Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

matima100
17. apr 2010

a niekomu uz prisli?

roxynqka
17. apr 2010

matima100 - nie, ešte neprišli nikomu bueno čokoládky ☹

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
17. apr 2010

svietniky asi nemaju lebo ine posielaju do troch dni a pozerala som si kosik a je to pripravene a nie odoslane tak asi nas bolo vela ... 😀

aksulvap
17. apr 2010

Dnes som mala na pošte 2GB USB zo súťaže www.coolnotebook.sk , museli ju predčasne ukončiť kvôli technickým problémom, tak mi poslali USB ako ospravedlnenie 😀

A ešte som objednala stan na www.mackokubik.sk za kódy, teraz mame v špajzi plný kôš Kubíkov, ale u nás sa nepokazia 😎

chaarliizee
17. apr 2010

ahojte, gratulujem vám k výhram. nejako mám teraz málo času kvôli robote, ale idem pokukať čo nájdem v pošte 😉

sofinka14
17. apr 2010

ahojte, nakupujete niektorá v coop jednote s tou coop kartou?? lebo neviem ako si mám uplatniť zľavu a či tam vôbec dáku mám, iba na konci účtenky som si všimla, že tam bolo napísané nakúpila som za 222 € čo nechápem 😖 ... už som písala mail aj do coop jednoty, ale odpoveď žiadna...prosííím pomôžte ☹

chaarliizee
17. apr 2010

sofinak moja mama nakupuje tou kartou, vždy na konci roka si môže uplatniť nejakú hodnotu zlavu, podla toho že koľko nakúpi.ty si už celkovo na tú kartu nakúpila v tej hodnote...nákupy sa ti vždy prirátavajú. moja mamina máva zľavu v nejakej hodnote tisíc korún..

sofinka14
17. apr 2010

A prosím ťa kde zistím na akú zľavu mám nárok?

chaarliizee
17. apr 2010

to ti dajú vedieť že akú cenu ti odrátajú z nákupu, resp. v akej cene môžeš nakúpiť. neviem presne. určite ti poradia v obchode 😉

nikoletkaa
17. apr 2010

ked je rec o coop karte nakupuje niekto s kartou billa?

titkovamiriam
17. apr 2010

ja nakupujem na tesco ,no mame aj billa kde je zaregistrovana priatelova mama urcite je tam tiez niaka zlava ale presne neviem-karty same karty do obchodov na nakupy,na hracky,knihy.... 😀

dada1212
17. apr 2010

Na billa kartu sa zbierajú body. Vždy je v ich letáku niekoľko výrobkov, ktoré sú o niečo lacnejšie, nejakých 10-20 percent a ak má človek dostatok bodov na karte, môže si tie výrobky zakúpiť v tej výhodnej cene, lebo časť zaplatí bodmi.
Ale tie body sa zbierajú dosť ťažko, takže ak človek nenakupuje len v bille, veľmi sa to neoplatí.

nikoletkaa
17. apr 2010

a ozaj ma uz niekto ten link co sa tu pisalo ohladom registracie pre prvych 3000???

sofinka14
17. apr 2010

aha, no asi sa budem musieť popýtať v obchode ... ale ďakujem 😉

sofinka14
17. apr 2010
petulienik
17. apr 2010

Roxynqua: hera: prisiel mi len potvrdzujuci mail o registracii a potom som sa (priatela) nasla medzi vyhercami na tomto linku: http://www.pecenijeradost.cz/pdf/vyherci-soutez... Inak som sa registrovala tak 10 sekund po polnoci

Tictac: ja som sutazila uz minuly rok a vyhrala tam ruksak Husky, slapky a tricko,....tento rok som zbierala body (tie sa zbieraju za nalepky a za sutaze na www.prepojsa.sk) na ten vak, cakam este penazenku, nejaku mikinu a tricko.
Katika187 - na to kreslo mi nevysli body, lebo som setrila na vak, ale tajne po nom tuzim 🙂

Inak je to fajn klub, na ten vak som ale naozaj dlho setrila a nie len ja ale aj cela rodina a vsetci kamosi...Len teraz sa dost ludia stazuju, ze trva prilis dlho, kym pridu darceky. Ak to niekto mysli vazne a chce tam zacat, je uplny novacik a nechce sa mu uplne studovat pravidla, napiste IP, skusim pomoct...