Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

kvojtanikova
28. mar 2012

ahojte chcem sa spytat na Maggi hrave varenie - ked mi ponuklo iba dve vyhry na vyber znamena to ze ostatne sa uz minuli? (kedze je uz streda)? Oplati sa mi este tento tyzden nieco kupit alebo uz radsej az buduci? ci mozem kupit teraz a zaregistrovat sa az na buduci tyzden? dakujem

slavka11
28. mar 2012

@dada1212 myslim ze vyrobene pre marianne nestudovala som to do detailov ale myslim ze to potesi

benca
28. mar 2012

na facebooku je vela vzoriek a su tam aj fotky co dosli vzorky zdarma ale je tam asi 5 linkov, info@kanunature.cz poslu masazne olejceky, na strankach je plno odkazov na vzorky pre psov, macky aj obvazy, naplaste, je tam pekny ruzovy blok s perom a bonbony, ak rozlustite nazov firmy, dajte mi prosim vediet

benca
28. mar 2012

za 4 cokolady figaro v obchodnych sietach od 26.3 pekne salky, za 4 cokolady figaro v tescu tasky nakupne podobne ako sa daju kupit v yves rocher

benca
28. mar 2012

dnes mi dosiel vzorcek toscano krem na ruky, super vonia

benca
28. mar 2012

na stranke mamavit darcek za registraciu podbradnicek alebo flaska

benca
28. mar 2012

to fa je uz stare, vycerpane zasoby

martinka17
28. mar 2012

@benca ale súťaž beží 😉 ja som minule vyhrala balíček kozmetiky za 150 € a premenu, tá ešte nebola, ale vraj bude po sviatkoch 😲 😀

adulikka
28. mar 2012

http://sk.easter12.lidl-specials.com/km/lidl-os...

hra z lidla a dá sa aj vyhrať ,ale čo ? to neviem ...

adulikka
28. mar 2012

http://www.erbariotoscano.sk/sutaze/sutaz_marap...

SÚŤAŽTE O BALÍČKY NOVEJ BIO-EKO LÍNIE ROYAL GRAPE
Aký je Váš tip pre krásnu pokožku? Aké prípravky a zloženia uprednostňujete?
Napíšte nám a môžete vyhrať jeden z desiatich balíčkov prírodnej kozmetiky Erbario Toscano
Royal Grape v hodnote 34 Eur....prišlo mi na mail

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulikka
28. mar 2012

@lilli00 dík za info

slavka11
29. mar 2012

@adulikka gril tusim 10 ks

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benca
30. mar 2012

dermoporadenstvo v lekarnach dr Max, na celom slovensku, byva to kazdy mesiac

benca
30. mar 2012

vyzehlenie pleti zehlickou bezplatne prvykrat t.c 0944338696 taky tam bol inzerat

benca
30. mar 2012

momentalne prebieha v lekarnach aj testovanie s biodermou, la rochay, je to na kubacovej v raci, davaju k tomu taku krabicku so vzorkami

benca
30. mar 2012

v poluse tie krabicky tiez maju v lekarni na prizemi pri pokladni, treba si pytat

benca
30. mar 2012

urcite to prebieha aj vo viacerych lekarnach, treba sa informovat

benca
30. mar 2012

pisala som do etani, lebo tento den etani je az v devinskej a to je daleko, odpisali, ze najblizsiu akciu maju na mileticke 15 maja v lekarni harmonia

misska5200
30. mar 2012

@adulikka po skonceni sutaze budu vyzrebovani 10 vyhercovia zo vsetkych zucastnenych o ZAHRADNY GRIL

martinka17
30. mar 2012

baby z buena, koľko ste dostali za tú romancu eskimákov? Lebo ja som napísala, že nebudem písať, lebo ich nepoznám a hlúposti nepíšem, len tak kvetnato a dali mi 848 bodov 😲 😀