Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

micifuzik
9. nov 2009

Ahojte, je tu strašne veľa príspevkov so súťažami, ktoré sú na českých stránkach, ja by som sa
chcela spýtať, či to mám pri každom linku hľadať či je to iba pre českú republiku keď sa chcem zapojiť?
alebo môžem veselo vypĺňať aj české aj keď som tu v SR? vyhrali ste už niečo aj z ČR a bez problémov vám to
bolo zaslané???
ďakujem za odpoveď

betka14
9. nov 2009

tak už se to peče už len vybrať a zjesť 😀

cencula
9. nov 2009

výherkynima srdečne gratulujem, ja zas nič, ale neva. inak babenky ako sa hlasuje na omalovankach za svojho omalovankára, prosím? mne to nejde. dakujem

betka14
9. nov 2009

micifuzik napr. ja na CZ nesuťažim ale ej to na tebe, baby tam vyhrávajú

mikalove
9. nov 2009

mici.. vždy si pošli či vyhry zasielaju aj na svk lebo veľakrat uvadzaju ,že ti cenu doručia len na uzemí čr,vždy je to v pravidlách

mikalove
9. nov 2009

maggi nech aj pre svk urobí súťaž

betka14
9. nov 2009

kurier mi priniesol balik z RJR idem otvoriť je to poistené na 50 eur

tlstik
9. nov 2009

Betka14 daj vediet, ja som na pošte ešte nebola, som zvedava 😀

betka14
9. nov 2009

je tam nástenný kalendár, USB/neviem kapacitu ešte/, 2x tričko polokešela-kvalitné biele č. L a č. XL
normálne velká krabica

tlstik
9. nov 2009

super, sa teším, už nech to mam doma 😀

micifuzik
9. nov 2009

ďakujem za odpovede a gratulujem k Vašim výhram, ja tiež trpezlivo vypĺňam a hlasujem, lebo zbožňujem darčeky a dúfam, že aj ja sa raz dočkám.
tak nech sa darí

ajinka19
9. nov 2009

ahojte,gratulujem k vyhram,ja dnes nic.Len bolest hlavy ☹
akurat som pozerala na kucharku a mam schvalene asi vsetky recepty,ale body mi nepripisalo,tak som im pisala mail.
No a buenu nejak dlho trva vyhodnotenie tej hadanky.ak som ju mala dobre,tak ked mi pripisu tych 500 bodov,bude na coko... 😅

ivako
9. nov 2009
konja
9. nov 2009
konja
9. nov 2009
dad25
9. nov 2009

ahojte poradte mi kde najdem zoznam darčekov na stranke kucharka. dakujem

ajinka19
9. nov 2009

dad25 napis mi mail a ja ti to poslem.tie darceky tam nemaju zatial.

ajinka19
9. nov 2009

prislo vam toto?
pred nejakym casom nam viacerym prislo na mail,ze ziskavame darcek za registraciu a teraz poslali toto:
Dobrý den,
nabízíme vám dvě možnosti, jak získat dárek za registraci na portálu Bio-info.cz v září 2009. Instrukce se dozvíte na stránce http://www.bio-info.cz/darek-zari. Děkujeme vám za trpělivost.
a tie moznosti su ze ak si nakupite za 500Kc,tak vam poslu darcek za 500Kc
alebo ak neccete nic kupit,tak za 7€ poslu dacek na dobierku.... 😠

mikalove
9. nov 2009

ajinka aj mne to prišlo,takže nemusíme nič čakať?

dad25
9. nov 2009

dneska mi prisli vzorky papierikov na cigarety

ajinka19
9. nov 2009

mikalove,ja neviem asi nie teda,ibaze ten mail mne osobne prisiel 7.10 a bolo tam napisane dakujeme za registraciu,bla,bla darcek vam posleme do konca oktobra,ziadne podmienky,ze musis si nieco kupit alebo zaplatit postovne tam nebolo.Ako normalne ma nasr..i.
Dnes mam taku blbu naladu,este aj oni ma vytocia.tak naco potom pisali ze darcek za registaciu a este pred mesiacom aj posielali maily,ze darcek poslu a teraz toto ze len ak zaplatis nieco.Tak som im napisala... 😠