Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanushqa
28. okt 2012

kočky ja neverííím prišiel mi mail s bebevyzva (aj ked uz necvicim) ze som vyhrala poukaz v hodnote 73e na nakup značkoveho oblecena na a3sport juuuj ako sa tesiiim 🙂 mám vianoce 🙂

stanushqa
28. okt 2012

uz som aj objednala 😀

martinkatinka
28. okt 2012

@stanushqa je to super, tak krásne predčasné vianoce! 😉

stanushqa
28. okt 2012

@martinkatinka dakujem ale keby si videla moj pohldad na ten email 😀 jak keby som ducha videka 🙂

martinkatinka
28. okt 2012

@stanushqa však sa pochváľ, že čo si si vybrala... sa teším normálne s tebou 😀 a druhý krát sa budeš tešiť, až ti to objednané príde

alexandra33
28. okt 2012

@stanushqa
a tie vysledky z bebe vyzvy, to az teraz boli, lebo ja som vobec nepozerala odkedy som prestala cvicit 😒

alexandra33
28. okt 2012

@stanushqa
a este srdecne blahozelam, dari sa nam babenky 🙂 🙂 🙂

stanushqa
28. okt 2012

@martinkatinka dakujeem 🙂 a objednala som si boticky a taku kapsicku kedze tricka a bundy mi su na figu kedze som 19tyzdni tehotenstva takze to som bars nechcela 🙂
@alexandra33 ja som tiez uz davno necvicila a teraz podvecer mi prisiel mail ale daco pisali na fb na ich stranke skus tam kuknut 😉
a sikovne sme kočeny nech sa nam takto dari vzdy 😀

simonka18
28. okt 2012

Baby chcem vás poprosiť, môžte prosím zahlasovať za nás na FB? treba otvorit tento link https://www.facebook.com/nutradefense.cz?ref=st...
dat páči sa mi to, potom prejst na Stante se tvari nutradefense, klik na fotogalerie a pod temou plavanie je druhá foto nasa (pre upresnenie: maly ma vyplazeny jazyk a na hlave satku) a klik na libi se mi to. Za kazdy hlas vopred dakujeme 🙂 🙂 🙂

alexandra33
28. okt 2012

@mirkat73
no neoplati sa tie vzorky lebo fakt posielaju pohladnicu, akurat mne by sa teraz hodila vzorka emanuel ungaro aparition lebo si chcem objednat cez net a ani v kamennej predajni to uz nepredavaju 😒

rossio
28. okt 2012

@alexandra33 z posledneho kola ešte stále neboli výsledky, kontroluju facebookove profily, kedze sa dalo sutazit aj cez fb a niektory mali divne mena ako macicka mackova a pod. Inac preveruju teda kontroluju to uz 15 dni...

rossio
28. okt 2012

novy test na buene... 1B, 2D, 3B, 4C, 5D, 6A, 7B, 8C, 9D, 10B...30 body

martinka17
29. okt 2012

a ja mám novú hádanku Tristan Tzara 😉

alexandra33
29. okt 2012

@martinka17
mati napisala si aj meno a priezvisko, lebo pisu na buene
Jako odpověd napište jméno nebo příjmení muže, vše ostatní bude vyhodnoceno jako špatná odpověď 😒

martinka17
29. okt 2012

@alexandra33 ja som dala obe 😲

alexandra33
29. okt 2012

@martinka17 a ja som nasla na wikipedii ze ma take cele meno Tristan Tzara alebo Samuel (Samy) Rosenstock

martinka17
29. okt 2012

@alexandra33 tak potom neviem, ja som napísala len to prvé 😲

alexandra33
29. okt 2012

@martinka17
prepac ja ta nechcem pomylit mozno sa ja mylim 😒

alexandra33
29. okt 2012

na margo tej dedry, ak by niekto chcel spolupracovat s dedrou, rada ho zaregistrujem a vsetko mu vysvetlim, ozvite sa mi do ip, ak niekto chce ( aj ja som sa k tomu dostala cez jednu mamicku na materskej )
musime si pomahat nie 😉 🙂 🙂

markot1
29. okt 2012

@stanushqa k tej parfumerii julia -treba si poriadne pozriet a tam je od 23. 10 do 23. 11 😉

martinka17
29. okt 2012

@alexandra33 nie,m toto býva na buene, že nevieš ako napísať odpoveď. Len ja som už napísala, tak mne je "jedno" ale ostatné nech napíšu dobré, radšej špekuluj ďalej 😀 😀 😀 😀

stanushqa
29. okt 2012

@markot1 to som si všimla ale nad otázkami je napísané do6.10tak neviem🙂a aj tak tu prvú otázku nejak neviem: nájsť:-/

petrav78
29. okt 2012

@putney ja to odtrhnem a lepim muzovi do topanok :DDD