Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

markot1
11. okt 2012

@stanushqa asi zalezi od sponzorov-kedy ako a co dodaju a oni to pobalia ako im to chodi

piskotik
11. okt 2012

Baby kto chce 19 bodov do Milka sutaze, ja nestiham 😒

martinkatinka
11. okt 2012

@stanushqa ono je fakt zvláštne, lebo ako vravím, keď som ležala v nemocke pred porodom, tak mi dali len lístok, že vyplnte si to a dostanete kufrík... a som im povedala, že veď ja som už jeden u doktora dostala....a oni, že nevadí, že toto je od nich....a obal bol rovnaký, obsah iný.... to záleží od sponzorov, ktorých majú. A napríklad naša nemocnica mala nejaký sponzoring s MAMA a JA a oni posielali zase také látkové tašky s prospektami, jedným číslom časopisu a nejakými vzorkami, boli tam aj plienočky a tak...keď sa to tak vezme, bolo toho celkom dosť, potešila som sa.
A ešte v DMke, ked sme sa my prihlasovali, boli tie balíčky lepšie, teraz tam už nič moc vraj nie je...však škrtia... čo sa dá robiť!

markot1
11. okt 2012

@martinkatinka presne tak. vsetko je o sponzorstve. ja ked som rodila pred 10 rokmi dceru na kramaroch tak sme dostali balik pampersiek, balicek s rybacou mastou, olejcekom atd, . Syna som rodila pred dvoma rokmi, tiez na Kramaroch a tam som si vsetko doniesla

markot1
11. okt 2012

@martinkatinka a to som este zabudla, ze ked som na Kramaroch povedala co vsetko chceli v Ziline aby si zena doniesla, tak len krutili hlavou

martinkatinka
11. okt 2012

@markot1 u nás sme si plienky, mastičku a vlhčené obrúsky museli doniesť....polovicu nám nechali a druhú si vzali, mala som malého pri sebe, len na noc bol na novorodeneckom....ale tak ja som kúpila najlacnejšie plienky, lebo aj tak ti tam nedávajú tie, ktoré donesieš, ale tie, ktoré majú otvorené... naštastie, malý nemal ani raz alergiu na žiadne, takže jemu je jedno, čo má na zadku 😀
Všetko sa teraz platí... ak zarábaš, tak si to zaplať.... jedine, že si na sociálnych dávkach dlhodobo - vtedy máš na iečo nárok a zaplatia ti to tí, čo pracujú.. zlý systém a preto si treba pomáhať ako sa dá!

markot1
11. okt 2012

@martinkatinka ved to. Co uz len z tej rodicovskej si mozes dovolit. Clovek si pomaha ako moze a snazi sa zapajat do vsetkeho mozneho. Potesi kazda drobnost, vyhra ci je mala alebo velka a hlavne pred Vianocami ked sa nieco postasti je velka pomoc. Aspon u nas.

stina
11. okt 2012

maminky, aj my by sme Vás chceli poprosiť o hlások 🙂

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/45472

markot1
11. okt 2012

https://www.facebook.com/DPD.SK - v statuse je logicka hadanka a mozete vyhrat futbalovu loptu. Len este vyriesit tu hadanku 😉

zuzka2010
11. okt 2012

nemate este niekto zvysne body milka na ucte?vopred dakujem🙂

stina
11. okt 2012

odpoveď:

Kurier zoberie sliepku a odnesie ju do domu. Vráti sa do auta a zoberie zrno a odnesie ho do domu, zároveň z domu zoberie sliepku a dá ju späť do auta. Hneď vytiahne líšku a odnesie ju do domu (takže v dome je líška a zrno a v aute je sliepka). Vráti sa do auta pre sliepku a odesie ju do domu 🙂

martinkatinka
11. okt 2012

ťažká hádanka

martinkatinka
11. okt 2012

@stina no ty si úžasná!!!!!

stina
11. okt 2012

@martinkatinka 🙂
už len aby sme to niektorá vyhrali 🙂

markot1
11. okt 2012

@stina hadam sa niektorej z nas postasti. Ved preto to tu davame a pomahame.

stina
11. okt 2012

@markot1 jasneeee 🙂
Veľa šťastia všetkým mamičkám 🙂

martinkatinka
11. okt 2012

@stina
@markot1
veď som silno uvažovala, napadlo ma aj, že tú sliepku si v dome rovno dajú do polievky 😀

petrav78
11. okt 2012

@martinkatinka vidis ja som rodila v ruzinove a nedostala som nic :( skoda ze to nie je vsade rovnake, ale s tym asi nic nenarobime

stina
11. okt 2012

@martinkatinka hahahahaha možno aj tak 🙂

markot1
11. okt 2012

@martinkatinka ja som ju najprv chcela zavriet do jednej izby 😀

stina
11. okt 2012

ja som rodila teraz v míji v TT. Dostala som ten baby box (plienka pampaer, vzorka sudocremu, pero, vzorka vlhčených utierok pampaer, 0,5 litrová fľaša Lucky, taký úložný kelímok od Aventu, potom asi 10-balení takých vodičiek na čistenie očiek, výživu Hipp s umelou lyžičkou... a časopisy a letáčiky). Potom sme ešte dostávali jednu igelitku, neviem už presne od koho (tam bol časopis, vzorka bepanhtenu, vzorka avivaže silan, vzorka pracieho prasku persil...
Možno som to trošku aj poplietla, že niečo bolo v tom a niečo v tom...ale bolo toho myslím v celku dosť.
Ale od svojej gynekologičky som nedostala vôbec nič ☹

martinkatinka
11. okt 2012

baby, tu si možete ten box vyžiadať, ak vám ho nedá váš gynekológ, pošlú ho na jeho adresu a on by vám ho mal dať
http://www.familyservice.sk/tehotenstvo/Prenata...

Myslím, že som to sem už niekedy raz dávala...

alexandra33
11. okt 2012

nejake nove sutaze na zdielanie na fb neviete o nejakych ?? 🙂

stanushqa
11. okt 2012

@martinkatinka ale ak im aj napises na stranku tebe domov neposlu ale skontaktuju sa s gynekologom a tam poslu

martinkatinka
11. okt 2012

@stanushqa ved tak som to aj napísala 😉

angelheart
11. okt 2012

@martinka17 keby si sa kukla do diskusie, mala by si v teste 28 bodov - dávala som to kúsok nad Tebou 😕 😵 😵