Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

elkazu
13. júl 2011

http://www.predavamezdvora.sk/ - nove otazky na jul

slavka11
13. júl 2011
majka22
13. júl 2011

@michsme Ja som kody vlozila normalne do obalky, nelepila som ich na ziadny papier. Posielala som podravku, lagris aj Evu (manzel mi tie kody z konzervy vystrihoval noznicami na plech 😀 ). A mixer mam uz doma, je uplne super, kvalitny, poslali ho asi po dvoch tyzdnoch.

michsme
13. júl 2011

@majka22 dakujem krasne, tak uz sa tesim 🙂

slavka11
14. júl 2011

treba sledovat http://www.caro.cz/hry-a-sutaze v najblizsej dobe by sa mozno mala objavit nejaka sutaz
www.tento.eu uz je stranka spustena, daju sa zadavat kody ale este nie je popis co za kolko bodov vlastne mozno ziskat

vera1132
14. júl 2011

@majka22 gratulujem, 🙂 nech len ten mixer slúži dlho

zanuska
14. júl 2011

babenky ako to robite ze vyhravate ja som raz v zivote vyhrala ked som bola mala neviem ci si pametate kuoku rouku tam som vyhrala osusku odvtedy nic :(

martinka17
14. júl 2011

@zanuska ani ja nevyhrávam, nie si v tom sama, max ak je niečo pre prých 1000 registrovaných 😀

slavka11
14. júl 2011

@martinka17 @zanuska nebudte smutne treba prosto skusat a sutazit vo vela vela vela sutaziach a potom sa isto aj na Vas usmeje stastie

martinka17
14. júl 2011

@slavka11 Slávka súťazila som vo všetkých, ktoré som našla skoro rok a niiiič, skrátka niekto nemá súdené vyhrať. Ale sa mi ušla Tescoma 😀

janulka54
14. júl 2011

neviem či to tu už bolo http://www.masterbartender.sk/ odpovedá sa tam na otázky ohľadom piva, je to celkom ľahké, je som v prvom kole vyhrala poháre skúste to tiež 😉

slavka11
14. júl 2011

@martinka17 no vidis a mne sa tescoma neusla lebo som sa az neskoro dozvedela tak sa mozes tesit aspon z toho a aj ked si rok sutazila a nic netreba byt sklamany vies ako sa hovori nestastie v hre stastie v laske tak dufam ze aspon to je v tvojom pripade realne. Ja mam mozno vacsie stastie vo vyhrach v sutaziach ale vztah ☹

martinka17
14. júl 2011

@slavka11 tooooľko veľa nešťastia v hre a ja som slobodná mamička 😀 😀 😀 😀 Ja som tá výnimka, čo potvrdzuje pravidlo, nešťastie v hre, nešťastie v láske 😉 😉 😉 Ale nabudúce bude zase niečo pre prvých 1000 a sa zapojím, aby som vyhrala 😅

christie
14. júl 2011

ešte do nedele mozne vlozit fotky na www.facebook.com/market24

slavka11
14. júl 2011

@martinka17 ale neboj ono sa to s tym stastim rozhybe, treba mysliet pozitivne 🙂

majka22
14. júl 2011

@vera1132 dakujem. Tieto vernostne programy mam rada, tam mam aspon istu vyhru. V sutaziach je to horsie.

dada1212
14. júl 2011

ahojte, hľadám ľudí na skupinovú diskusiu v banskej bystrici, podmienkou je vek od 25 do 55 rokov a to, aby ste v posledných dvoch rokoch stavali dom so šikmou strechou. účasť je odmenená, v prípade že by mal niekto záujem tak napíšte správu, zašlem viac info.

vera1132
15. júl 2011

@majka22 no maš asi pravdu, ja som doteraz vôbec nesúťažila ani som sa nezapajala do ničoho, ale odkedy mam malého, tak sa zapajam. aj minule nam došlo z nestle, a ked som mu to rozoberala krabicu, tak sa tešil. 🙂 dúfam že aj nam sa pošťastí v niakej súťaži.

zuzka2010
15. júl 2011

nemate niekto na vymenu ean lagris a podravku?

slamienka
15. júl 2011

@janulka54 Ahoj, chcela by som sa ta opytat, ci si odpovedala na vsetky otazky spravne, ked si vyhrala tie pohare....

irisshop
15. júl 2011

Ahojte, doteraz som si tu len priebežne čítala, ale teraz sa vám chcem pochváliť a zároveň poďakovať, že táto téma existuje, lebo včera som dostala sms, že som vyhrala ročnú zásobu vložiek Bella Perfecta (malo by to byť 30bal.), ak teda prídu, a to som poslala súťažné kódy len 1x. Asi platí, že keď sa šťastie unaví.... , lebo nezvyknem vyhrávať v súťažiach. A z klubu Harmony poslali vzorku vlhčeného toal. papiera 🙂

martinka17
15. júl 2011

http://www.pozelene.cz/
je to aj pre Slovákov aj pre Čechov na jednej stránke😀

janulka54
15. júl 2011

@slamienka praveže nie, len 8 som zodpovedala spravne