husky...je fajn, aj keď ja si ho predstavovala ináč.
a nivea ide lepšie, lebo kupuje celá rodinka a zbieram len ja...a veľa som popravde pomenila aj tu aj na babybazariku, hlavne niveu sa podarilo 😉 A joj, išlo fajn, len mi kámoška vravela,že tie cukríku sú nezdravé, tak som sa teraz zasekla, neviem čo áno alebo nie ☹

eny1
14. feb 2011

ja nivea, schwarzkopf a harmony som začala , ale nivea ide pomalym tempom

ajulienka81
14. feb 2011

@martinka17 Jojo ja napr. nezbieram, elbo to nejeme, raz za sto rokov mozno. a ten walmark ma stve, kde je tolko? co ma vyradili z evidencie, ze neposielam kody?! 😀 co sa tyka nivea, tak ja som na vsetko sama, pripadne nasi co obcas kupia, ale vacsinou striedame kozmetiku, kupujem, co je prave v akcii a tak nemam ani toho vela. a hlavne ze treba tych bodov tak vela, nic pod 100 tam asi ani v ponuke nie je.

petka1982
14. feb 2011

Milí hostitelé a milé hostitelky, registrace do Dolce Gusto café party jsou za námi. Tento týden můžete očekávat pozvánky mezi finalisty! Pokud by vám pozvánka během tohoto týdne nedorazila, nevěšte hlavu. Zvát totiž budeme určitě i za 7 dní. Hezké pondělí!

angelheart
14. feb 2011

@ajulienka81 @martinka17 - ja zbieram Niveu, Harmony - už strááášne dlho, ale nestratí sa u mňa ani Emco, Valosun (niečo ako Wallmark) a Tic Tac 😀

angelheart
14. feb 2011

Kto ste na stránke nadoma.cz? Odkedy nefunguje? 😠 Ja som tam dlhšie nebola, raz denne mi to otvorí brat u seba a teraz pozerám a ... stránka nefunguje??? 😠 Keď mi zmiznú body, nech si ma neželajú! Už som mala skoro na kozmetický balíček. Klepne ma! 😢

sisska
14. feb 2011

@angelheart, no dufam, ze nadoma.cz robi iba obnovu stranky a vsetky udaje tam zostanu...

slavka11
14. feb 2011

@angelheart klud nadoma funguje akurat nasadzuju novu verziu od soboty. A predpokladam, ze to co fungovalo v tej predoslej bude opat zasa cele rozhasene. Dlho trvalo az som si na nu ako tak zvykla a teraz daju opat nieco ine. Najlepsia bola ta povodna alebo resp. ta z pred siestich rokov kedy som sa na nu dostala

angelheart
14. feb 2011

@slavka11 vďaka. Dúfam, že to tak bude, lebo ... boli na diskusiách rôzne fámy, tak si nie som na istom ... uvidíme. Keď už to obnovujú, mohli by aspoň darčeky pridať 😀

martinka17
14. feb 2011

ja som zabudla, aj zbieram schwarzkopf. A neviete, patrí tam aj Syos? Lebo aj ten je od nich.

cencula
14. feb 2011

harmony klub obnovil darčeky