Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

saisa1
2. jan 2010

no dobre, aspon nieco som prispela, idem sa venovat dietatku, lebo uz je neodbytny 🙂

tin007
2. jan 2010
tinesa
2. jan 2010

trosku neskor, no prajem vsetkym stastny novy rok a hlavne vela vyhier 😀
http://getdota.sk/sutaz-s-getdota.php

tinesa
2. jan 2010

baby poradte mi prosim, ja som si este v novembri vytocila na rimmeli balicek, som na ich stranke aj medzi vyhercami no balicek mi este neprisiel a neviem na aky mail im mam napisat, alebo mam este cakat 😒

mikalove
2. jan 2010

tinesa, mne prišiel po 7 týždnoch, oni posielaju len raz za mesiac, v dec. budú za november, aj ja tam mam na maminu a ešte neprišiel

tinesa
2. jan 2010

tak este pockam, snad coskoro pride

mikalove
2. jan 2010

a ešte tie sviatky, všetci su doma

krinolina
2. jan 2010

na otto.sk sa preco este stale da sutazit ked to malo byt do konca roka, mate s tous trankou skusensoti?kedy zvyknu davat vyhercov?

nezbeda
2. jan 2010

Ahojte, prepacte ze asi spamujem 🙂, ale to nikto nemate KODy do Granko SAFARI?
Ak ho niekto mate a nepotrebujete poslite mi ho do IP, budem Vam velmi vdacna.

Dakujem...

katuskapd
2. jan 2010

ahojte
stanka gratulujem, vsak samozrejme kto iny by mal zacat v novom roku vyhrou ak nie ty 😀 😀 😀
na maggi tiez vsetko schvalili tak musim doplnat dalsie 😀
inak nic, dnes uz musim povyplnat sutaze, lebo to nejak zanedbavam preto nic nevyhravam 🙄 😠
granko nekupujem 😉

saisa1
2. jan 2010

uz sa nam tu sutaze opakuju 🙂 asi to uz chce aby prisiel prvy pracovny den tohto roka MMX 🙂 aby vylosovali vyhercov sutazi, ktore kocnili 31.12.2009 a aby tam bolo co najviac ludi z tejto stranky 🙂

btw. Mikalove, grats, 🙂 inak zaujimava vyhra, som ani netusila, ze take nieco existuje, chvilku som to musela studovat, ze co to vlastne je 🙂