Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dada1212
10. jún 2011

http://www.neckermann.sk/sk/nm2/home/Happy_Week...
zľava 25 percent, ak to tu už bolo, tak sorry.
a k emme je plechovka nescafe xpress

majina1974
10. jún 2011

@adulikka ahoj ja patrím už niekolko rokov k zákazníkom Popronu a tiež mi prišli tie letáky na dovolenku,tak to prišlo asi všetkým.

majina1974
10. jún 2011

ahojte mohla by som ponuknut za poštovné-pár nálepiek Animal alebo obal JOJO kupon na vstupenku do AQUA CITY POPRAD platný pre 1 osobu dá sa využit do 1.12.2011,umožnuje zakupenie 3-hodinovej vstupenky do zony Thermal za cenu 5 eur.ak má niekto záujem,píšte mi do IP.Ja bývam velmi daleko a je škoda ho nechat prepadnut.

angelheart
10. jún 2011

Žena a život - vzorka Persil + korenie Kotány alebo Avokádo (ja som si vybrala také, kde boli dve - Gyros a Hranolky) 😀

slavka11
10. jún 2011

http://www.posta.sk/ vpravo dole kazdomesacna sutaz

ela2710
10. jún 2011

dalo mi tocit rimmel 🙂 konecne po tolkych dnoch a aj to len sprostych 15 bodov!!! 😠

martinka17
11. jún 2011

aj teras sa točí balíček na rimmel 😉

angelheart
11. jún 2011

@martinka17 ahoooooj!!! Dlho som Ťa tu nevidela ... 😉

angelheart
11. jún 2011

Baby, vyhrali ste niektorá na woman.sk? Ja som sa našla medzi výhercami, ale zatiaľ mi to asi neposlali...keď sa prihlásim, mám tam napísanú len výhru, odoslanie ešte nie....neviete, ako dlho trvá, kým to pošlú? Súťaž skončila v apríli 😠 Vlastne, ani veľkú nádej si už nedávam, že to príde. ☹

martinex
11. jún 2011

@angelheart ja som tam citala na tom diskusnom fore ze tie sutaze tam su nejaky podfuk,lebo nikomu nic neprislo nikdy. skus sa pozriet. a aj baby pisali do redakcie a nikto ani len neodpovedal. ja som tam preto prestala sutazit 😒

slavka11
11. jún 2011

@angelheart no mne sa zda ze som davnejsie citala ze si musis o vyhru poziadat ked o nu neziadas sami ti nedaju ani vediet a ani len ti ju nedorucia, prosto to prepadne

ajulienka81
11. jún 2011

@angelheart ahoj, ja som vyhrala asi pred pol rokom a vyhru poslali do mesiaca.

ajulienka81
11. jún 2011

@ajulienka81 a dorucili mi ju bez toho, aby som ich upozornovala, alebo si pytali odo mna kontakt...ten mas nakoniec v profile...

ajulienka81
11. jún 2011

uz pisem aj sama sebe 😀

angelheart
11. jún 2011

@martinex @slavka11 @ajulienka81 Ďakujem. Uvidím, či niečo príde. Nechám sa prekvapiť, čo iné mi ostáva... nie je to zas nejaká extra veľká výhra, takže ak nepríde, nič sa nedeje

labus
11. jún 2011

@angelheart ja som tam raz vyhrala asi dva roky dozadu a došlo to tak po 2 mesiacoch. Nič som nemusela žiadat už som myslela že to nedôjde a zrazu to došlo.
Ja som napríklad zasa vyhrala minulý rok za recept večeru v luxusnej reštavrácii zo šefkuchárom a dodnes sa nerealizovala ani sa mi z časopisu neozvali hlavne že recept bol uverejnený ako najlepší a napísaná prvá cena tý výhra v tom istom časopise som neskôr vyhrala 2x znovu a nič...2 x som im pýsala z otázkou či sa to stráca cestou alebo je nejaký problkem a odpoved ani na 1 email nedošla. V inom časopise syn vyhral dres R.VITEKA vo februári a tiež ani na email neodpovedali a pritom teraz sme tam vyhrali DVD film a len pred mesiacom a ten už v piatok došiel..... takžeja už výhru vždy berierm z rezervou kým nieje doma...

angelheart
11. jún 2011

@labus tak aj ja sa teším až keď je výhra doma, ale keď .... človeka to aj tak naštve. Ty máš teda dosť negatívnych skúseností ☹ O akom časopise je reč? Aspoň budem vedieť, kde nesúťažiť...Ja som tuším zatiaľ asi 4krát výhru nedostala, raz zanikol časopis (to sa môže stať len mne 😀 ), raz sa mi stalo, že server, kde som vyhrala, nereagoval na žiadne dotazy a potom sa mi stalo aj to, že dvakrát sa výhra stratila. Proste pošta... S tou mám veľmi neblahé skúsenosti 😠 😠 😠 Čo už.
Boli to menšie výhry, CD a nejaká kozmetika, ale ak by mi neprišiel dres Vitteka, tak to by ma teda nas.alo!!! 😖

majina1974
11. jún 2011

@angelheart mne sa tiež pár krát stalo ,že sa výhra stratila na pošte,momentálne nemám výhru ,čo sa posielali do 4iech logá Sedita,bolo tam že výhry pošlu všetkým ,lístok,že som to poslala doporučene som pravdepodobne od decembra už vyhodila a výhru mi vraj pošlu na základe toho lístka,lebo vraj doporučený list im odo mna neprišiel,no poteší.Deti sa nevedia dočkat osušiek a magnetiek,zdá sa že sme to posielali márne.Som z toho trocha neštastná.ahojte.

martinka17
11. jún 2011

@angelheart joj, akosi ma to koníkove povetrie odvialo z diskusiíííí 😀 jednoducho ma nebaví stále čítať osočovanie, nadávky a tak sem chodím hlavne na bazarik a jednu súkromnú tému. Ale vás apsoň čítam....len som sklamaná, súťaže nevyhrávam, letná Nivea je katastrofa, som sa tešila zbytočne, nadoma je bez darčekov, walmark mi teraz v júli poslal kartu k narodkám s 50/ bonusom bodov, hlavne, že všetky čiaraky som poslala asi pred 2 mesiacmi na vak 😠 Tak len čítam, či nenájdete niečo ako bola tescoma pred Silvestrom 😀 😀 😀 😀

labus
11. jún 2011

@angelheart poslala som Ti IP poštu

angelheart
11. jún 2011

@majina1974 ☹ Mne sa na pošte stratili šampón+balzam - testovanie z časopisu Emma a potom výhra z Bravogirl - kozmetika Bioderma, to ma nas.alo viac 😠 ale čo už. Niekomu na pošte sa to asi hodilo 😠 😠
A tá Sedita platila aj pre SR? Väčšinou to majú tak, že len pre ČR...

@martinka17 - nadoma ani nespomínaj. mne mal prísť balíček a čo prišlo? NIČ!!! Napísali mi, že sa to oneskorilo a že o darčeky neprídem, ale pochybujem. Podľa mňa už nič nepríde a nič tam ani nepribudne. Veď v pravidlách už nemajú nič o darčekoch...
Aká letná Nivea? Nejak mi nezapína, už je asi neskoro, mi to nemyslí 😀 😀
A k tomu osočovaniu - veď to nebolo tu, v tejto diskusii, či... /príp. napíš IP, ak budeš chcieť/. Pa