Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stina
30. nov 2012

Dnes prisli vzorky z alpy 🙂 a tiez vyhra naplasti cosmos...z kazdeho druhu-pekne

benca
30. nov 2012

na dm stranke nove vyhody pod aktivity, napr uplatnite si 100 bodov a za doplatok 14, 95eur dm trendova taska

moname
30. nov 2012

@putney od veci všade facebook

miskasiska
30. nov 2012

a odkiaľ máš tie vzorky z alpy?

angelheart
30. nov 2012

@martinka17 dúfam, že Tebe faktúra neprišla 😵 😵 😵

Inak, každý, kto súťaží, objednáva vzorky, vypĺňa dotazníky a to všetko hlava-nehlava, bez čítania podmienok, je podľa mňa hlupák. Možno sa niekto urazí, ale je to môj názor.
Súťažím už roky a žiadna faktúra mi zatiaľ nikdy neprišla (klop-klop-klop) 😀 Súťažím na overených serveroch, keď je niečo nové, najskôr čítam podmienky, (až potom pozerám vlastne o čom je súťaž) a keď sa mi čo i len trochu niečo nezdá, tak to nepošlem a hotovo. 😵 😵 😵 Predísť problémom je oveľa jednoduchšie, ako ich neskôr riešiť 😉
(adventné kalendáre na kaufland, lidl, markíza, dashofer - sú v pohode) 😉 Neviem, či budú aj teraz všade, ale zajtra uvidíme 😵 😵 😵

stina
30. nov 2012

@miskasiska pramo z alpy 🙂

mirkat73
30. nov 2012

@stina a co poslali??

slavka11
30. nov 2012

no mne sa dnes podarila osuska z Lovely. Bola sutaz na FB kde sa mala zadat do special aplikacie basnicka obsahujuca Vianoce, darcek, Lovela a osuska. Tak som jednu zosmolila a cely den refresovala stranku ci uz aplikaciu spustili. No spustili ju az o 16:30 pomaly a behom mozo 15 min uz bolo po sutazi. Samozrejme nasli sa aj taky ktori od polnoci striehli aby boli prvi ale boli nejake komplikacie na FB a tak sa im to zial nepodarilo spustit skor. No ja som mala stastie sa bola som pri pc v case ked to nabehlo takze budeme mat osusku. Z toho mam radost ale skusala som Lego kedze je posledny den. Nastavila som si budik zavcasu aby ma upozornil a sedim vsetko prichystane presny cas spusteny a uderom uvedeneho casu som tukla do tlacidla. A ze ha ha ha nic sa nedialo prosto akoby to zamrzlo a odmrzlo to az cca 30 sek po uvedenom case takze uz ma isto stihol niekto predbehnut. 😒 No ja viem nemozem mat vsetko ale chcela som to pre maleho lego ho bavi tak som mu chcela nieco doplnit

angelheart
30. nov 2012

@slavka11 gratulujem k lovele - ja som nestihla, v práci končím akurát 16:30, takže som bola na ceste domov a keď som prišla, zistila, že je "po". Čo už 😀

chrenkovae
30. nov 2012

@samulsonka dneska som bola na pošte a som sa pitala,že nič nemam ☹

slavka11
30. nov 2012

@angelheart dakujem snad ju este vyuzijeme lebo neviem aka bude ci taka ako je na obrazku ale nejaka ina. Lebo ta na obrazku je mozno tak pre mrnusov do max 2 rokov a nas bude mat za mesiac 3 ale velky je ako 4 rocny

martinka17
30. nov 2012

@angelheart nie neprišla, ale poučila ma to až príliš 😉

putney
30. nov 2012

od zajtra je adventny kalendar na LIDL, uz to tam maju aj uverejnene, celkom mila hra, ale tie ceny??????? dost podivne 🙂 🙂 🙂

lucik194
30. nov 2012

no baby takze ktore ste davali fotku na fisher price na SR je 900 fotiek a plus fotky z CR tych je 2200, takze sanca minimalna ☹

benca
30. nov 2012

bipaadventkalender.at

samulsonka
30. nov 2012

@chrenkovae ☹ a neskusala si im napisat email, alebo na FB aby ti poslali podacie cislo? a mozno to v pondelok dojde 🙂

chrenkovae
30. nov 2012

@samulsonka vsak ešte počkam a uvidim 🙂

samulsonka
30. nov 2012

@slavka11 ja som odlikla uz na 18:29:50 a odoslalo mi to 18:31:20 tak som skoro odpadla pri tom pc ☹ neskutocne to mali pretazene ☹ tak za 11 tyzdnov ani jedno lego ☹

venita
30. nov 2012

@ chrenkovae mne prisiel dnes papierik, ale je na nom, ze bol vystaveny este v utorok! neviem, kde doteraz bludil. tak mozno ti tiez dojde tak dodatocne

benca
30. nov 2012

adventny kalendar na nivei

miracle
30. nov 2012

Vcera som sa tak nahnevala - podarilo sa mi vyhrat fotak, dokonca aj na syna. Poslala som po nich manzela a oni mu dali 2 jednorazove fotaky, dokonca po zaruke (koncili 06/2012). Nechcem byt nevdacna, ale mohli si ich nechat a to dokonca chceli aj obcianku....brrr

Inak mam jednu prosbu, ktore ste vyhrali lego fotenie safari a mate hrocha navyse, napist mi IP. Mame lega na tony, ale syn by chcel toho hrocha na Vianoce. DAkujem

stina
1. dec 2012

@mirkat73 kremiky batole a masazne kremy

danielaj
1. dec 2012

@slavka11 gratulujem k Lovele, ja som teraz nesúťažila, lebo už mám také osušky dve, jednu som dostala za registráciu do klubu a druhú vyhrala, ešte som ich ani nepoužila, ale sú pekné mäkučké, podarujem švagrinej, teraz majú malé bábo a my ich už nevyužijeme 😉