Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
14. jún 2011

@dada1212 máš pravdu, aspoň pri niektorých prípadoch,ale ... môžem povedať, že ja súťažím len na seba, nie celú rodinu a napriek tomu tých výhier je viac než dosť, nesťažujem sa 🙂 Súťažím každý deň, takže čím sa zúčastňuješ súťaží, tým je väčšia pravdepodobnosť, že aj vyhráš. Netreba to vzdávať. Hovorím z vlastnej skúsenosti. 😉

martinka17
14. jún 2011

@angelheart 😀 😀 😀 ty si taká hviezdička stálica vo fóre 😀
@titkovamiriam neboj, ja viem, že aj ty si tu nonstop, čo ja mrkám 🙂

angelheart
14. jún 2011

@martinka17 😀 😀 tak čo už ... 😀 Kým ma to baví, som tu 😉

martinka17
14. jún 2011

@angelheart no mňa odradilo to, že som prd vyhrala...ale tá tescoma sa na mňa usmieva stále znova, to by sa mi páčilo, keby sa zase niekde niečo také mihlo 😀

angelheart
14. jún 2011

@martinka17 ale prosím Ťa, rýchlo sa vzdávaš...brat je v Prahe rok a pol, české súťaže posiela len na seba, nikto iný tam nie je a vieš koľko toho vyhral? Nechcem, aby to vyzeralo, že sa chválim, len chcem dodať trochu nádeje 😉 (na konte má 2 mikiny, tričko, 4 knihy, zopár CD, sodastream, nejaké kozmetické balíčky, parfem a koooopec vstupeniek na všelijaké akcie - to ma mrzí dosť, že u nás sa nesúťaží ani o kino, divadlo a tak...tam je stále niečo, rozdávali 100 vstupeniek na Jevgenija Pluščenka, u nás ani jednu ☹ )

martinka17
14. jún 2011

@angelheart no mne trvalo pol roka, kým som to vzadala, a za ten pol rok som nič nevyhrala 😠 😀 😀 😀 😀 ale to nič, teraz nemám čas, som rada, ak sem aspoň stíham nakuknúť ☹

angelheart
14. jún 2011

@martinka17 tak to chápem (nedostatok času), ale aspoň sem-tam niečo pošli, možno sa pošťastí 😉 Držím palce

martinka17
14. jún 2011

@angelheart skúsim 😀 😀

angelheart
14. jún 2011

Točila som rimmel - klasickú utorkovú ruletu, 171 bodov, mala som 2x ten znak a potom 57 😝

martinka17
14. jún 2011

@angelheart super 😉 , ja mám plných 26 bodov 😲 😀 😀 😀 😀

angelheart
14. jún 2011

@martinka17 😀 to mi pripomína mňa, ja zvyknem mať väčšinou 15, dnes to bola výnimka, ešte sa mi nič také nestalo

labus
14. jún 2011

@martinka17 ja tiež 😀 😀 😀 😀 😀

slavka11
15. jún 2011

neviem ci to tu uz bolo ale su tam zaujimave ceny http://www.mymagnum.sk/vyhry/

playgirl5987
15. jún 2011

@majina1974 ahoj my zbierame aj pomenime.....

christie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajulienka81
15. jún 2011

@christie ahoj, mne sa paci aj ta Vasa terajsia sutaz, ale pre buducnost by som skor navrhovala,aby ste vy nejako vyberali vyhercu, aby to nebolo len o klikani a zbierani hlasov, pretoze to potom niektori absolutne nemaju sancu a castokrat to nie je ani o tom, ze ta dana fotka je najlepsia, ale o tom, kto ma kolko znamych, ktori mu zahlasuju... Na leto mozete dat nejaku dovolenkovu temu fotiek... A myslim, ze cokolvek z vasej stranky date ako ceny do sutaze, vyhercu to potesi 😉

ajulienka81
15. jún 2011

http://www.vip.sk/sk/sutaze/vyhrajte-exkluzivny...

Baby, ste tu niektora prihlasena? lebo tam byvaju celkom dobre sutaze, ale neviem, co je to za stranku...

christie
15. jún 2011

@ajulienka81 dakujem 🙂 no na FB je to o tych likes.. a bohuzial, nie vzdy zvitazi ta najlepsia. Len ono je to subjektivne, kazda mamina povazuje svoje dieta za to naj 🙂
preto som skor myslela nieco, co by nebolo napr. o fotkach. Ale napr. Co zo zarucene nevyhnutnych veci vybavicky pre vase dieta ste nikdy nevyuzili alebo len minimalne. A bez coho si neviete predstavit zivot s dietatkom... taka anketa napr, neviem ale, ci ludi bavi zapajat sa do ankiet 😒