Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ttina23
3. dec 2009

aj ja dnes len vzorky dg

kijonkova.k
3. dec 2009

i já vzorky dg

renettka
3. dec 2009

ja 6 krát vzorky DG..ale nielen pre seba 😉

avanka
3. dec 2009

ja D&G len 2 krat a posielala som to asi na 6-tich, ale neva, pre mna s maminou to staci...

titkovamiriam
3. dec 2009

avanka pockaj urcite ti este pridu mne to prislo tiez postupne ako spiraly tam to bolo aj o dva dni

avanka
3. dec 2009

tak sa tesim 😀 😀

lieenka13
3. dec 2009

Ahojte, ja este cakam balik maggi a mali by tam byt pizza taniere a srnci chrbat. prislo to uz niekomu? Neviem ci to nemaju na sklade, alebo co. ma to prist na maminu a ta ide buduci tyzden do nemocnice, tak to nebude moct prevziat ☹

renettka
3. dec 2009

ja som písala Maggi Zuzke a taniere,že posiela posledné..

lieenka13
3. dec 2009

jeej, a aj mne prisiel mail na vzorky D&G - 4 x 😉 mozeme sa vonackovat (dufam, ze to nebudu nejake smrady)

renettka
3. dec 2009

ale asi budú len také mrňavé... 😉

lieenka13
3. dec 2009

renettka a kedy ti to odpisala? juuuj, keby to tak stihlo do zajtra prist. Po operacii nechcem maminu prehanat na postu ☹

renettka
3. dec 2009

lieenka..ona mi napísala,že do štvrtku to chce stihnúť..škoda,že si jej nenapísla,aký máš problém..myslím,že by to nejako vyriešila

zwejka
3. dec 2009

aj ja mam vzorky D&G 🙂

lieenka13
3. dec 2009

ani ma to nenapadlo, minuly tyzden tusim pisala na maggi fore ze uz zacala posielat, tak som si myslela, ze to pride. Ved mozno to daju aj otcovi prebrat - ved to nie je do vlastnych ruk

renettka
3. dec 2009

jasné,že mu to dajú..ja preberám celej rodine 😀

lieenka13
3. dec 2009

tak potom to snad nebude ani problem 😀

lieenka13
3. dec 2009

ren az teraz som si precitala jeden riadok vyssie, ze budu asi mrňave, to ako tie taniere? prečo si myslís? Ja sa teším na take ako v pizzerke 😖

renettka
3. dec 2009

lieenka ja som myslela na tie vzorky voňaviek 😀 😀 😀 si ma pobavila...taniere budú dúfam normálne..aj ja ich čakám 😉

lieenka13
3. dec 2009

😀 😀 😀 vytrhnute z kontextu 😀 😀 😀 vzorky som ratala ze budu mrňavé 😀 😀 😀

renettka
3. dec 2009

ale dobre,že sa dohovoríme 😀 😀 😀 😀

lieenka13
3. dec 2009

to ano

ked sme uz pri tych vonavkach fann je B, neviem ci ste mali

susanap
3. dec 2009
susanap
3. dec 2009

aspon niecim prispejem

vyhrala som balicek na inet.sk zaco vdacim Vam.
Dakujem 😵

betka14
3. dec 2009

na femme už dávno neboli výherci, hami ešte nezverejnilo a bueno nevypisuje tiež výhercov, na strechách ešte nei sú zverejnený no čo už musíme čakať.
čo sa týka odpovedí na súťaže: vyhovuje mi ked sú zverejnené ale súhlasím s väčšinou že potom je veeeeeeeeelmi lahko súťažiť
ale to platí aj pre mna ked sú odpovede stále súťažim ak nie su tak pouvažujem či chcem výhru

majinaf
3. dec 2009

sory posledne 2 su už neplatné

bzzmajka
3. dec 2009

http://www.svatba.cz/souteze/15-soutez-o-vikend...

hodí niekto odpoved? idem hladať dalej ešte nejaké súťaže