Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stina
4. dec 2012

@alexandra33 asi nie ak nie si anjel.... Uz je v stredu len posledne kolo a aj to je otvorene len pre anjelov....

zhalickova
4. dec 2012

A do jaké tajenky mám vpisovat to Bupi? Slovo jsem našla, ale tajenku, do které psát ne?

vera1132
4. dec 2012

ja si myslím že s bupi, asi po niakom čase nahodia tú tajničku. zatial bolo len jedno slovko, že?

zuzka2010
4. dec 2012

baby mam taku mimo otazku - neboli ste niekedy na koncerte na FS Pasienky v Ba?

stina
4. dec 2012

@martinkatinka martina ta billa je davno neplatna -)

markot1
4. dec 2012

nasli ste banner na webnovinach? Ja hladam uz hodinu a nic 😠

stanushqa
4. dec 2012

@markot1 ja tak isto ked najdes daj vediet alebo ked ja najdem napisem ti 🙂

putney
4. dec 2012

@stanushqa
@markot1 ja som sice nenasla banner ale v sutaziach je sutaz o kozmeticke osetrenie Sothys a myslim ze je to to iste, tak isto to bolo aj vcera, najskor som vyplnila sutaz a potom som hladala banner a bolo to to iste......pisem ako madar 🙂 😉

markot1
4. dec 2012

@putney ja som tiez to nasla, ale myslela som, ze to je ina sutaz

vall1319
4. dec 2012

aj mne už dnes došla PayPass karta........ 🙂 Máme čo míňať...... 😀

zuzaneckaa
4. dec 2012

Baby, vyhrala som na JANTÁROVÉ ŠPERKY súťažné kolo za november, niektorá z vás sem dala link, zapojila som sa a budem mať jantárový náramok.. Tak veľmi pekne Ďakujem za link na danú súťaž... a pravdaže aj za ostatné linky, ktoré sem dávame, aby sme mohli vyhrávať ;)))

zuzka2010
4. dec 2012

baby nemate zvysne eany z podravky?

danielaj
4. dec 2012

dnes mi prišli 3 vzorky garnúl pre psa, čo tu niekto dával nedávno odkaz, pri tej objednávke bolo písané, že budem platiť poštovné, že v balíčku bude pribalený šek a dnes mi to prišlo a šek tam nebol, tak super, náš havino bude ma´t mlsnotku 😉

martinka17
4. dec 2012

babule, nemá niektorá nejaké poukážky do mall.sk, ktoré nevyužije a chcela by pomeniť?

rossio
4. dec 2012

aj mne prišiel dnes pay pas 20 eur 🙂 jupiiii

chrenkovae
4. dec 2012

@vall1319 môžem poprosiť potom o info kde ste nakupovali dakujem 🙂

cencula
4. dec 2012

rossio čo je to prosím ťa pay pas?

vall1319
4. dec 2012

@chrenkovae zatiaľ nikde, dnes karta došla..... 🙂 ..... som PN, takže najskôr vyrazím za nákupmi 10.12. .....

martinkatinka
4. dec 2012

@chrenkovae ja pojdem skúsiť billu, v paypasslokátore som našla, že aj tam by to malo ísť 😉 tak sa najskor spýtam pri pokladni

chrenkovae
4. dec 2012

@martinkatinka ja sa najskôr dostanem do mesta až v piatok tak dufam,že nam to niekde pôjde a že na nas nebudu pozerať,že čo chceme 🙂