Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

labus
14. sep 2012

@zuzka2010 nenašla som na nete

adulikka
14. sep 2012

@zuzka2010 kukni čo som naposledy písala...na internete som to nenašla...a hľadala poctivo dlho

martinkatinka
14. sep 2012

Tú milku posielate doporučene???
Ja som dnes bola v jednej jednote, majú tam mať za tie dve veľké čoko hrnček... poradila mi tu @vera1132 ale u nás hrnčeky nemali, tak skočím do tempa, vraj tam ich budú mať....

alexandra33
14. sep 2012

@adulikka
a nevies ci ked si predplatim dostavaju potom aj predplatitelia aj darceky v priebehu roka co k casopisu pripojene, myslim rozne vozrky a pod. ? tak ako ked kupis casopis v stanku 😒

alexandra33
14. sep 2012

@martinkatinka
no to by som aj rada poradit, ci to poslat doporucene alebo obycajne 😒

alexandra33
14. sep 2012

@darymorka
a nejake vyrobky alebo sladkosti tam neboli ? 🙂

zhalickova
14. sep 2012

Jak byl dotazník s Dormeem a s cba o balíčky tak vyhrál někdo?

danka9999
14. sep 2012

@adulikka ja mám tak neplatných 5 obalov z Milky 100g

darymorka
14. sep 2012

@alexandra33 nie,len to co je na fotke..ja som cakala niake vyrobky a nic,ale navadi-potesilo aj to co doslo 🙂

danka9999
14. sep 2012

@cencula ahoj....prosím ťa, tie milka kody si lepila na papier a písala si tam aj počet bodov aký majú? či ako? díky

darymorka
14. sep 2012

@zhalickova ano,mne akurat volali ze som vyhrala 🙂

cencula
14. sep 2012

danka9999 ja som to lepila na papier a písala som si na konci papiera súhrnný list

zhalickova
14. sep 2012

@darymorka a z cba nebo z dormea?

darymorka
14. sep 2012

z cba-ale ani uz neviem aka sutaz to bola-nevies prosim ta link?

zhalickova
14. sep 2012

@darymorka už to tam není bylo to o dárkové koše výrobku cba a končila 31.8.

putney
14. sep 2012

prave sme stretli Teskoklokana - u nas na ulici 🙂 celkom sranda a podaroval nam poukazku na 2 Eura na nakup v Tescu

miriiama
14. sep 2012

Ahojte ... už sa vam pripisali body na milke ? ja som uz stihla aj objednat 🙂

nikitag
14. sep 2012

@miriiama už aj my máme pripísané body,už sa aj míňajú darčeky.

nikitag
14. sep 2012

Videli ste v Jednote akciu: za 3 Brumíky omalovánka pre prvákov? U nás je reklama priamo v regáli pri Brumíkoch,a keď som to pýtala pri pokladni tak sa na mňa len pozerali že čo to chcem.

miracle
14. sep 2012

@nikitag
U nas to bolo uz davno, niekedy v auguste. Asi zabudli odstranit reklamu z regalu

slavka11
14. sep 2012

@nikitag nic nezvycajne ze predavacky nevedia o akciach v ich prevadzkach. Robia robotu ako stroje nerozmyslaju nad tym co robia, alebo castokrat sa tvaria ze nic nemaju nic nevedia a potom si domov nosia tasky plne darcekov ktore mali dostat kupujuci k nejakemu tovaru. Ako druha vec je ze predavacky maju mizerne platy ale aj tak si myslim ze sucastou ich prace je upozornit kupujuceho ze na ten a ten tovar je nejaka promo a ze maju dostat to a to a nie aby si si to sama nahanala a prosikala sa o to aby ti to vobec vydali. Stalo sa mi uz aj to ze su neochotni a ze ked si pytas nejaky darcek tak sa k tomu stavali akoby davali zo svojho.

angelheart
14. sep 2012

Na Milke mám stále veľké hovno...napísala som im veľmi "pekný" odkaz na FB. Pochybujem, že stihnem objednať to, čo som chcela - vak - o nič iné nemám záujem 😠

petka1982
14. sep 2012

ahojte,ďakujem za tip na hrnček milka,podarilo sa mi dostať 2 kusy v tempo jednota k nákupu,inak majú tam aj akciu za 3 jupíky dostanete vrecko na prezúvky alebo ak si kúpite 2 Granko čokohviezdičky,tak bodkovanú misku,asi len plast,videla som v letáku.

benca
14. sep 2012

terno ma za nakup dvoch bonbonier myslim, ze figaro peknu satku, a za nakup piva bazant 3l krasnu zelenu tasku taku zaujimavu ako je ten cierny kosik zo schwarzkopfu

angelheart
14. sep 2012

@slavka11 - a potom si domov nosia tasky plne darcekov ktore mali dostat kupujuci k nejakemu tovaru - pracovala som v jednom reťazci mesiac a to, čo píšeš, bolo nemysliteľné, lebo po práci nasledovala kontrola SBS-károm, takže si nemohla vyniesť nič.
Pokladník nemá čas na to, aby každého upozorňoval, že si má ísť po darček, niekedy je taký počet akcií, že to ani nemá šancu odsledovať...aspoň tam, kde som pracovala, darčeky sa vydávali na informáciách a vydali sa vždy - na základe bločku. Tie darčeky tam boli dokonca aj mesiace po akcii, domov si ich NIKTO zo zamestnancov vziať nemohol.

martinex
14. sep 2012

@slavka11 tiez sa musim ohradit voci takemuto nazoru...pracujem v spolocnosti,ktora ma po clom slovensku vyse 100 predajni a je nemyslitelne zeby si tie baby nieco brali domov. po praci veduca prekontroluje veci,su snimane kamerou..pri najmensom podozreni sa prehrava zaznam a ver ze tym babam by to za to nestalo...
tych aktivit maju mesacne 10-15, naozaj to je niekedy nad ich sily na to mysliet..a nemyslim si ze je to o plate, nase kocky su dobre platene,ak si sikovna a chces, mozu postupovat dalej,moznosti maju vela... samozrejme, su vynimky, ale take sa u nas dlho neohreju....
niekedy treba mysliet aj na to,ze tie baby nie su stroje a nerobia to naozaj naschval... 😖