Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
29. okt 2011

@adulikka a ostatné kočky, ako ste nakoniec skončila na buene?

dada1212
29. okt 2011

@martinka17 ja bohužial s tou riasenkou 😒 malý balík som nestihla a na veľký by som asi nemala dosť bodov, lebo som pozde začala, takže som ku koncu hádanky a poznaj zemi tipovala, nešla som na istotu, aby som dohnala body a bol aspoň ten malý balíček a hoci som tie skoršie dobre tipla, aj tak mi to bolo nanič, lebo to vyhodnotili ked už malé balíčky neboli.
a ty?

michsme
29. okt 2011

@martinka17 ja som zobrala nakoniec spiralu, ked som mala 10 000 bodov, uz nebol ani jeden maly balicek, velmi rychlo ubudli, v pribehu jedneho dna, chybalo mi len 150 bodov, takze velmi tesne a uz som nemala nervy na velky a ziadna zaruka, ci sa mi ujde, v praci perno, takze nieto casu na bueno

martinka17
29. okt 2011

@michsme
@dada1212 blahoželám aj tak, vždy lepšie len špiraála ako naprázno 😵 budúce kolo si to odstriehneme, niekedy v januári začali tento rok 😉

vera1132
29. okt 2011

@cencula ja som doteaz nezbierala obali, ale som upratovala skrinky, a našla som tam dosť starých veci, tak som vyhadzovala, ale obali odkladam 🙂 naniečo sa zijde ked bude niaka ean súťaž 🙂 a aspon sa zaregistrujem do Dr. Oetkera . 🙂

angelheart
29. okt 2011

Tak kočky, prišiel mi náhrdelník Pandora z Marianne - musím sa smiať, lebo bola anketná otázka, ako sme boli spokojní s tohtoročnými Dňami Marianne a ja som im napísala "z plnýc pľúc", prečo som spokojná nebola 😀 😀 😀 Náhrdelník dostane niekto ako darček, lebo také veci nenosím a vlastne som im ani nepísala pre výhru, ale preto, aby vedeli, že na Slovensku boli Dni Marianne úúúúúúúplne že o ničom a oveľa horšie ako tie predošlé 😖

angelheart
29. okt 2011

A ešte jedna dobrá správa - niekto sem dal už dávnejšie súťaž na stránke Kauflandu - tipoval sa výsledok futbalu - ďakujem za odkaz - prišla mi poukážka do Kaufu 10€ - dnes sme ju minuli 😀

slavka11
30. okt 2011

FORMICKY NA MEDVEDVIE LABKY dievcatka nemate niektora taketo formicky aj hrdzave, ci zajdene a chcete sa ich zbavit. Ak ano tak ich nezahadzujte ja som videla paradny vencek z nich vyrobeny a tak by som si taky rada zaobstarala do nasej kuchynky len vhodnych formiciek mam malo. Takze ak neviete co s nimi ozvite sa dohodneme sa bud za nejake kody alebo nieco co zberate a pod.

misska5200
30. okt 2011

ktora z vas chodi na nadoma.cz? ja som sa tam prave zaregistrovala a vsimla som si ze sa tam zbieraju hviezdicky tak by som sa vas chcela spytat naco sa zbieraju, ci sa vymienaju za nejake ceny alebo ako to je?

angelheart
30. okt 2011

@misska5200 od marca tam žiadne darčeky nie sú a redakcia neodpovedá na dotazy, či ešte budú. Už tam nechodím. Darčeky objednané z marca prišli, síce s trojmesačným meškaním a už som to ani nečakala, ale prišli.

tanidlo
31. okt 2011
majina1974
31. okt 2011

ahojte vdaka tip:za 10 dm bodov-nákupná taška,dnes som sa konečne dostala do mesta,mám aspoň praktický darček pre 2 sestry aj kamarátku k Vianociam.v KFC ak kúpite Detské menu,dostanete reklamnú šálku z rozprávky :žraloky na sus(hi-zobrala som tam po 1x deti a mali radost-pekný darček,ešte si aj zajedli,takže fajn deň.

miriiama
1. nov 2011

neviete ci nahodou nechystaju daku sutaz z milky ???

sofik
1. nov 2011

http://www.antiviro.sk/sutaz/vyhercovia

sú tu výhercovia a aj my sme medzi nimi🙂))))) konečne aspon niečo 🙂

adulikka
1. nov 2011

V drogérii 101 od 2.11-15.11.2011 za nákup výrobkov NIVEA nad 6 € získate zadarmo uteráčik a navyše postupujete do zlosovania o 100 hlavných výhier .

3krát kulma na vlasy
5krát dámsky hol.strojček
10krát 20 € poukážka do predajne Beponň20krát soft shell bunda
24krát balíček Nivea v hodnote 100 €